Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vodafone park
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

No já nevím. Po půldruhém roce, co naprosto špičkově a světově jedinečně funguje T-Mobile sms brána, se Vodasráč zmohl na jakous takous odpověď. Komfortem nesahá T-Mobilu ani po kotníky, přes Operu mini mu to narozdíl od něj nefunguje vůbec (stejně jako mu léta nefunguje přihlašování do samoobsluhy, a to se všemožně snaží propagovat internet v mobilu). A za těchto trapných okolností by měl něco zatrhávat? Demo síť, demo web, demo služby, demo ceny; vážně to může být ještě horší? Tomu, přiznám se, nevěřím. (Pokud nejde kterákoliv sms brána, odešlu zprávu samozřejmě přes mobilní e-mail; nevidím jediný důvod, proč bych měl v roce 2010 za něco tak samozřejmého platit. Stejně tak netuším, proč bych měl něco přepisovat, když to můžu zkopírovat a vložit.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 5:39 pm    Předmět: Citovat

S T-Mobile mas sice pravdu, ale ma to i nekolik uhlu pohledu, predhodim muj.
Na svetove jedinecnou branu T-Mobilu muzes zapomenout, pokud nejsi jejich zakaznikem, pokud si odmyslis tuto branu, tak ta free zase tak svetova neni. Pro me je dobra vec identifikace posilajiciho a tu ma na opravdu free brane jen Vodafon. Jen takova poznamka, vodafonepark je pro vsechny, ne jen pro Vodafone klienty, T-Zones ne, ale nebylo by to vubec spatny Smile .
Samozrejme pokud nejde z nejakeho duvodu odeslat prez vodafonepark, tak to jeste jde prez free branu s opsanim kodu. Coz se mi uz stalo a muzu MACovi potvrdit tuto funkcionalitu.
Neohajuji zadneho z operatoru, vlastnim vsechny tri, jsem jeden z blbu, co nosi dva mobily, treti lezi jako ulozenka doma a jednou za cas kontroluji stav, co kdyby. Ten co lezi doma je prave tebou zminena jednicka T-Mobile a moc me to mrzi, jelikoz jsem zacinal s jeho predplacenou sadou a Motorolou D170. Bohuzel nema co nabidnout a skoro nikoho uz v teto siti nemam.
Jinak se zbytkem souhlasim, opravdu vyuziji jeste email a funkce zkopirovat a vlozit je dobra vec Smile .

Mejte se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

Ale vždyť řeč je tu přece právě o neveřejné bráně (Vodafone park je přece totéž co neveřejná T-zones). Do Vodafone parku se dá přihlásit s cizím telefonním číslem? To mi nedošlo. Smile Nevyzdvihuju T-Mobile, jen měřím všem stejně, a proto nejsem nekritický k něčemu u Vodafonu, co je tu jinde už dávno, a navíc je to mnohem méně funkční než u konkurence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 6:16 pm    Předmět: Citovat

Nevim nevim, pokud porovnam T-Mobile sms branu a Vodafone sms branu, obe free, tak mi ta Vodafonni pripada lepsi, muj dojem.
Vice textu, identifikace odesilatele, kratsi kod pro opisovani ...
O spolehlivosti nemuzu hovorit, do T-Mobile uz skoro nepisu, kdyz potrebuji jedou obe. Nestranim zadnemu operatorovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Zkusím to znovu, ju? Toto téma je o Vodafone park, tedy o NEVEŘEJNÉ bráně, a proto jsem srovnával NEVEŘEJNÉ sms brány. O free branách nebyla vůbec řeč. Chápeš? Wink (Mimochodem identifikace odesílatele u VF free je z pochopitelných důvodů nesmysl.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak ja se budu snazit Smile

citace:
Do Vodafone parku se dá přihlásit s cizím telefonním číslem? To mi nedošlo.


Myslel jsem si, ze toto je ironie, ale asi neni. Vodafone park je sakra VEREJNA brana, kdokoliv z nas si tam registraci udela a nepotrebuje k tomu nic jineho nez se tam ciste regnout, je uplne fuk jakeho operatora ma, jen nektere funkce s ukladanim proste pujdou jen uzivatelum site Vodafone, to u T-Zones nemas, tam se bez sim T-Mobile nedostanes. Proto jsem srovnaval Vodafone park s T-Mobili branou, ne T-Zonovou.

citace:
(Mimochodem identifikace odesílatele u VF free je z pochopitelných důvodů nesmysl.)


Ktery pochopitelny duvod myslis? Snad jen ten, ze ho odesilatel nevyplni.
VF free identifikaci odesilatele ma, zkus si nekdy vyplnit kolonku: Vaše telefonní číslo
Vzdyt i Oskarek tuto moznost pouziva, prijemce dostane sms z tam uvedeneho cisla.

