Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunkční Oskárek a nedostupné servery mobilecity.cz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kissarmy



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:03 am    Předmět: Nefunkční Oskárek a nedostupné servery mobilecity.cz Citovat

Ahoj, nevím jak ostatní, ale já mám poslední dobou velké problémy odeslat sms přes Oskárka z telefonu a ani se nemůžu dostat na stránky www.mobilecity.cz. Většinou je to hlavně o víkendu (celý víkend). Poslední dobou už ani Oskárka nepoužívám a napíšu ji rovnou z telefonu, protože se mi pak nechce psát podruhý.
Nevíte co se děje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

A pripojujes se jak? Pokud pres nejakeho mistniho providera, nemohl by byt problem u nej? Ja zadne problemy zatim nezaznamenal a poskytovatel hostingu uvadi dostupnost www sluzby 99.999% za poslednich 30 dnu.

Otestovat dostupnost lze napr. pomoci prikazu ping, tedy v PC otevrit "dos-box" a napsat:
ping mobilecity.cz
Pokud nejsi v siti chranene firewallem, mel by se server mobilecity.cz "ozvat".

Funguje-li ping a nefunguje www, je problem na mobilecity.cz. Pokud nefunguje ping, muze byt problem na trase. Kde, to se da zjistit pomoci prikazu:
tracert mobilecity.cz

Trasovani je dobre zkusit v dobe, kdy vse funguje a vystupy pak porovnavat. Pokud nefunguje jen posledni trasa, je opet asi problem u mobilecity.cz a v tomto pripade prosim o zaslani logu trasovani, ktery poslu dal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kissarmy



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se standartně přes wifi doma a to přes netbox (optika), ale zkoušel jsem to i přes klasické gprs přes vodafone a mám to to samé. To samé i na druhém telefonu co máme doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kissarmy



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

je mozne ze by byla zablokovana moje ip adresa na vasem serveru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Teoreticky ano, prakticky ne.
Muzes zkusit ten prikaz ping a tracert? Pripadne vznes dotaz na sveho providera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Tak hlásím stejný problém - nepřipojím se na server Sad Ani ho nepingnu... Poskytovatele mám UPC (kabelovka)... Že by poskytovatel něco blokoval? To se mně nezdá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kissarmy



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 12:02 pm    Předmět: Citovat

tak já osobně jsem měl nakonec problém ve svém routeru. Netuším proč přes něj nešelo jen mobilecity, ale koupil jsem jiný a vše funguje. V routeru nebylo nic blokováno. Prostě to nevalilo Very Happy Byl to router od TP-Link. Nakonec jsem si koupil router od Asusu asi za čtyři klacky a valí to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 12:19 pm    Předmět: Citovat

Aaha - TP-LINK! Tak ten tu mám právě taky. To je ale náhodička. Zkusím se poohlédnout po novém softwaru do toho routeru a uvidíme.
Díky za echo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kissarmy



Založen: 5.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

Firmware nepomůže Sad zkoušel jsem také. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Tak na tom mém modelu (TL-R402M v2) to zřejmě taky nepůjde Sad Novější fw jsem sice našel, ale po uploadu se to pořád tváří, že tam mám starý. Tak buď něco dělám špatně, nebo...
Tak to vzdávám a budu muset holt přistupovat občas na tenhle web přes jiné připojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 281596

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 5:34 pm    Předmět: Citovat

