Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak dostat aplikaci do Nokie 5140 (a jiných)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 6:38 pm    Předmět: Jak dostat aplikaci do Nokie 5140 (a jiných) Citovat

Jsem asi hloupej Sad , ale nevím jak rozběhnout Oskárka v Nokii (5140). Když tam nahraju .JAR soubor telefon neví co s ním má dělat Confused . V Siemensu C65 není problém, prostě nahraju a jede to Cool .
Je třeba to stahovat přímo z wapu, nebo nahrát na nějaký konkrétní místo v telefonu ? V Nokiích se moc neorientuju, jsem zarytej Siemensák, tak díky za radu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2005 4:30 pm    Předmět: Jak dostat aplikaci do Nokie 5140 (a jiných) Citovat

myslím že možná přežiju i tři pade Cool
Ale přesto, když nemám kabel bude asi nejlepší to tam nahrát přes CSD WAP, u ET první minuta grátis a pak nezáleží na objemu dat, i když teď mě napadá že nějakej operátor zavedl účtování i přes CSD podle stažených dat (??? ET ???). Jak to vlastně je ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 18.4.2005
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2005 11:09 am    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Nevím, jak to má Eurotel, ale stoprocentně v tom bude nějaký tunel. Takže nevymýšlej vymyšlené, a nahraj to přes CSD Oskara. První minuta je za korunu sedmdesát osm a půl haléře, každá další vteřina stojí necelé tři haléře. Ale minuta Ti myslím bude stačit. Smile


Tak jak píšeš, TUNEL je to nejlepší slovo. Mluvil jsem s infolinkou ET a CSD WAP is DEAD ...
V současné době kromě toho, že účtují 1 Kč / min účtují NAVÍC !!! ještě i datové přenosy a to 0,70Kč / kB !!! K tomu už snad ani není co říct ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com