Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

N6310i - chyba "java.io.IOException"

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
777092285@seznam.cz



Založen: 12.12.2004
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2004 7:26 pm    Předmět: N6310i - chyba "java.io.IOException" Citovat

Cau, nevite co delat pri chybe na Nokii 6310i pred zobrazenim piktogramu se totiz objevi "java.io.IOException" ???
Diky T. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 6:19 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo jak nastavit na Nokii 6310i internetový profil Question Aby šli odesílat sms za 6 haléřů/kB. Odesílání sms do Oskara přes wapový profil mě stojí 1,80 - 2,40 Kč což je dost vzhledem k tomu že mě ta sms normálně stojí 0,50 Kč poměrně dost. Nikde jsem nastavení toho internetového připojení nenašel. Díky moc za pomoc.

Marek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 11.12.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2004 9:32 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Marek napsal:
Nevíte někdo jak nastavit na Nokii 6310i internetový profil Question Aby šli odesílat sms za 6 haléřů/kB. Odesílání sms do Oskara přes wapový profil mě stojí 1,80 - 2,40 Kč což je dost vzhledem k tomu že mě ta sms normálně stojí 0,50 Kč poměrně dost. Nikde jsem nastavení toho internetového připojení nenašel. Díky moc za pomoc.

Marek Wink

50hal/SMS odpovídá tak některému z 10-ti korunových tarifů, a k těm jestli se nepletu oskar GPRS neposkytuje?


K tarifu Odepiš Oskar GPRS samozřejmě poskytuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomxq



Založen: 19.12.2004
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2004 11:59 am    Předmět: Re: N6310i - chyba "java.io.IOException" Citovat

777092285@seznam.cz napsal:
Cau, nevite co delat pri chybe na Nokii 6310i pred zobrazenim piktogramu se totiz objevi "java.io.IOException" ???
Diky T. Confused


Mam uplne stejny problem, bud to hodi tuto chybu nebo jen obdelnicky misto pismen, pritom z pocatku mi to jelo normalne... Na S65 Siemensu to jede bez problemu. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com