Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oskárek+T-mobile nastavení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2004 8:51 am    Předmět: Citovat

dave21 napsal:
To je divný. Taky mám M55 a nic takovýho nedělá a všechno si pamatuje. Myslim, že problém může být, že nemáš vyplněný všechny položky. I když je nepoužíváš zkus tam něco vyplnit a pak uvidíš co to dělá. Rolling Eyes


Ano, pokud neni vyplnene cislo odesilatele nebo email, aplikace spusti pri startu menu 'Nastaveni'. Ale samo by se mazat nic nemelo. Pokud ano, mohlo by to byt malou volnou pameti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ByCzek



Založen: 21.12.2004
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2005 10:03 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Ahojte.Tak jsem nastavil úplně všechno a stejně se to po každém spuštění dožaduje nového nastavení.Na co je tam ta kolonka ,,ukládat cíl"?Zajímalo by mě co zadat do ID.Naco ID když je tam pro T-mobile Uživ.jméno a heslo???Paměť mám ještě 1,78 MB volnou.Zkusím tam dát jěště nějakou nižší verzi.Míra


to ID muzes nechat nevyplneny, me to chodi i bez toho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com