Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Velikost písma...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 9:22 pm    Předmět: Velikost písma... Citovat

Oskarka používám asi týden, z důvodu nemožnosti posílat zprávy z Free sms sender... Oskarek je naprosto úžasný a daleko lepší, vše funguje jak má, fakt super... Mám jen malý návrh na zlepšení, i když už skoro není co zlepšovat...

Mám SE xperia mini pro /menší display/. Při nastavení písma na 100 %, je seznam konverzací ok, ale text zpráv je malý, nečitelný. Při nastavení na 150%, je seznam konverzací zbytečně veliký a text zpráv ideální... Nebylo by možné udělat dvě možnosti nastavení velikosti písma pro seznam konverzací a pro zprávy... Jistě by to potěšilo více uživatelů...

Moc se asi nepovedlo v seznamu konverzací, to šedé zvýraznění počtu zpráv (příchozí+odchozí+koncepty).... Ale stejně je oplikace suprová, moc vás obdivuji, že jste schopni něco takového udělat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 9:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, toto je reakce na moji odpověď z google play, že? Děkuji, tak to má být... Smile

Připomínku si znamenám a je velká šance, že se objeví v nějaké příští verzi (dříve asi v BETA verzi, pak i FREE a PLUS). Stejně tak s počty zpráv - zobrazení plánuji udělat konfigurovatelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 8:56 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď... Máš pravdu, jsem to já z google play... Kdyby se to v budoucnu podařilo, bylo by to super... Držím palce do dalšího vylepšování aplikace, která je už teď nejlepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gandi



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 5:14 pm    Předmět: Citovat

Taky se primlouvam za velikost pisma. Velikost konverzaci kde to jde zvetsit pro me neni az tak dulezita jako velikost pisma pri psani SMS a dorucene SMS. Chtelo by to pismo pri psani zvetsit a taky spodni okno kde se pise text posunout o neco vys. A jeste radek s popisem jakou SMS branu vyuzivam a poctem znaku do konce SMS je strasne maly,nikde nejde zvetsit, tak i tohle. Mrknete na to Smile Diky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 12:55 pm    Předmět: Citovat

To je pravda... Bylo by super trochu zvětšit velikost písma v okně, kde se píše text zprávy, anebo možnost vlastního nastavení velikosti, to by byl luxus... To písmo v pravém horním rohu, info o bráně a počtu znaků, je taky hodně malinké... To jsou už jen dvě věci, které chybí k úplné dokonalosti Oscarka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:15 pm    Předmět: Citovat

Nojo, něco s tím udělám... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2014 7:39 am    Předmět: Citovat

Vše super, jen mám problém s prohlížením a uložením MMS... Fotku vidím jen klasicky ve zprávě... Když na ní kliknu, mám možnosti zobrazit, to mi zčerná display a fotka se neukáže... Další možnost uložení přes totalcomander také nejde, hlásí že se nepodařil soubor otevřít... Mám android 2.3, xperii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2014 1:33 pm    Předmět: Citovat

Po kliknutí na obrázek se spustí výchozí aplikace na zobrazení obrázků. Ale jak se zdá, tak ne všechny takovéto aplikace umí zobrazit MMS obrázky. I např. u mé S4 mini se nabídnou 2 aplikace a obrázek ukáže jen jedna.

Takže je potřeba nainstalovat aplikaci, která to umí nebo bych musel Oskárka rozšířit o možnost uložení obrázku (tím by ale byl obrázek uložen 2x).

Něco s tím výhledově určitě udělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2014 12:29 pm    Předmět: Citovat

Mně to taky nabídne v Oskárkovi dvě možnosti, ale ani Totalcomander, ani prohlížeč si s tím neporadí...
Když to samé udělám v původním klientovi na zprávy, vše chodí v pohodě... V Totalcamanderu to uložím a v prohlížeči prohlédnu, včetně zvětšení... Nevím v čem je chyba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 7:31 am    Předmět: Citovat

Zdravím šikulu... Nová aktualizace super, jen mám malý problém na své xperii... Když mám nastavené tři řádky na psaní zprávy, vše funguje jak má... Když nastavím čtyři a více, když se dostanu na čtvrtý řádek, text se přestane posouvat... I když to normálně píše dál, text již není vidět...
Ale v pohodě, začal jsem používat řádky tři a dobrý... Tak zatím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 9:50 am    Předmět: Citovat

Proto tam to nastavení je, aby si každý mohl počet řádků přizpůsobit Smile Zkoušel jsem i možnost automatického nastavení, ale to se neosvědčilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 7:43 am    Předmět: Citovat

Prosím, prosím, jen malý dotaz... Jedná se mi o plánovač na odesílání SMS... Kalendář s daty a časy mám dost špatně čitelný, šedý podklad a šedá písmena... Přítelkyně to má daleko čitelnější, ale to je asi věc systénu, že ano... Nedá se to někde v nastavení změnit??? Jinak vše super, máš můj obdiv...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Mělo by fungovat nastavení zvětšení pro vyhledané zprávy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2015 9:04 pm    Předmět: dotaz Citovat

Zdravím a mám dotaz... Oskárek stále skvělý... Mám dlouhou dobu registraci u T-mobile... V poslední době však při odeslání do T-mobile je požadováno opsání kódu... Pokud ho opíšu, mám zase na nějakou dobu klid, odeslání cca 30 zpráv... Poté je opět požadováno opsání kódu a situace se opakuje... V minulosti to nedělalo, asi nějaké opatření operátora???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirihof



Založen: 17.2.2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2015 9:20 pm    Předmět: mms Citovat

Ještě jedna věc... Bylo by super u mms mít možnost uložení obrázku z Oskárka... Musím to dělat přes původní soft na zobrazení zpráv (jediná operace kdy ho ještě používám), protože z Oskárka se mi nedaří obrázek zobrazit, ani uložit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další
Strana 1 z 32

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com