Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CHYBA PŘI ODESÍLÁNÍ SMS NA OSKARA - nízká úspěšnost odesílán

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2005 8:13 am    Předmět: Citovat

Oskar provedl nedavno nekolik zmen, ale nyni je uspesnost odeslani na puvodni urovni (spis vyssi Very Happy ) Nicmene kapacita je stale omezena, takze ve "spickach" nejak problemky asi budou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Site Admin


Založen: 10.12.2004
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2005 8:53 am    Předmět: Citovat

Upravy jsem provadel vcera vecer. Prumerna uspesnost za dnesni den je ted kolem 90%.
Budu to dal sledovat, ale jak jsem psal - problemem je velky pocet uzivatelu (v jedne minute nelze odeslat vic nez 4 SMS a pozadavku je nekdy daleko vic). Samozrejme lze aplikovat nejaka reseni i tohoto problemu, ale jsou financne/casove narocnejsi nez stavajici reseni zalozene pouze na php skriptech, ktere bezi na hostingovem serveru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mr. X



Založen: 14.12.2004
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2005 8:54 am    Předmět: Citovat

RADEK napsal:
MACU, tak s tou vyšší úšpěšností si dovolím nesouhlasit. Úspěšnost je dle mě nižší. A to téměř v kteroukoliv hodinu. Dříve bylo u mě spíše vyjímkou pokud se mi SMS nepodařila odeslat a teď je to tak 9:1. Existuje nějaké řešení?????????????


Prejit ke konkurenci ( www.gibosms.cz ) Razz Navic ted muzes vyhrat pekny ceny. Ja stejne nevyhraju, ale sem zvedav co maj pripravenyho za darecek pro kazdyho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr. X



Založen: 14.12.2004
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2005 8:28 am    Předmět: Citovat

jj Razz

1. Mobilní telefon Nokia N-Gage QD
2. DVD přehrávač CyberHome DVD 465, DivX
3. Kapesní MP3 přehrávač Microstar MEGA Stick 511 Lite 512MB

jo a jeste sem psal autorovi at da na stranky zobrazit uspesnost odeslani.. (je to vpravo dole) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com