Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Alternativni odesilani na Oskara

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2005 8:47 am    Předmět: Alternativni odesilani na Oskara Citovat

Tento prispevek byl trochu zapadly, tak ho pro jistotu "zviditelnuji":

Nez bude odesilani na oskara nejak vyreseno, mohou ti nejvetsi odvazlivci zkusit zminene alternativni odesilani. Zde jsou parametry (protoze to nemohu nyni vyzkouset, tak pridavam poznamku: "bez zaruky!"):

Nastaveni - Alternativni odesilani
aktivni: x (zatrzitko Very Happy )
Pro predcisli: 608 77 +420608 +42077 (tedy cisla zacinajici na 608 a 77)
URL: http://nokie.ic.cz/osk.php
OK-text: MobileCity(driv zde bylo "byla odesl", ale nejak to nechodilo)
Parametr 'Od': src
Parametr 'Pro': dst
Parametr 'Text': msg

A dejte pak vedet vysledek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
venca1



Založen: 11.8.2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2005 10:37 am    Předmět: Re: ALTERNATIVNÍ NASTAVENÍ Citovat

RADEK napsal:
Ahoj, potřeboval bych poradit, nevím si rady s tím alternativním nastevením, kde to mam tahle dle tveho postupu přesně nastavit. Mám N6230.Diky


Stačí otevřít aplikaci OSKÁREK a jít do nastavení - zde pak stačí doplnit uvedené položky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRENNEKE



Založen: 11.8.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2005 1:06 pm    Předmět: Re: ALTERNATIVNÍ NASTAVENÍ Citovat

Díky. Už jsem to nastavil a funguje to vše. Já jen, že jsem to "alternativní nastavení" nikdy neslyšel.Chybama se člověk učí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 3:00 pm    Předmět: Re: SE t630 a předvolby Citovat

Štefan napsal:
Jak je to s těmi předvolbami, jsou odděleny mezerou? Jde tam i jiný znak? Ten mobil mi to bere jako www text a nikde mi to nedovolí zadat mezeru...


Jako oddelovac by mel jit pouzit libovolny znak mimo cislic, takze vhodny je napr. i strednik, carka nebo dvojtecka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 9:48 am    Předmět: Citovat

url http://nokie.ic.cz/osk.php umi odesilat jen na oskara, pokud nekdo najde jine url, ktere umi odesilat na ET, tak to fungovat bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com