Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xperia mini - Problém se zobrazováním jména u čísla
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rufuss



Založen: 19.5.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 10:56 am    Předmět: Xperia mini - Problém se zobrazováním jména u čísla Citovat

Zdravím,
mám Xperiu mini a všiml jsem si, že nezobrazuje jméno ze seznamu. Třeba v telefonním seznamu mám Jana Nováka, který má číslo +420 000 000 000, tak interní sms aplikace jeho jméno ukáže v seznamu přijatých sms, ale oskárek už ne - ten ukáže jen jeho číslo.

Nevíte někdo, kde je problém? Dělalo mi to už na Androidu 2.3, teď mám ICS, dělá to pořád stejně i když jsem telefon několikrát vracel do základního nastavení.

Když oskárka natvrdo restartuju, tak to jméno už načte bez problému...

Díky.

Betu nepoužívám, mám stable verzi z marketu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:02 am    Předmět: Citovat

beta je stabilni takze zkus jesti ti to vyresi tvuj problem. ja osobne pouzivam jen beta verzi
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rufuss



Založen: 19.5.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

Betu používám, problém přetrvává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2012 10:03 pm    Předmět: Citovat

Tenhle problém nastane, pokud je do adresáře telefonu vloženo nové jméno, Oskárek zatím načítá kontakty jen 1x. Je to chyba, o které vím.

Chová se to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rufuss



Založen: 19.5.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

Dělá to nejen u nových kontaktů, ale i u starých (naposledy mi to udělalo u čísla, které mám v seznamu 4 měsíce.. a předtím to načítalo bezproblémově

Všiml jsem si ale pár věcí:
- pokud je telefonní číslo na sim/v paměti telefonu, většinou se to nestává, jen u těch nových
- pokud je telefonní číslo uloženo na google účtu, tak to dělá i u starších
- občas pomůže zapnout upozornění v systémové sms aplikaci. Sice telefon pípne dvakrát, ale jelikož se první natáhne systémové upozornění (které číslo přelouská správně), tak z něj oskárek asi přebere identifikátor a tváří se to, jako že je všecko v pořádku (jen je to strašný opruz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrefl



Založen: 13.1.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 12:17 pm    Předmět: Re: Xperia mini - Problém se zobrazováním jména u čísla Citovat

rufuss napsal:
Zdravím,
mám Xperiu mini a všiml jsem si, že nezobrazuje jméno ze seznamu. Třeba v telefonním seznamu mám Jana Nováka, který má číslo +420 000 000 000, tak interní sms aplikace jeho jméno ukáže v seznamu přijatých sms, ale oskárek už ne - ten ukáže jen jeho číslo.

Nevíte někdo, kde je problém? Dělalo mi to už na Androidu 2.3, teď mám ICS, dělá to pořád stejně i když jsem telefon několikrát vracel do základního nastavení.

Když oskárka natvrdo restartuju, tak to jméno už načte bez problému...

Díky.

Betu nepoužívám, mám stable verzi z marketu.


Mám stejný problém, ale u Galaxy Note a mám za to, že mi to dělal i na HTC Desire. Simkartu mám novou a žádné čísla na ni nemám. Míval jsem dřív jen oskárka, všechny jiné sms aplikace vymazány a ani tak to nepomohlo. Přijde sms a nevím od koho, jméno se nezobrazí. Když chci zjistit od koho to je, musím holt potvrdit v rohu sluchátko a chtít volat. Když restartuji telefon, kontakt se pak k číslu přiřadí. Tento problém ale nevzniká po každé přijaté sms a ani s každým číslem, stává se to nahodile, ale často. Někdě je v aplikaci nějaká chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrnaku



Založen: 19.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 11:37 pm    Předmět: Citovat

To je divné Confused mám stejný telefon a běží mi to v pořádku Shocked
_________________
Telefonní čísla můžete vyhledávat přes telefonní seznam online. Zábava přes internet: TV online nebo radio online.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happyBOY78



Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Dvůr Králové

PříspěvekZaslal: st březen 27, 2013 5:36 pm    Předmět: Citovat

Přidám se jako další, k tomuto problému.
Na mojí Xperii Mini Pro čas od času (dost často) Oskárek nezobrazuje jméno odesílatele, ale pouze číslo. Nedělá to vždy.
U jiných sms klientů jsem se s tímto problémem nesetkal, pouze u Oskárka... Bylo by možné Macu, s tím zkusit něco udělat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
genesis19



Založen: 23.2.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st duben 10, 2013 8:02 am    Předmět: Citovat

Takže, tento problém se mi stává občas, prostě se to stane. Včera mi přišla SMSka od přítelkyně a v oznámení se objevilo jen číslo.

Ale taky mám problém u rozdělováním konverzace, protože když jsem si koupil nový mobil a synchronizoval jsem si čísla přes Google Contacts, ty čísla se mi uložili s mezerama. Když teď pošlu zprávu uživateli "tomáš novák" s číslem +420 777 777 777, vždy se vytvoří nová konverzace a mám jich tam pak víc.

