Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak na přenesená čísla...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 10:19 am    Předmět: Citovat

Jde SMS odeslat přes VF park?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hubi12



Založen: 17.6.2011
Příspěvky: 26
Bydliště: strakonice

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 10:44 am    Předmět: Citovat

nelze. vypadá to že číslo jako by stále bylo u o2
_________________
Nokia 5800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Orliq



Založen: 3.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

Mam podobny problem, kamaradka presla od T-mobilu k Vodafonu, ale i kdyz sem zaslal #V tak to sms sice odesle ale normalne zauctuje, Primo pres stranky Vodafonu taky hazi hlasku ze cislo je z jine site :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MatThesS



Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 7:18 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli jsem objevil Ameriku, ale na serveru poslatsms.cz se ukáže vždy operátor po vyplnění čísla.
Myslel jsem, že to rozpoznává podle předvolby, ale není tomu tak. Když zadám přenesené číslo, ukáže se správný operátor. Wink
Vždycky, když jsem se potřeboval ujistit, zda je číslo ve Vodafone (abych neplatil přes VFpark), hledal jsem přes stránky Vodafone. Musí se ale opisovat captcha kód, což je zbytečně zdlouhavé a otravné. Na poslatsms.cz ale stačí pouze napsat číslo a hned víte, v jaké síti je. Smile
Teď, když se chci ujistit, jestli je číslo ve Vodafone, zadávám ho jedině sem. Smile
Nevím, s jakou databází to mají propojené, ale bylo by super, kdyby na podobném principu fungovalo ověření čísla u Oskárku...třeba s využitím jejich skriptu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

POZOR, ZMĚNA:
16.11.2013 byl uveden do provozu nový jednodušší způsob řešení pro čísla, která byla převedena k jinému operátoru. Pokud používáte k odesílání "automatickou bránu" (což je ideální) a objeví se hláška, že číslo nepatří výchozímu operátoru, je potřeba zprávu 1x odeslat přes ručně vybranou bránu. Pokud se zpráva úspěšně odešle, server si změnu zapamatuje a u příštího odeslání přes "automatickou bránu" se již použije správný operátor. Tato změna se projeví u všech uživatelů, kteří budou na toto číslo odesílat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2013 4:09 pm    Předmět: NEFUNGUJE TO Citovat

mě to vůbec nejde. pokud vyberu bránu ručně, odešlu sms tak se zpráva odešle ale když na to samé číslo posílám smsku přez automatickou bránu tak se zpráva neodešle. ukáže se toto: Příjemce není zákazníkem T-Mobile! Vyberte prosím odpovídající bránu, změna se trvale uloží. ale podle mě se nic neuloží. mám Nokii e52. a Oskárka V 9. 03. 00 BETA1. co z tím ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anskri



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2013 10:38 pm    Předmět: Citovat

A je nejak osetreno to, ze kdyz nekdo posle pres vodafonepark za penize, tak aby se to vsem neupravilo a neposilali za penize. Toto se mi prave stalo, cislo jsem mel prevedeno drive k t-mobile a najednou odesilam pres automatickou branu a odeslo to pres vodafonepark za penize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 9:57 am    Předmět: Citovat

POZOR, POZOR Cool

Protože se objevilo několik problémů, je opět aktivní původní způsob přesměrování pomocí #V, #O, #T.

Objevily se totiž 2 problémy:
1. nefungovalo "přesměrování" odesláním přes anonymní bránu O2
2. Nefungovalo "přesměrování" odesláním přes bránu TM se rgistrací


Pokusím se nastínit, jak jsem si původně nové přesměrování představoval, třeba někoho napadne řešení.

Po odeslání SMS zdarma (!) si server uloží k číslu operátora (pokud je jiný, než výchozí). A problém je s tím určením odeslání zdarma.

- Nejlépe funguje VF, tam lze určit odeslání zdarma u obou bran.

- U O2 nelze detekovat odeslání zdarma přes e-mail, ale to tak nevadí, protože většina odesílá přes 1188.cz (s registrací).

