Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz

 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CHYBA: java.io.IOException: ERROR

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mefisto



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 2:59 pm    Předmět: CHYBA: java.io.IOException: ERROR Citovat

Ahoj... mam take problem pri odeslani jakekoli SMS pres Oskarka z Nokie 6230i.

1. Pri odeslani SMS mi to vypise chybu:
Nastala CHYBA: java.io.ioexception: Error in HTTP operation
Pravdepodobne je spatne nastavena datova komunikace telefonu.


Nastaveni telfonu pro GPRS mam udelano pro Oskar WAP GPRS pres aktivacni SMS primo od operatora. Vim ze uz to tu bylo probirano, ale bohuzel nikdo tam nenapsla jak to spravne nastavit... Ono z dobre minene rady "co takhle nastavit mobil" toho clovek moc nepozna, pokud nevi jak na to Confused

2. a kdyz uz jsem u toho psani Very Happy, byl by prosim tak nekdo hodny a vysvetlil co se zadava do parametru

1. OK-text:
2. Parametr "Od":
3. Parametr "Pro":
4. Parametr "Text":
5. Pridavne udaje:
6. URL:
(zde se pise ta alternativni adresa SMS brany ?)
7. Pro predcisli:

nikde jsem to tu nenasel, nebo jsem to prehledl... proto se ptam, netrad puzivam nejaky programek, ktery neznam do detailu a tenhle ten vypada na suprovni.
mam stahnutou verzi Oskarka 4.0.2. Umi prosim nekdo poradit a napsat zde jak na to ... trochu polopate, pro podobne pomaleji uvazujici jako jsem ja... dik

vzkaz pro autora: programek suprovni, co treba do novejsi verze dat i malou napovedu pro ruzne parametry... (no tak nic, ja to jen zkusil Wink jestli to treba nezabere )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Můžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com