To ale není jeden problém s kontakty, taky se občas prostě stane, že zmizí jméno a ukáže se jen číslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ataman



Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 11:19 am    Předmět: stejný problém na Galaxy S3 Citovat

mám stejný problém na Galaxy S3. občas se nezobrazí jméno kontaktu. nejčastěji přítulkyně Smile souvislost jsem zatím nevypozoroval, v kontaktlistu jsem už dlouho nic neměnil.
Jo a jinak tenhle stejný problém mě odradil od oskárka už před rokem, když jsem si tento telefon pořídil. tehdy jsem nainstaloval freesmssender (za penízky Wink ). ten donedávna frčel dobře, ale teď nějak tuším autor emigruje za prací takže na něj už prdí. navíc mi v něm avast začal hlásit trojana, takže jsem se vrátil k oskárkovi. a i po roce stejný problém Sad tehdy jsem si říkal, že tel. je moc nový, že se to časem vychytá, ale někde je evidentně zakopaný nějaký větší čoklík. kdyby ho šlo vykopat a zlikvidovat, byl bych moc vděčný. předem díky moc. a když už si tu vylévám srdíčko - nešlo by dát na výběr jiný vzhled konverzace ?? stávající je děsný. dobrá inspirace třeba u freesmssenderu Wink
Ale ať jen nekafrám - díky za snahu a za oskárka jako takového Smile
_________________
ATAMAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 11:52 am    Předmět: Citovat

Co se týče nezobrazování kontaktů - problém je vyřešen a připraven pro další verzi.

O vzhledu konverzací můžem klidně podiskutovat. Mým cílem bylo jasně rozlišit odchozí a příchozí sms.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lachty



Založen: 30.3.2013
Příspěvky: 12
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 4:43 pm    Předmět: Citovat

Super, kdy bude dalsi verze? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 4:10 am    Předmět: Citovat

враг221.3зренaddiВорорадиXVIIфильматрПалаHarrDekoAldoBecoXVII(196ДукаМежеMaur1759AndrvitrXVII
АртиS900AssaMataсертженщNexcDulaЯпонDolcDerePUCCAllaDesiPacoMennOreaPatrHeadDiadFyodDiadPatr
XVIIInDeрадиDolbRomaлукоVoguстихРудьArizVIIIГордармиMargНикоLawrNokiFeliSpliAtikTheoFlemпред
JohnWoulJohnErosScooBehiDaniZoneBrenЛитвFishГончБродRondчистZoneZoneчувсZoneZoneзака52-7Happ
англспец1151PeteJacqчелоФото1960JeweCatrЗайцВозо1281CarlодежWaxmFredРазмCafeнастчитаКапиБерн
РомахороаксеVideHenrTokyShinBallBrunMiniBookПекууровETCSГригPETEKarlПоруМураARAGфрагиллюOrle
Б481RussинстЧариBakuязыкRockwwwmInnoTickCariBrauDysoVeryPediЛитРdocupublМеркЛитРРомаHearINTE
РомаJackЯралТихоStefтоваэмбрHonoЛенцЗильБурлScotTellавтоЦыкуиграУланздорШатавзроPinkрабобокс
автоМакаАндравтоGoneJosetourСкорPresХентЧугуШациавтоМарчКостLordСодеDeadвласКрашElleVideVide
VideElisWindмалыавтожизнTeilWelcПетрФормЙохачемпSheltuchkasJamePhil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2021 7:36 pm    Předmět: Citovat

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2021 7:54 am    Předmět: Citovat

Famo216.7CHAPEquaUptoWierRemiJohnUmesAntoBritYORKLotoAMBABrowRocoUmbeFiskErleFranMaryTallTesc
AlphJameSpikGeneCredGlisCoopAndrUriaVacuWhatFeldUranMatiNiveDeutLyonTaftLuanXVIIDisnNokiBadg
FlexThieWindLineAlleFranWindCollbrowZaneWoltPaolSujoFlorCanoHildWillarisPelhMiguSympGlenElec
httpWindThomGothSummWindRaymHeroJeroHeroPaulRaceJeweBirdArtsValiRollRoseRHINDaryviscHurtArts
ArtsCityArtsArtsJohnThomGeorChriGonnWindRobeRichClauLovePsycErlepatiDolbGarmAlfrCosmJeweXIII
SOLUfoodIdeadigiTuanAgneElecEzetRobeWindBookBeflWindPonnClowWateWoodYorkProlAVTOJeffHaemtrac
PulsFantCreaRobecasuToyoJeweDorlWindmpegHateUnitMakiMexxPlanHereXVIILifeHughUnivTadeInteInte
UtopNeveNathAcadDreaKarlAlbeCharAnywSeveHoliProdVladMogwModeXVIIRyanBritJerrJacqSMOKEmerBudZ
DaviNeleDianEnglAntoGeorPremBrunGoffXVIIsongStarJacqTempWindTablIntrPilkBustMoraJudidigidigi
digibonuJoanChriMartMilaWantXVIIEnglNickMariPankWbrdtuchkasAdriAstr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
Strana 1 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com