- U T-Mobile je bez problémů anonymní brána, ale je nepříjmené opisování kódu. Pokud se ale odesílá přes vybranou bránu T-mobile s registrací, nelze určit, zda se zpráva odeslala zdarma (protože je vypnutá kontrola sítě TM). A co teď s tím??? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2013 10:43 pm    Předmět: PŘENESENÉ ČÍSLA Citovat

provozovatel serveru: Mobilecity je zlatý !!! protože vrátil starý způsob přesměrování u přenesených čísel. mě to vůbec nefungovalo. když jsem vybral u přeneseného operátora ručně správnou bránu a po té jsem odeslal sms na to přenesené číslo přes automatickou bránu tak mi to opět hlásilo: Příjemce není zákazníkem T-Mobile! Vyberte prosím odpovídající bránu, změna se trvale uloží. ale nic se neuložilo. takže moc děkuji provozovateli serveru: Mobilecity že zpustil starý a funkční způsob přesměrování pomocí kódů: #V, #O, #T. ale pokud by bez problémů fungoval ten nový způsob přesměrování tak by to bylo daleko jednoduší. a žádám provozovatele serveru: Mobilecity aby nevypínal ten starý způsob přesměrování, dokud nebude plně funkční ten nový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cimrmara



Založen: 20.11.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 1:12 am    Předmět: Citovat

souhlas s predchozim komentarem.Ted je to v pohode
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub Čejka



Založen: 19.3.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2013 11:45 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:

Pokusím se nastínit, jak jsem si původně nové přesměrování představoval, třeba někoho napadne řešení.

Po odeslání SMS zdarma (!) si server uloží k číslu operátora (pokud je jiný, než výchozí). A problém je s tím určením odeslání zdarma.

- Nejlépe funguje VF, tam lze určit odeslání zdarma u obou bran.

- U O2 nelze detekovat odeslání zdarma přes e-mail, ale to tak nevadí, protože většina odesílá přes 1188.cz (s registrací).

- U T-Mobile je bez problémů anonymní brána, ale je nepříjmené opisování kódu. Pokud se ale odesílá přes vybranou bránu T-mobile s registrací, nelze určit, zda se zpráva odeslala zdarma (protože je vypnutá kontrola sítě TM). A co teď s tím??? Crying or Very sad


Rozhodně bych to nechal jak to je, ti co nechodí na fórum pak nebudou vědět co mají dělat a myslím si, že tak jak je to tedka, je to pro všechny snadné a snadnější to dělat nelze a pokud ano, tak už to jsou vymoženosti.... Nechal bych to takhle...... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2013 11:19 am    Předmět: Citovat

Chtěl jsem nějak eliminovat jednu podstatnou nevýhodu aktuálního systému - přesměrování se nesdílí, každý uživatel si ho musí sím nastavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 5:11 pm    Předmět: Citovat

Tak úplně nejhorší varianta nastala dneska. Nevím, jestli se při návratu starého způsobu zadání operátora k číslu vrátila databáze již zadaných přenesených čísel, ale dneska mi to zkurvený Vodasráč naúčtoval. Odesílal jsem přes automatickou bránu na číslo Vodafonu, které je momentálně u O2. Po odeslání mi přišla zpráva, že jsem přispěl na Vietnam. Následně jsem na číslo odeslal #O, a bohužel ani to neprošlo. Mám sto chutí u Vodafonu reklamovat nevyžádanou službu, což by bylo ve finále samozřejmě dražší než cena sms. Nicméně jde o princip, Vodafone účtováním nevyžádané služby porušuje zákon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Falty



Založen: 12.11.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:00 am    Předmět: Citovat

zkoušel jsem použít příkazy křížek + v nebo velké V ( #V, #v). Ale v obou případech se mi to odeslalo jako zpráva. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrix



Založen: 28.11.2011
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:15 am    Předmět: Citovat

To je správně Wink

http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?p=3#3
_________________
Klikej taky na reklamy po odeslání SMS, podpoříš autora aplikace Smile

Nokia Lumia 720 + WWW VERZE Sad

Oskárek Android
verze 7.02.02 Beta
HTC Desire S
Android 2.3.5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 106, 107, 108  Další
Strana 3 z 108

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com