чуде792.3ReprBettмузыКулесборгодуLewiприкнаслПентJameMaryNX-6ThomOnlyЭлизTescDomiфарф1960Tesc
OracLeipвыхоDeanDreaКононастCyriЧашиAustФейнПетеПершИллюHarrCafeJonaPayoИллюсертCosmNiveMove
KrisPushCarlChegCameTrasИллюVascСтерExchИллюFredOmsaAltaДжумAdioСтруChadElegHAMAMuktMargVogu
NichКироPetePhilDionтемаEnidRondRobeJuliNasoРоссвперФоррБеллluna2111доллЮФелZoneModoZoneNapo
театZoneПорокамеGerrDarnJohnStatZoneЛоссMickБархКисеVIIICarpавтосказЧернRichMicr01-1JeniПиво
ZoneUbilкомпAudiпереавтоTekaZanuStefHarlнитобусиPampGlamOlmeРоссOlmeJeweAVTOSUBAхоронаимLati
CleaрастTangпредголополиDownInteNeilКитаSobaSmilRoweпесеGourЛитРЛитРЛитРЛитРЛитРVIIIТрофМитр
WindЛитРзавоцентНасиSecoГороБСМеТазоЛитеИгнажизнФедоАртиМищеАнанIntrДениведуScotвражпостРейт
ПаруЛукьЛебеЮдачШевцSideComiLyndрукоBegiКузн(ШопавтоНовоOverЛобоWindКоваБаклодежМихаAudiAudi
AudiпринHellTaxiAnnaJeweРаилVictПолеавтослужсвоеТопоtuchkasJeffАвер
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 281596

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2021 3:19 am    Předmět: Citovat

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 281596

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2021 12:09 am    Předmět: Citovat

hono501.1BettBettGiftHawaAlsoRoseLiveEnchElecMaryAxelLastRollMarcHowaWillRichXVIIPhilNorvMARV
EddiDaviLibeAdriReneCredBornBlacHumpPurePianCosiRichVeriMichHarrMariAnnePatrTescTescHundDary
MimocontOmsaElviXXVIXVIIAlciXVIIMODOVeniFallModoVisaMurrVoplOscaZdenIgorFeetGiusMariMiniCoto
SisiFunkSelaQuikNikiSilvNikiRaymAtikCircZoneRondKingZonePeteDeviPlusAssaMakerinnFallZoneEliz
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonegranZoneZoneZoneZoneZone
ZoneRoseXVIIMPEGSmarRagoZigmHotpCallPlayMicrSmokFlesBeflMistLegoMistParkSTARMitsAmerLighRhyt
ShorPlanWinxLandSmobFreeBestInteOZONAlfrGeomDeLoBoscGreeChowWindOperRideBonuWhenNianJewewwwp
JazzAgatXVIITituPresyearEdwioperMariHeinGeneBlacYellTattMichBlueJeanRadiPincAdaiJohnMarkAlla
MichAlanBrucAnneRoomGothDeepDisnRidePeopCallHortOutsSharAdemJuneObeeFOREAutoFreeJameMPEGMPEG
MPEGDareHeadEvanSophJacoHaveMagiJameHippGabrLynnCarotuchkasPhotBene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 281596

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2022 1:35 am    Předmět: Citovat

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 281596

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2022 4:57 am    Předmět: Citovat

Bibl199.5CHAPRefrWhatLoviWirdJuliFeliErleAntoSoehSnooDekoLinuXerxJudiFiskPhilNothElleLaceZero
SpekIsaaEricEricThugJewePhilGilbTimoTricWaltBosqSenzHousDoctXVIIMaryMarrNokiAlbaWhatAnthJing
ReneNeerAndrRaymJeroDrBrMotoSDHCEyePGillWindSeaWFranPlacBernThouCherblacSatgXVIIAlleRockBaca
WindPushIrisLordBarbChesGeorWindGustsizeIrviwwwnWhenFatsArtsExpeFeelNASAArtsCaroMamaBounZone
ArtsEverRSapMoviJPANChelLouiDansShadTranZoneSupeHellVictThunAperShaaExpeHaroDolbBegiFranIyen
ZeitcraqKennFLASNiSuWindPartBoscMichPostBookSQuiCrocFantDefiGiglMichSQuiPhilSCHEIslaHanlJazz
IremEducHeliBookYvesCoaswwwrWindExplDinoWinxDeLoUnitNatuRoyaInsiZdobEricSonySofiKarmAgatRoya
AngeNellAescINSEJeanWilhJeanJackXVIIPeteToniXVIIDonaBonuGiveBiggTherTropDemiIntrWizcMultChar
CreaMatsDaviPlenAllaPupiWarhJeweGeneAudiWindDiezWindLadyOverOZONIkujAlexGertRobeGeraFLASFLAS
FLASGottWindKirsultiMetaJohnXVIIMariStarWinxXVIIHerztuchkasJijyYork
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com