Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Internet v mobilu na den - POZOR
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomKoc



Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 9:43 am    Předmět: Internet v mobilu na den - POZOR Citovat

POZOR - pouzivate Oskarka a "Pripojeni na skok - 0,06 Kč / kB"? Muze se stat, ze Vodafone Vas automaticky po pouziti Oskarka prepne na "Internet v mobilu na den" a strhne si 17Kc. Zprava, ktera by na tuto zmenu mela upozornit NEPRIJDE! Odzkouseno na trech telefonech. Pokud Vam po zavreni Oskarka neprijde informace o tom kolik bylo uctovano za datovy prenos, zkontrolujte si ve sve samoobsluze nastaveni, mozna budete prekvapeni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Stejnou zlodějinu provozuje i T.mobile. U nově prodaných simkaret se vám po připojení automaticky odečte 40kč za internet na den.. a ještě se vás potom v krámě snaží přesvědčit, že je to pro vás přece výhodnější.
Když jsem jim vysvětlil, že při účtování po 5kB mě jedno "náhodné" připojení výjde na cca 40 hal, tak mi to pak slečna milostivě deaktivovala.

O tom že O.2 účtuje za připojení bez předplaceného internetu 20kč za 10 min se tu už samozřejmě ví.

Holt lidi mají snahu šetřit a s oskárkem a podobnými aplikacemi se to celkem daří. Operátoři se snaží tomu bránit seč mohou a přesto se vůbec nestydí k předplacenkám stanovit cenu sms přes 3kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

Vodasráč přepíná bez vědomí zákazníka instantní připojení na paušální už několik let. A mnohdy i opakovaně na témž čísle. Pokud po odeslání zprávy přes datový tok naskočí cena sedmnáct korun za jeden z nejdražších datových paušálů (respektive za úplně nejdražší, nepočítám nahraditelné excesy), je potřeba zavolat na infolinku a vyreklamovat bezdůvodné samovolné přepnutí datového účtování. Sedmnáct korun vrátí, i když se to samozřejmě snaží všemožně okecat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TomKoc



Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

JJ vrati, ale trvalo to dva dny. Nejprve presvedcuji, ze to je vyhodne a "nechapou" proc chci ten drahy Internet - Pripojeni na skok. Pak prisla druha faze, navrh ze mohou okamzite vratit 50%, jinak ze to musi projednat a to bude par hodin trvat. Dalsi faze, ze mi tedy vrati 100%, ale 24hod se nic nedelo. Dosla mi trpelivost, nainstaloval jsem CallRecorder a volal znovu. Oznamil jsem slecne, ze si cely hovor nahravam, prednesl ji prubeh minuleho dne. Za chvili jsem mel kredit zpatky a konecne nastavili i puvodni pripojeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Jo, internet v mobilu za 119 korun týdně, to je opravdu velmi výhodné. Zvlášť když má Telefónica tutéž službu za 40, případně 20 korun týdně. Občas je s nimi i sranda. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:14 pm    Předmět: DOPORUČENÍ Citovat

DOBRÝ DEN DOPORUČUJI VÁM PŘED INSTALACÍ OSKÁRKA ZKONTROLOVAT VÁŠ DATOVÝ TARIF A ZPŮSOB ÚČTOVÁNÍ INTERNETU V MOBILU. A POKUD HODNĚ POSÍLÁTE SMSKY A NEBO SE ¨BOJÍTE ŽE VÁM OPERÁTOR ZA POUŽÍVÁNÍ OSKÁRKA NAŮČTUJE NĚCO NAVÍC PAK JSOU PRO VÁS VHODNÉ DATOVÉ BALÍČKY. SICE BUDETE PLATIT ZA DATOVÝ BALÍČEK ALE V CENĚ BUDETE MÍT SMS DO VŠECH SÍTÍ V ČR PŘEZ OSKÁRKA ZDARMA A K TOMU SURFOVÁNÍ PO INTERNETU V MOBILU ZDARMA. TO VŠE JEN ZA PRAVIDELNÉ PLACENÍ DATOVÉHO BALÍČKU. VÍCE INFORMACÍ O DATOVÝCH BALÍČCÍCH VÁM POSKYTNE VÁŠ OPERÁTOR. PATRIK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomKoc



Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 12:59 pm    Předmět: Doporuceni Citovat

Treba v Nemecku bych o tom uvazoval, ale tarify u CZ Vodafone, dekuji nechci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Vodafone mi poslední dobou párkrát zvýšil i snížil tarif - jejich úžesný nový systém. Nemyslím si, že by to mělo něco společného s Oskárkem. Je potřeba jim zavolat (nebo k nim zajít) a požádat o nápravu situace a vrácení peněz.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

to.tak - můžeš mi prosím poradit, jak mám T-Debail konečně donutit k tomu, aby byl tak velmi laskav a nastavil mi na nové SIMkartě učtování za přenesená data a zrušil ten "po***" balíček internetu na den? Už mě to pěkně vytáčí! Evil or Very Mad Díky za radu! Wink

to.tak napsal:
Stejnou zlodějinu provozuje i T.mobile. U nově prodaných simkaret se vám po připojení automaticky odečte 40kč za internet na den.. a ještě se vás potom v krámě snaží přesvědčit, že je to pro vás přece výhodnější.
Když jsem jim vysvětlil, že při účtování po 5kB mě jedno "náhodné" připojení výjde na cca 40 hal, tak mi to pak slečna milostivě deaktivovala.

O tom že O.2 účtuje za připojení bez předplaceného internetu 20kč za 10 min se tu už samozřejmě ví.

Holt lidi mají snahu šetřit a s oskárkem a podobnými aplikacemi se to celkem daří. Operátoři se snaží tomu bránit seč mohou a přesto se vůbec nestydí k předplacenkám stanovit cenu sms přes 3kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Vždyť v tom, co cituješ, je to napsaný. Zajdi na pobočku a rovnou je o to požádej na místě. Já s tím mám dobrou zkušenost. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
intelpetr



Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

Mě se v telefonu zázračně přepnul Internet na wap a hned stála jedna smska 3 kč. Do nastavení vůbec nešahal, tak nevím, jak se to stalo. A v T-debilu mě dokonce nabízeli, ať si aktivuju internet na den, že je to opravdu výhodné, tak to byl už opravdu výsměch. A nakonec jsem jim řekl, že 3 kačky za standartní smsku jim rozhodně dávat nebudu (mám twista), že to raději budu posílat přes oskarka, a ať mě to nastavení všechno vrátí, jak to bylo původně. To bylo moje rozčilování z operátorem Very Happy
_________________
xyz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

To jsem viděl u některých Nokií (S40), prý se jim občas samo mění nastavení.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 10:50 am    Předmět: Citovat

Dělají to všechny Nokie Series 40 páté a šesté edice. Velmi pravděpodobně jde o kartelovou dohodu mezi výrobcem telefonů a operátory. Trvá to příliš dlouho na to, aby to byla náhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Toto chování mám reportováno i z, tuším, Nokie 3110c, což by měla být S40 3rd edition. Ale běžně se dočítám o té páté edici.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

Nokia 3110c je pátá edice, stejně tak například Nokia 6300 či 6500. Wink Třetí edice je typicky Nokia 6131, Nokia 6280(Cool či Nokia 6233(4). U třetí edice tato závada neexistuje, v páté edici ji umím opravit, u šesté nikoli. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com