Uz si rozumime? Wink
Jen pro zajimavost, jakeho operatora pouzivas?

Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 11:04 pm    Předmět: Citovat

Nerozumíme. Vezmu to odzadu. Používám tři operátory; když odmyslím postupné převzetí všech třech nadnárodními společnostmi, tak dva používám třináct let, a jednoho deset let. Pochopitelným důvodem pro neidentifikaci myslím ten, že vzhledem k tomu, že se u Vodafone free jedná o veřejnou bránu, může tam kdokoli napsat kterékoli telefonní číslo, takže ho nelze nijak identifikovat. Tím se dostáváme k rozdílu mezi veřejnou a neveřejnou sms branou; Vodafone park patří samozřejmě mezi neveřejné brány, ke konkrétnímu údaji (telefonnímu číslu, adresáři, archivu zpráv, atd.) se dostane pouze konkrétní uživatel, vše je pod přihlašovacímí údaji. Proto jsem srovnával srovnatelné (nebyl to vtip, nevěděl jsem, že se tam může přihlásit i číslo odjinud; to ale na konkrétním faktu, že jde o neveřejnou bránu, nic nemění). Už? Wink (Ani zveřejnění citlivých údajů, jako je například jméno a příjmení, cizím lidem z neveřejné brány veřejnou neudělá. To je spíš případ pro právníky - ochrana osobnosti, ochrana citlivých údajů, atd. Ale s tím si bohužel diletanti z Vodafonu hlavu nelámou, což je vážně trestuhodné.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 11:22 pm    Předmět: Citovat

Mam taktez tri operatory, jednoho pouzivam cca 12 let, druheho cca 10 a posledniho cca 4 roky, toho nejstarsiho drzim uz jen z nostalgie.
Dobre uznavam, Vodafone park je neverejny. Ale aspon je otevrenejsi nez T-Zones Wink a treba ho i dotahnou do stavu, kdy bude vyhovovat i Tobe. Na me odesilani sms je akorat, primova vec, neopisovat kod. Ze bych si na nem chtel delat zalohu kontaktu, to bych nemusel a ani archiv sms, mms neni nutny.

Diky za odvetleni situace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 11:48 pm    Předmět: Citovat

Otevřenější je v každém případě, použitelnost pro majitele telefonních čísel všech operátorů je dobrá věc. Na odesílání zpráv z Oskárka vyhovuje i mně, nic víc od něj ani nečekám. Na používání z webu je dost nedotažený, ale to mi ani nechybí. Zveřejňování osobních údajů cizím lidem je podle mého názoru průser, s kterým se dříve či později bude muset Vodafone nějak poprat, ale ani to mě nijak výrazně netíží (protože jim apriori nevěřím, a čekám podraz na každém kroku, jméno a příjmení jsem tam naštěstí nenapsal; totéž doporučuju i všem ostatním potenciálním uživatelům, pokud nejsou zrovna exhibicionisti). Takže v konečném součtu lepší než nic, což jsem ostatně napsal už na začátku debaty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 11:53 pm    Předmět: Citovat

Take jsem se tam regnul jako tezko uveritelne jmeno a prijmeni Smile , proto tam ani nechci ukladat kontakty a sms. A to byl take muj prvni a posledni pristup tam, pokud nebude neco potreba do budoucna prenastavit apd. Cool

Uz koncim, diky za pokec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 12:10 am    Předmět: Citovat

Přesně to je i můj přístup. Kontakty uložit můžeš. I cizí čísla, Vodafone k nim obratem sdělí jména a příjmení. Nechápu, jak si to může dovolit. Motorola D170 se prodávala v Twist sadě tuším od září 1997, Paegas byl první, kdo u nás spustil předplacené služby. Smile A já dík za info, že se do parku může přihlásit kterékoli telefonní číslo. Vážně mi to nedošlo, nejsem na to zvyklý. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
anskri



Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Dotaz:
při odeslání přes VF park na číslo které se tváří jako VF (777...), ale je přenesené, mi budou peníze odečteny z mého kreditu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že Vodafone park nemá narozdíl od T-zones kontrolu, zda je číslo ve vlastní síti, tak to bude za peníze. Dá se tomu vyhnout 'přenesením' do správné sítě přímo u Oskárka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

A jak to strhnou uzivateli vodafone parku od jineho operatora? Nechce se mi to zkouset, ale mohl bych. Laughing

Tak odzkouseno, hlaska primo z brany v parku:
Nevodafonní uživatel nemůže poslat zprávu nevodafonnímu uživateli.

Cili pro nevodafonniho uzivatele dost dobra pojistka, ze to nebude za prachy a je to podle ocekavani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

To je celkem logický výsledek. Na druhou stranu potřeba posílat placené zprávy z cizí sítě do cizí sítě zrovna přes Vodafone park je velmi malá až nicotná, takže vskutku ideální stav. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
Strana 2 z 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com