mobilecity.cz

IN-MOBIL.CZ - prodej, výkup, servis, příslušenství.
IN-MOBIL.cz

Aplikace
 Oskárek
 Aprílové SMS
 SMS Creator
 SMS Reader
 Meteoradar


Java ME hry
 Miner Willy
 Tlappy
 Space II
 Strip
 Madhouse
 Go-Up
 KLIKmánie
 3in1
 Rafťandy


Úvodní stránka
Diskuse
Aprílové SMS

Posílejte SMS od Fantomase, Ježíška nebo Václava Klause!

POZOR: služba byla operátory ZABLOKOVÁNA!!!

Unikátnost této služby spočívá v tom, že u SMS se místo čísla odesílatele zobrazí vámi zadaný text, tedy například Miláček nebo Fantomas.

Jak na to?

Pomocí aplikace Oskárek
Aplikace Oskárek umožňuje jednoduché odesílání aprílových SMS, stačí napsat text SMS a vybrat "Odeslat přes - Aprílová SMS". Pak jen zadáte odesílatele a stisknete Odeslat. Cena za takovouto SMS je 20Kč nebo 9Kč, podle použité verze. Cena se odečte z kreditu vaší SIM karty nebo se objeví ve vyúčtování od vašeho operátora jako platba za premium SMS.

 


Přes m.mobilecity.cz
Chcete-li výrazně ušetřit, odesílejte aprílové SMS přes stránku m.mobilecity.cz. Cena je pak pouhých 4,90Kč za SMS. Podmínkou je jednoduchá registrace a předplacení této služby. Stačí zaslat částku dle vašeho uvážení na účet 19-5789940237/0100. Jako variabilní symbol zadejte telefonní číslo z registrace a konstantní symbol uveďte 777. A pro jistotu pošlete i informační e-mail.Důležité upozornění

Podle sdělení technického provozovatele služby dochází někdy ze strany českých operátorů k blokování této služby, resp. ke svévolné změně údajů v SMS. Zpráva sice příjemci dorazí, ale odesílatel je změněn, např. na "INFO". V současné době nelze určit, jakých operátorů a odesílatelů se toto omezení týká. Podle sdělení uživatelů je nejproblematičtějším operátorem O2. Chcete-li odesílat větší množství aprílových SMS, ověřte prosím nejdřív jejich spolehlivost přes stránky m.mobilecity.cz. Pokud chcete používat vlastní identifikátor trvale, využijte služeb portálu sms.sluzba.cz. Aktualizováno: Podle sdělení technického provozovatele blokují tuto službu již všichni naši operátoři. 

Copyright © 2002-2014 mobilecity.cz