Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sagem myV-65 (pravděpodobně i myX-6) problém s odpojenm GPRS

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DuckDaffy



Založen: 10.7.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2006 8:12 pm    Předmět: Sagem myV-65 (pravděpodobně i myX-6) problém s odpojenm GPRS Citovat

Zacal jsem pouzivat Oskarka a mam problem:

1. Napisu text a dam "odeslat sms" na Oskara - OK.
2. Vyskoci potvrzeni o povoleni komunikace, dam OK, mobil se pripoji, rozsviti se ikona spojeni - OK.
3. Prijmu obrazek a opisu cisla, ikonka pripojeni stale sviti - OK.
4. Pri pokusu o odeslani cisla se mobil opet zepta na potvrzeni komunikace, potvrdim OK, ikonka pripojeni ZHASNE a aplikace ohlasi presne toto "Nastala CHYBA: javax.microedition.io.ConnectionNotFoundException: could not bind socket" - KO!
5. Po chvili mi od Oskara prijde vypis, ze jsem ukoncil datovou komunikaci.
Zde se domnivam, ze z nejakeho duvodu Oskarek zbytecne prerusi nebo neudrzi otevrene GPRS spojeni.
6. Pokud po prijeti vypisu dam znovu odeslat sms a potvrdim odchozi komunikaci, opet se obevi ikonka pripojeni a odeslani probehne v poradku, takze problem je nekde v pokracovani datoveho spojeni pri odesilani potvrzovaciho kodu na Oskara. Na jinem mobilu jsem to zatim nezkousel, co mam vsak vyzkouseno, tak Jimm (ICQ klient) mi po jednom potvrzeni pripojeni a navazani GPRS spojeni jede zcela bez problemu po cele hodiny.
6. Po uspesnem odeslani SMS ikonka spojeni stale sviti a zhasne az pri ukonceni celeho appletu, coz mi pusobi problem s nemoznosti pripojeni se k internetu priste (nutny restart mobilu), protoze neprobehlo korektni ukonceni GPRS samotnou aplikaci, ale firmwarem mobilu. Pokud se pokusim jen tak "cvicne" opet odeslat SMS a dojde opet k vyzadani potvrzeni komunikace a ke zminene chybe, dojde i ke zhasnuti ikonky a po ukonceni appletu je pristi pripojeni k internetu v poradku. Problem zablokovani GPRS je zrejme jen problemem Sagemu, ale pokud se applet chova korektne a odpojuje se od GPRS sam a spravne, pak nejsou problemy.

Chova se to nejak podobne i nekomu jinemu?
U starsi verze Oskarka, kdyz jeste nebylo opisovani cisel u Oskara, bylo vse zcela v poradku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com