Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sms na t-mobile
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shein



Založen: 5.5.2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2005 9:21 pm    Předmět: sms na t-mobile Citovat

chci odesilat sms i do t-mobile,pomozte mi nekdo s tim hloupim kodem pro prihlaseni,diky shein
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 8:30 am    Předmět: nezobrazování čísla odesílatele Citovat

Neví prosím někdo, jestli jde poslat smsku na pegasa nějak tak, aby se neukázalo číslo odesilatele?Chtěl bych je posílat bez zobrazování čísla a radši se na ně podepsat, protože pegas pomocí kterého je posílám, na volání nepoužívám, takže mě na něm ani nikdo zastihnout nemůže...PORADÍ NĚKDO? Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 5:46 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Ne, to nejde. Pouze sms e-mail. Ale pokud se podepíšeš a napíšeš, aby Ti odepisovali na aktivní číslo, je to vyřešeno. Pokud neumí číst, nepřečtou nejen ten vzkaz, ale ani samotnou zprávu. Very Happy

Sad jelikož loupežníci pegasáci tahají z lidí peníze i za blbé přeposlání e-mailu na mobil, tak tuto možnost nevyužívám. Dotyční by si smsky museli vlastně sami platit...to bych vlastně posílal smsku na účet příjemce...hmmm...ať jde pegas někam Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 6:18 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Chichi, Panko! T-Mobile CZ je patrně jediný operátor na světě, u kterého se neplatí za použití mobilní e-mailové adresy. A navíc je limit příchozích zpráv neomezen, což skutečně nemá obdoby. Je to jediné významné dědictví, co nám zůstalo po Paegasu. Používám mobilní e-mailovou adresu na příjem e-mailu čtyři roky a pochopitelně jsem nikdy nic neplatil. Smile

chceš snad říct, že tobě přeposílá pegas meily na mobil zdarma??? Rolling Eyes a co to plácáš o jediném operátorovi na světě kde se neplatí za použití e-mailové adresy?...na Oskara můžeš poslat zdarma smsku z webu, nebo na mobilní e-mail...samozřejmě VŠE ZDARMA Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 6:31 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Ano, ale pouze padesát zpráv a sto e-mailů denně. Na T-Mobile je příjem e-mailů neomezen, můžeš na něj psát tedy třeba několik tisíc e-mailů denně z celého světa, ne padesát esemesek z jedné webové brány. Méně se dohaduj a čti pozorněji, co píšu. Věř, že je to k věci. Smile
Wink dobrá dobrá Lovo, jestli je to tak, je to moje blbost...buď té kozí dobroty a poraď mě teda jak to mám udělat...zřídil sem si v t-zone mobilní e-mail...jak to mám tedy nastavit, aby když meil na mobil přijde, aby (samozřejmě zdarma)přišel taky na mobil? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 6:37 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Píšu pět až deset tisíc zpráv měsíčně, mám to zmáknuté. Před několika hodinami se mi stalo, že adresát už měl na Oskaru po limitu webových zpráv, přešel jsem tedy na sms e-mail. Až dojde, zbyde mi už jen neomezený T-Mobile. Smile
budeš té dobroty a vysvětlíš mě to teda???!!! ceník na t-zones:"Přeposlání emailu jako SMS
(filtry, akce "pošli jako SMS na SIM/na display …") sazba za odeslání SMS dle tarifu zákazníka"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 6:50 pm    Předmět: Citovat

