Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oskarek z O2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Však pohoda. To není přísnost, jen logická odpověď na potřetí stejně položenou otázku, tedy spíše konstatování ve smyslu: nejde mi to. Návod jsem napsal; pokud ho Tondon aspoň nevyzkouší, nikam dál se nepohneme. Jak ho mám přesvědčit, že ptát se dál na totéž, pokud neakceptuju první odpověď, nemá smysl? Já fakt nevím. Tohle přece není o přívětivosti uživatelského nastavení, ale o vývoji událostí v čase. Něco nevím - zeptám se - je mi odpovězeno - udělám to, co se mi řekne - vyzkouším funkčnost - jede - konec příběhu (případně nejede - popíšu stav - zeptám se na další postup). Viz Kačenka. Třetí cesty není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
qrspot



Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 138

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:24 pm    Předmět: Citovat

Ok, ok... Lovo, vždyť já vím no Smile
_________________
Samsung Galaxy Mini, android 2.2.1
Multipad Prestigio 7070c, android 2.4.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:30 pm    Předmět: Citovat

No jo. Však ono to nakonec projde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

Otázkou však zůstává kdy bude možnost loginu přez oskarka do O2 zaimplementována.
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

Sice je téma o něčem úplně jiném, ale že by v době představení nové verze klienta? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Lovo napsal:
Sice je téma o něčem úplně jiném, ale že by v době představení nové verze klienta? Wink


To samozřejmě ale plánované datum vydání ?Smile
PS: sekci jsem asi spletl Question
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Tipuju to na srpen. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tondon



Založen: 26.7.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Lovo mozna jsem fakt ddebil a le ty napises toto:
Menu - Nastavení - Konfigurace - Standardní nastavení konfigurace a tam přes Volby všechno Smazat! Dále z pohotovostníhm stavu Menu - Nastavení - Konfigurace - Osobní nastavení konfigurace - Přidat nové - Přístupový bod - Zpět - Volby a Aktivovat. A nakonec z pohotovostního stavu Menu - Nastavení - Konfigurace - Osobní nastavení konfigurace - Volby - Přidat nové - Web - Zpět - Volby a Aktivovat. A už to běží. Platí pro všechny tarify všech tří operátorů.

ok tam s enic nnikde nevyoplnuje, jako pristupovy bod a prodat nove co a tak, prece vzdy se neco vyplnuje nazev netu a tak ne? vzdy jsem to tak delal a tady nevidim nic na vyplneni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 12:03 am    Předmět: Citovat

Musíme si vyjasnit pozice. Debil je silné slovo, nicméně Ty jsi ten, kdo se ptá na nastavení, a já ten, kdo odpovídá. Ne naopak. Takže jako tazatel nejdřív MUSÍŠ akceptovat nastavení, které Ti navrhnul ten, kdo Ti odpovídá. Ne šťourat do odpovědi. Vyzkoušej a uvidíš. Nebo když neseš televizor do opravny, ŕíkáš opraváři, jak ho má opravovat? Proč sis to teda nenastavil sám, když Ti mnou popsané nastavení nevoní? Mimochodem hned zkraje jsem napsal odpověď na Tvou nevyřčenou otázku, že u Nokií se nic nenastavuje, pouze aktivuje výrobcem již nastavené. Pokud jsi to na Nokii dělal jinak, dělal jsi špatně. Víc k tomu nemám co dodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

Jestli se ti nastavení krok po kroku od LOVO zdá složité, stačí napsat sms nastav na 999111 a kyslík ti pošle aktivní sms s nastavením. Jediný co se pak čeká od tebe je to, že si zkontroluješ nastavení java, abys tam měl jako připojovací profil ten nově přidanej.
To už by snad zvládl i prvńáček Laughing

Upozorňuju ještě pro jistotu, že slovo nastav v té sms musí mít všechna písmena malá, tedy i první, které SMS editor automaticky píše velké. Jinak občas příjde zpráva že jsi zaslal neznámý pokyn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsi to zazdil úplně. Very Happy Právě proto můj návod na nastavení - respektive aktivaci - dat začíná smazáním Standardního nastavení konfigurace, protože tamější profily, tedy sračky od Nokiího případně operátorova automatu, prostě nefungují. Troufám si tvrdit, že mnou popsané nastavení je nejjednodušší ze všech, co kdy kterýkoli výrobce mobilů nabídl. Problém není v případné složitosti, nýbrž v tom, že se to občas někomu podle něj prostě nastavit nechce. Pocit, že ten druhý to přece nemůže vědět líp než já, je silnější než touha po fungování. Po přečtení tohoto tématu to přece musí každý rozumně uvažující jedinec vidět na první pohled. Smile (U Nokií právě profil vzniklý automatickým nastavením do detailů zkontrolovat nejde, je to možné pouze při manuálním nastavení - respektive aktivaci. Přičemž manuálně nastavený profil se paradoxně kontrolovat nemusí; pokud se nenastavuje, jen aktivuje, jak popsáno výše, je za všech okolností správně.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 10:43 pm    Předmět: Citovat

Nemám rád Nokie a nikdy jsem neměl, takže netuším, že default nastavení od kyslíků je pro oskárka eklhaft. Na samsungu,LG a siemensech jsem s oficiálním nastavením neměl problémy, takže jsem to možná zazdil, ale jsem v tom nevinně. Chtěl jsem navrhnout nejschůdnější variantu.
Na něco člověk holt příjde až když na to narazí sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Však pohoda. Vyzkoušet se má všechno, a slepé cesty nakonec opustit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
jasa



Založen: 5.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:46 pm    Předmět: Citovat

mam taky nokii 6300 a sim O2, nejde mi vsechno vymazat telefon je od wodafonu a prave wodawfon nastaveni nejde smazat vsechno ostatni ano u wodafon neni aktivni moznost odstranit, da se i s timto neco celat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Tvůj telefon má tzv. brandovaný firmware, kde ten profil je přímo součástí softwéru mobilu. Takže ten profil dstranit nejde. Jedině přehráním celého firmware.
Co by ale mělo jít, je to že můžeš změnit nastavení toho profilu aby tě v případě že ho omylem spustíš mobil nepřipojil. Stačí upravit vytáčené číslo a nastaveí dns. Bohužel u některých mobilů je i ta funkce "upravit profil" zablokovaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com