Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Doručenky u T-mobile Twist a paušál
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2005 3:22 pm    Předmět: Doručenky u T-mobile Twist a paušál Citovat

když odešlu SMS na T-mobile přes paušální účet tak mi nastavená doručenka přijde, když přes účet pro TWIST tak nepřijde. Přitom jediné co udělám je, že přepnu puntík v Nastavení účtu pro odesílání na TM.
Čímpa by to mohlo být ?
Chodí vám doručenky na TWIST ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2005 2:55 pm    Předmět: Doručenky u T-mobile Twist a paušál Citovat

já se připojuju z ET GO a používám ty 2 účty - TWIST a paušál ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 11:29 am    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
To jsou starosti. Very Happy


prostě mě zajímalo proč z jednoho účtu doručenka přijde a z jiného ne. Je v tom snad nějaký problém ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 11:33 am    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
To jsou starosti. Very Happy


Doručenka totiž slouží, je-li ti to LOVO známo, k ověření doručení zprávy, a pokud nedojde, je možné, že adresát zprávu nedostal. A proto bych byl rád kdyby doručenky chodily jak mají a já měl jistotu že zpráva došla kam měla.
Je to aspoň trochu pochopitelné Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 11:50 am    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Je problém v tom, že považuju doručenku za přízemní starost? Smile Kvůli necelé jedné zprávě denně z jednoho T-Mobilového čísla mi to prostě připadá nedůležité. Zvlášť když ostatní stovky zpráv doručenky z podstaty služby nemají. Smile


Jenže moje SMS míří převážně na TM a u 4 účtů které mám k dispozici je to 80 SMS za měsíc. Nejsem SMS maniak a tak mi to většinou stačí. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 12:20 pm    Předmět: Citovat

možná z tvého pohledu, nemám zprávy rozdělené po třech na den, ale v jednu chvíli třeba 10 po sobě a pak zas nic. Ale tohle je debata o ničem a původní dotaz směřoval na možný důvod, proč při odesílání přes jeden účet u T-zones doručenka přijde a přes jiný, i když by to mělo fungovat naprosto stejně ne.
Pokud můžu prosil bych jen o případné reakce k tématu, ne jestli to pro někoho má nebo nemá význam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 1:07 pm    Předmět: Citovat

2 ropman: pokud prepnes jen ucty (nikoli i sim karu), tak je vse v poradku - potvrzeni dojde (melo by), ale na tu druhou sim kartu...
Chova se to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2005 9:13 am    Předmět: Citovat

mám obě karty v samostatných telefonech, na paušál TM dojde potvrzení hned, po přepnutí na Twist účet na Twist nedojde nic. Opravdu to není něco co by mě trhalo žíly, jen mě zajímalo, čím by to mohlo být. SIM z které používám Oskárka je ET GO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2005 8:49 am    Předmět: Citovat

A pokud odesilas primo z t-zones, tak potvrzeni dojde? (zkus treba i pripady, kdy je ten twist pri odesilani jednou zapnuty, jednou vypnuty).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 9:16 am    Předmět: Doručenky na T-mobile Citovat

tak to vypadá, že jediná chyba je u mě Surprised(( Idea
Protože jsem tu Twistku měl strčenou v Motorole 2288, která asi jednoduše doručenky neumí Evil or Very Mad . Včera jsem ji dal do Siemense a bez problému přišla. Cool

Tak se omlouvám, že tady lidem motám hlavu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com