[quote="Panko"]
Lovo napsal:
Píšu pět až deset tisíc zpráv měsíčně, mám to zmáknuté. Před několika hodinami se mi stalo, že adresát už měl na Oskaru po limitu webových zpráv, přešel jsem tedy na sms e-mail. Až dojde, zbyde mi už jen neomezený T-Mobile. Smile
Ty jsi mě asi totiž nepochopil-NECHCU PSÁT ŽÁDNÉ TISÍCE ZPRÁV, chcu sem tam poslat smsku na pegasa.A jelikož smska na pegasa z webu zdarma poslat nejde, chtěl jsem aspoň dotyčnému poslat e-mail na jeho mobilní e-mail.Ten dotyčnému sice přijde, ale ne na mobil! Pokud si to nastaví tak, aby ho dostal až na mobil, pegas mu zaúčtuje cenu smsky....KAPIŠTO? Cool Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 7:01 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Zvykni si na to, že já kapišto, a Ty nekapišto. Vím, o čem mluvím; pokud to nevím, nemluvím o tom. Pochop, že Ti přece nebudu ve svém volném čase něco vysvětlovat, aniž bych tomu rozuměl; to je nesmysl. Znovu opakuju: nastav si to, jak popisuju, a uvidíš. Smile
ju ju, díval jsem se na ten tvůj postup...DÍK...ale problém je ten, že já nepotřebuju posílat smsky sobě, nebo je přijímat...nepoužívám primárně pegasa...jde mě o posílání smsek přátelům...pár smsek na pegasa poslat...to by pak znamenalo, aby to nastaveí cos psal si nastavili ONI, ne já Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 7:20 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Pochopitelně je řeč o příjmu, měli by si to tedy prioritně nastavit oni. Je v jejich zájmu, aby Tě za sebe nenechali zbytečně platit, když to máš zdarma. Ale jde to taky udělat tak, že se o to postaráš sám, je to na dvě minuty práce. Smile
ju ju, o které se mě jedná, těm to budu muset nastavit sám...přesto DÍK....PS:jinak kdybys pozornějc četl Lovo, tak má otázka nebyla na příjem, ale na odesílání: "Neví prosím někdo, jestli jde poslat smsku na pegasa nějak tak, aby se neukázalo číslo odesilatele?" ...mluvili jsme každý o něčem jiném Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2005 1:54 pm    Předmět: Mobilbox Easy Citovat

zřiď si na T-zones Mobilbox Easy, je to zdarma a máš 20 SMS z T-zones zadara, příp. placenej Mobilbox se 100 SMS grátis.

V nastavení Emailu na T-zones si ve filtrech nastavíš přeposlání mailu jako SMS na mobil, je to taky ZATÍM a do odvolání ZDARMA.

Pokud chceš odesílat z Oskárka na T-mobile, vyplníš jen přihlašovací jméno a heslo do t-zones a posíláš 160-znakový SMS, 20-100 měsíčně zdarma přímo na číslo adresáta joko by to šlo z tvýho telefonu, další můžeš jako mail na xxxx@t-email.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Panko



Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2005 4:32 pm    Předmět: Re: Mobilbox Easy Citovat

ropman napsal:
zřiď si na T-zones Mobilbox Easy, je to zdarma a máš 20 SMS z T-zones zadara, příp. placenej Mobilbox se 100 SMS grátis.

V nastavení Emailu na T-zones si ve filtrech nastavíš přeposlání mailu jako SMS na mobil, je to taky ZATÍM a do odvolání ZDARMA.

Pokud chceš odesílat z Oskárka na T-mobile, vyplníš jen přihlašovací jméno a heslo do t-zones a posíláš 160-znakový SMS, 20-100 měsíčně zdarma přímo na číslo adresáta joko by to šlo z tvýho telefonu, další můžeš jako mail na xxxx@t-email.cz

ju ju, šlo mě hlavně o to, aby smska nebo e-mail poslaný z Oskárka pomocí pegasu, přišly ANONYMNĚ...aby se neukazovalo číslo nebo e-mailová adresa pegasu pomocí kterého to bylo poslané. Jak už jsem psal výše, pegasa na nic nepoužívám, takže nechci, aby mě na něj někdo odepisoval. Radši bych se na konec podepsal a basta...ale jak vidím, tak to nejde Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slava



Založen: 9.3.2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 1:24 pm    Předmět: Re: Mobilbox Easy Citovat

> aby smska ... pomocí pegasu, přišly ANONYMNĚ...
> aby se neukazovalo číslo

jo, to presne bych chtel taky,...
,ale zrejme to nejde Surprised( to si uz ridi Paegas sam,
zato nemuze Oskarek.
Na jejich webu jsem zadne nastaveni nenasel, takze to zrejme nejde Surprised(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com