Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nastala chyba: java.io.IOExeption
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aja



Založen: 16.3.2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 12:12 am    Předmět: Re: nastala chyba: java.io.IOExeption Citovat

pantim napsal:
telefon pri posilani hodi tuhle hlasku:
nastala chyba: java.io.IOExeption

mam Nokie 6100 a OSKAR

Ze by nekdo neco poradil?
Diky Rolling Eyes Idea


Exclamation ..je to i u mne, mam T-mobile. Kdo nám poradí Question Díík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aja



Založen: 16.3.2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2005 9:06 pm    Předmět: Re: nastala chyba: java.io.IOExeption Citovat

Porad to stejny napsal:
pantim napsal:
telefon pri posilani hodi tuhle hlasku:
nastala chyba: java.io.IOExeption

mam Nokie 6100 a OSKAR

Ze by nekdo neco poradil?
Diky Rolling Eyes Idea


Z te kombinace 6100 a Oskar je to uplne jasny... Spatne nastavenej GPRS profil. No ale obavam se, ze te musim zklamat. Na tomhle telefonu to u Oskara nezprovoznis, na TM jo. A proc? Protoze je nutny s APN internet pristupovat pres alternativni IP, jenze Oskar zablokoval standartni port 9201 (coz zadnej jinej operator neudelal, proto to by to u TM slo). A problem Nokii je, ze neumi zmenit port!!! To je ta velka NEVYHODA NOKIIIIIIIII, proto je furt nekupujte!!! Vyjimkou sou ty novejsi, treba u 6230 to fakci.

mě jde o nastavení pro n 3220 u T mob.-jediné, co jsem neměnila, je proxy- co tam má být vyplněno?Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aja



Založen: 16.3.2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 11:00 pm    Předmět: Re: nastala chyba: java.io.IOExeption Citovat

Anonymous napsal:
Aja napsal:
Porad to stejny napsal:
pantim napsal:
telefon pri posilani hodi tuhle hlasku:
nastala chyba: java.io.IOExeption

mam Nokie 6100 a OSKAR

Ze by nekdo neco poradil?
Diky Rolling Eyes Idea


Z te kombinace 6100 a Oskar je to uplne jasny... Spatne nastavenej GPRS profil. No ale obavam se, ze te musim zklamat. Na tomhle telefonu to u Oskara nezprovoznis, na TM jo. A proc? Protoze je nutny s APN internet pristupovat pres alternativni IP, jenze Oskar zablokoval standartni port 9201 (coz zadnej jinej operator neudelal, proto to by to u TM slo). A problem Nokii je, ze neumi zmenit port!!! To je ta velka NEVYHODA NOKIIIIIIIII, proto je furt nekupujte!!! Vyjimkou sou ty novejsi, treba u 6230 to fakci.

mě jde o nastavení pro n 3220 u T mob.-jediné, co jsem neměnila, je proxy- co tam má být vyplněno?Dík


A stejne u 3220 to myslim ani nejede

Rolling Eyes au, tos mne moc nepotěšil, já se už měsíc snažím .. Nemáte někdo nějaký typ na aplikaci pro n3220, která by umožnila posílání SMS jako OSKÁREK? Question
Arrow že by se nenašel jiný-úspěšnější- majitel n 3220 Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aja



Založen: 16.3.2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2005 8:11 pm    Předmět: wap x internet Citovat

já mám od T-mob. neomezený net, je mi putýnka, kdyby to šlo přes wap, ale ta moje n3220 nereaguje ani na nastavení přístupu přes wap. Někde to asi koním Embarassed jen nemám tušení, kde. kéž by někdo věděl, jak na to. Je tu někdo majitel n3220, kterému to šlape Question Arrow PORAĎ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jiri Wimmer



Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 8:19 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Hele, proč vy si všichni nutíte přístupový bod internet? Vždyť Oskar ve svých nových datových tarifech wap a internet vůbec nerozlišuje. Za 238 korun měsíčně máte deset mega dat, tedy cirka deset tisíc zpráv. To vám nestačí? Přes wap za cenu internetu jede Oskárek i Absolute SMS naprosto bez problémů. Smile



LOVO, ja to zkusím z internetu hodit na WAP a pokud to zabere, jak píšeš máš u mě 200,-! Pošli číslo účtu. Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paril



