Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vkládání piktogramu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdeny



Založen: 7.3.2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 2:24 pm    Předmět: Vkládání piktogramu Citovat

Ahoj Macu, prosím tě budeš řešit to vkládádní piktogramu. nebo to bude nutné stále ručně vkládat?Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2006 2:24 pm    Předmět: Citovat

Mno, zrovna to zvetseni je docela dobry napad, ktery asi zrealizuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 11:42 am    Předmět: Citovat

Pripadnym zvetsenim piktogramu na displeji by se velikost prenasenych dat nijak nezmenila...

Jinak v dalsi (=dlouho slibovane Cool ) verzi bude objem prenasenych dat trochu mensi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2006 2:06 pm    Předmět: Re: nelze opsat piktogram Citovat

josé napsal:
zdravím - mám telefon siemens s55 a od doby, kdy je nutné opsat piktogram, se mi nepodařilo odeslat ani jednu sms do sítě oskar/vodafone - vždy mě to vyhodí hlášku "neposali jste správně číslo z obrázku", ačkoli jsem ho správně opsal...co s tím?


Uz asi 5x jsem psal, ze u nekterych S55 je chyba firmware, ktera zpusobuje spatne zobrazeni obrazku - je posunut asi o 12 bodu doprava a prava cast je vlevo... Vetsinou tedy staci zacit druhym znakem...
(workaround tohoto problemu pro S55 je pripraven)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com