Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nokia 6310i a Samsung X100 s Oskarem

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2004 5:25 pm    Předmět: Nokia 6310i a Samsung X100 s Oskarem Citovat

Na displej Nokie 6310i kterou má moje máma se nevejde celý piktogram a tudíž není poznat co se tam má opsat. Co se s tím dá dělat Question Nevíte ještě někdo jak nastavit na Nokii 6310i internetový profil abych nemusel platit za drahý wapový Question Nikde jsem to nenašel. Kdyžtak dejte vědět na mail: marecek777@volny.cz

Podařilo se někomu nastavit internetový profil na Samsungu X100 a rozchodit s ním Oskárka aby šli odesílat sms? Mě se to bohužel nepodařilo a furt to házelo nějaké chyby. V obou telefonech mám tarif Oskara. Když byste náhodou někdo věděl jak to rozchodit, budu rád když se mi ozvete na mail: marecek777@volny.cz

Díky moc za pomoc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 4:14 pm    Předmět: Re: tady to mas Citovat

terzeus69@seznam.cz napsal:
Tohle ti musi stacit ale jsi lama protoze jsi pekne liny tvor otomhle postupu jsem snad uz psal vsude kde to slo a pokud vim halda lidi taky
Confused Razz
samsung x100
Pokud chceme rozchodit aplikace jako je třeba ICQ, IRC, Email,které používají připojení na internet je třeba nastavit telelefon. Jedná se o nastavení dvou údajů. APN a DNS serveru. APN je potřeba nastavit přes servisní menu protoze aplikace jinak nevi kam se maji smerovat a bohuzel tato volba neni normalne pristupna a DNS se nastavuje v menu telefonu.
Postup nastavení:
Zadejte na klávesnici kód #*577699# a zadejte APN podle vašeho operátora.
V menu telefonu v položce Funbox, Svět JAVA, Nastavení DNS zadejte DNS podle vašeho operátora


A fungovalo Ti to s Oskárkem Question Já jsem podobný způsob zkoušel a nepodařilo se mi to rozchodit a furt to házelo chybu. Proto se na to ptám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terzeus69@seznam.cz



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 8:00 pm    Předmět: Citovat

nemuzes zkouset podobny zpusob protoze tohle je jediny zpusob jak muze java aplikace fungovat na x100 .me funguji vsechny oskarek gibo i ASB , icq , mailboss, adt Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 5:27 pm    Předmět: Re: tady to mas Citovat

michi napsal:
Ja mam Samsunga X100 a funguje mi bez problemu, myslim ze jsem ti i presny navod poslal na email-asi pred mesicem, to ti porad nefunguje? Oskarek i ABS funguje bez chyby


Ten Tvůj postup jsem právě zkoušel, ale nefunguje mi. Když jsem chtěl zprávu odeslat tak to hodilo chybovou hlášku a nic. Zkoušel jsem to několikrát, na mé Nokii N-Gage mi to normálně funguje. Nechápu v čem je problém.

Ahoj

Marek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 6:20 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo jak nastavit na Nokii 6310i internetový profil Question Aby šli odesílat sms za 6 haléřů/kB. Odesílání sms do Oskara přes wapový profil mě stojí 1,80 - 2,40 Kč což je dost vzhledem k tomu že mě ta sms normálně stojí 0,50 Kč. Nikde jsem nastavení toho internetového připojení nenašel. Díky moc za pomoc.

Marek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com