Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

3100 problém s oskárkem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kont



Založen: 28.2.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2006 7:49 pm    Předmět: 3100 problém s oskárkem Citovat

ahoj, mám nokii 3100. dlouhou doby mi šly sms přes oskárka posílat bez problémů, ale už nějakou dobu (zhruba od rebrandingu na vodafone-asi to s tim nemá nic společné, ale začalo to zhruba v té době) mi nejdou posílat sms ani do vodafonu ani na eurotel. Když například pošlu sms do vodafonu, tak mi napíše klasicky "probíhá" a pak mi bud vyskočí na display halda nesmyslných znaků a obdélníčků, a nebo mi to napíše, že jsem správně neopsal kontrolní čísla. přitom se mi žádná čísla nezobrazí. u eurotelu je ten samý problém. prosím poraď te, pokud víte, co s tím. reinstalaci oskárka jsem už zkoušel a nic. díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com