Založen: 27.6.2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 5:15 pm    Předmět: nastala chyba: java.io.IOExeption Citovat

Zdravim,začal jsem mít s Oskárkem problémek při odesílání SMS do Oskara. Vypisuje tuto chybu a nedělal to,ale zprávu odešle a ta i příjde.
Napado mě jestli neměla vliv změna na Oskarově SMS bráně.
Mam S55 FW91.
Dík za pomoc s jejím odstraněním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sweetus



Založen: 27.7.2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 7:50 am    Předmět: Citovat

Čusík všichni potřeboval bych poradit. Mám Siemens M55 a sít T-Mobile a při pokusu navázat spojení mi to hází tohle:

Nastala CHYBA:
java.io.IOException

Pravděpodobně je
špatně nastavena
datová
komunikace
telefonu.

Už se s tím trápím asi dva měsíce Crying or Very sad a nikdo mi zatím nedokázal účinně poradit. Dík za odpovědi Wink

Sweetus@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kotas



Založen: 17.9.2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2005 6:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj LOVO mam problem..kamos ma SE K300i a tam mu nejede oskarek neustale to navazuje spojeni..ja mam SE K500i a me to vali..zkontroloval jsem SE K300i podle SE K500i a vse je stejne nastaveny..nevim co stim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kotas



Založen: 17.9.2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 4:44 pm    Předmět: Citovat

LOVO: proxy mam deaktivovany..a ja mam pausala a on oskartu..na K300 jsem udelal nastaveni pro oskartu a nejedeto..zkusil jsem tam dat moji simku a nastavit na pausal a taky to nejelo..je to nejakej divnej mobil Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
szkandi



Založen: 5.10.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2005 8:00 pm    Předmět: Citovat

Uz me ta chyba stve. Zkousel jsem to uz ruzne (mam SX1), nechal jsem tuhle super aplikaci v korenovem adresari, dal jsem ji do slozky, zkousel jsem i dat vsechno javove pryc, tak aby tam oskarek byl sam a stejne. Zapnu oskarka, dam "Nová zpráva" zacnu psat a po dvou/trech slovech vyhodi tuhle chybu Rolling Eyes Stava se to tak 7 z 10 pokusu zapnuti oskarka, nevim, nevim cim by to mohlo byt Shocked diky, vsem za radu Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2005 7:36 am    Předmět: Citovat

Nekde (snad v tomhle threadu Very Happy ) se zminuji o testovaci verzi pro SX1, zkousel jsi ji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
szkandi



Založen: 5.10.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2005 3:07 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Nekde (snad v tomhle threadu Very Happy ) se zminuji o testovaci verzi pro SX1, zkousel jsi ji?

Prosel jsem to tu cele..., kde Question Diky.

EDIT: Uz jsem to nasel http://mobilecity.cz/oskarek050831.jar a je to zatim COOL Exclamation Razz


Naposledy upravil szkandi dne čt říjen 06, 2005 3:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
szkandi



Založen: 5.10.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2005 4:42 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
http://mobilecity.cz/oskarek050831.jar Very Happy
chybi zde jen pocitani napsanych znaku (ktere by mohlo zpusobovat popsane problemy...)

Laughing byl jsi rychlejsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek



Založen: 3.11.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2005 5:27 pm    Předmět: ET + 6100 + pausal Citovat

Ahoj LOVO, pri odesilani sms mi porad hlasi chybu java.IOExceptation a upozornuje na spatne nastaveni datove komunikace. Presel jsem temer vsechny fora a vse nastavil dle zakl. doporuceni, nicmene zadna zmena. Muzes, prosim te, pomoct? Dik, Radek.
RadekHlavaty@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dred



Založen: 27.12.2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 10:35 am    Předmět: Skvělý Citovat

Lovo napsal:
Čau! Menu - Nastavení - Konfigurace - Osobní nastavení konfigurace - Volby - Přidat nové - Přístupový bod - Nastavení přístupového bodu - Nosič dat GPRS, Nastavení nosiče - Přístupový bod GPRS gointernet, pak třikrát Zpět - Voby a Aktivovat. Smile Místo gointernet je u jiných karet internet, internet.t-mobile.cz nebo ointernet.


Díky, funguje to. Mám Nokii 6230i Go Eurotel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com