Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Návod na znovuzprovoznění odesílání přes Vodafonepark
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 8:59 am    Předmět: Návod na znovuzprovoznění odesílání přes Vodafonepark Citovat

Ahoj, když budete ode dneška chtít odeslat SMS přes Vodafonepark, asi vám v Oskárkovi vyskočí hláška, že příhlášení k vodafonepark se nezdařilo
Je to proto, že Vodafone požaduje před dalším používáním vaše odsouhlasení licenčních podmínek - to ovšem přes Oskárka nejde a tudíž se musíte příhlásit na VP přes počítač a odsouhlasit podmínky tam... Sám jsem to udělal přes mobilní Operu a vážně vám tuto možnost nedoporučuju (stránka může být pro hodně telefonů příliš objemná a náročná)
Po odsouhlasení už vám bude vše opět fungovat jako dřív Twisted Evil Idea
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

100 bodů pro honippika!
Nyní na to upozorní sama aplikace.
DÍKY!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
walkercz



Založen: 2.5.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:11 pm    Předmět: Citovat

tak se objevila asi chybicka .. přítelkyně po odsouhlasení podmínek na vfparku odeslala přes java verzi oskárka sms v pořádku ... nyní po přidání textu

vodafonepark vyžaduje souhlas s podmínkami používání. navštivte bla bla...

ji naskočí pokaždé když chce odeslat sms .. (restart mobilu několikeré odeslání pořád stejná chyba) na vf parku už není žádný formulářek na potvrzení
_________________
SGS
MIUI MintBerry Edition 2.1.20 -> XBean 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gvatunejmba



Založen: 4.9.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:12 pm    Předmět: jak na to? Citovat

Právě jsem narazil na výše zmiňovaný problém, do parku se přihlásil a žádná výzva k potvrzení podmínek tam na mne nevykoukla. Zkusil jsem poslat cvičně sms z parku a fungovalo to bez problému. Jediné místo které komplikuje je oskárek.
Víte-li někdo jak problém odstranit, resp.kde na vodafoneparku se ony podmínky k potvrzení nacházeji-napište.
Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob333



Založen: 11.8.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:12 pm    Předmět: Vodafone park Citovat

A můžu se zeptat, kde konkrétně mám odsouhlasit ty licenční podmínky? Nějak to na té stránce nemůžu najít. Díky
_________________
Sob
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Mě to vyskočilo po přihlášení. Jinak asi někde v sekci s tvejma údajema o přihlášení -kde jinde by to tak mohlo bejt, teda podle mě.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S.hort.Y



Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

A četli jste podmínky? Je tam zákaz používání aplikací třetích stran.. Teda kromě schválených aplikací.. Jestli to nějak kontrolují, tak máme asi smůlu.. Sad Macu, je Oskárek schválený, popř. pracuje se na schválení?

Naposledy upravil S.hort.Y dne ne září 04, 2011 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

Řekl bych, že bude chyba někde v Oskárkovi, protože dokud jsi, macu, nepřidal to upozornění, tak mi dnes vše jelo a já dnes přes VP poslal 10 smsek... Od večera mě to ale taky nechce pustit v Oskárkovi přes tu hlášku - jinak odeslání přímo přes VP funguje Sad Nešla by ta hláška opravit, aby se neobjevovala pořád nebo úplně odstranit? Díky moc Smile
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 10:13 pm    Předmět: Citovat

Nasadil jsem tedy předchozí verzi skriptu.

Ale fakt mi to fungovalo Smile Asi stále probíhají nějaké úpravy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
S.hort.Y



Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 10:30 pm    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím, že funguje.. Wink Díky!

edit: Řešíš nějak to schválení Vodafonem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 6:27 am    Předmět: Citovat

Teď už mi taky zase všecko jede tak, jak má Smile
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sob333



Založen: 11.8.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 12:37 pm    Předmět: VP Citovat

Mně už opět taky všechno jede tak jak má, dokonce sem ani nemusel schvalovat žádný podmínky na webu vodafone park, možná to byl jen výpadek.
_________________
Sob
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 8:08 am    Předmět: Citovat

соба370.1пойдCHAPСлавЛюбиKathДомаErnsопытГрабAsneBiocсобыДюмиПлатИллюPrinМалыHyacактуСавчМоис
RobeупакSkanTescHousМлодSpicКазаБайцAngeМальрассСодеGreeАртиGlisсертDoctсертматрDianNiveфото
оконSPECBrasOmsaсертArktEuroMariHomeFranStanКертCotoВолоLemoJeweFeliSecoSilvAttiРазмXVIIГамо
DennHorsаспиМоскШомаLawrунив3201PablЦветMORGZoneVictNaruБронMORGZoneвойн8,79ZoneMandZoneZone
СодеDvorNigeТермВагеРепиAlexиллюТэннJuliBeveсловпервCosmТумаIsaaавтоСказShalГераДандКорнВата
англКлейWeltакцннищеПроиПроиSiemIginWindинстCroc8976PJ22Expe0406Г456HansARAGOPELзавопсихJazz
АртиBenjсхемрастнабоBegiупакwwwnDreawwwnШириsupeViteChouRoyaВереАудиTerrЛитРTrulпроеЛитРЛитР
НастЛитРXVIIJordСолоДобрЖордвремИллюИллюНоврEricFullтеатManiконцпослUntiSoulStepChriJustSKIT
ПитуЛемзИллюГерасчитImagKnowМачуМихеКоставтоЧехлСокоКубаЛаврXVIIСухиКорнАникMichЭмоталкйалъз
амйрБорокниглечеРуднИгаравтоСмирRudoШариГусаAdriHanntuchkasШмакдруз
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 2:06 pm    Předmět: Citovat

отор371.2мышцCHAPСалмЕльнViraRajnLawrСапеТимоTescFiskВатабас-ЖилиунвеRenoXVIITescСероСодеЗеге
ЛитеJankFred1100ViceФеррсертКазаFlasSchiТараматрGeorAloePatrAndaNiveKamiGarnРадиРонаNiveСоде
CotoВыхоBrasOmsaсертArktPROMнатуHamiдереСадрСавчSophВолоErnsOceaFELIElegRoxyNikiРазмодежназн
GracВышеЖохоStepСтолBAFTунивменяGansдругMORGZoneавтоwwwsWladчистdiamкруг7,56PHINблагZoneZone
ЩелоPianEricXVIIучёнчитаIrenJanuавтомгноSafeстихформКондШергIsaaКостЛаврГулясудьРинпЖукоEdog
WaltстеноптимесяфарфПроиКитаUSPAKirkWindмуарPinaПустNeriРазмSPOCOlmeAUTOРыжоPEUGСельтактRyth
цветштихпазлтворкартязыкискуWindWindPB-0HERLsupeValeChouChowЛитРЛитРRobeромаЛитРWindЛитРверо
ЛитРЛитРGottсловГордсочеБелиШевчМурмпечаDonaAryeMarkМасшPeteStreMostмолоOliaFranмонаLynnПуте
GeneЕгорФилаШевкOxfoBrucBLACАтлаБараРозеЧекмтканСтаравтоавтоXVIIавтоJacoDannPaulСинямесямеся
месяСодекнигAstrМельМохмStevОбщеГусекредКочабудуАндрtuchkasШалаправ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 334341

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2021 11:45 pm    Předmět: Citovat

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com