Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s odesíláním do O2
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 1:29 pm    Předmět: Problém s odesíláním do O2 Citovat

dobrý den při odesílání sms do sítě o2 se muže na mobilecity zobrazit táto hláška: Váš účet u 1188.cz je pro automatické odesílání přechodně zablokován. Odešlete prosím přes www prohlížeč jednu SMS a po opsání kódu bude odesílání opět funkční. a já už vím čím to je. od dnešního dne 6.10. musejí občas opsat kód z obrázku i registrovaní uživatelé na 1188. a mobilecity ten kód pro registrované uživatele nedokáže rozpoznat. takže pokud při odesílání sms do sítě o2 uvidíte tuto hlášku: Váš účet u 1188.cz je pro automatické odesílání přechodně zablokován. Odešlete prosím přes www prohlížeč jednu SMS a po opsání kódu bude odesílání opět funkční. tak musíte jít na www.1188.cz tam se přihlašte a pak odešlete smsku a opište kód z obrázku a pak už můžete psát do o2 z mobilecity.cz. pokud se znova zobrazí na mobilecity táto hláška: Váš účet u 1188.cz je pro automatické odesílání přechodně zablokován. Odešlete prosím přes www prohlížeč jednu SMS a po opsání kódu bude odesílání opět funkční. tak akci opakujte. tohle boužel budete muset dělat tak dlouho neš to provozovatel mobilecity ňják obejde. po řadě pokusů jsem zjistil že se odesílání smsek po určité době odblokuje. takže pokud neodesíláte často smsky do o2 tak vás to trápit nemusí. to je bomba !!! provozovatel mobilecity už to řeší. já doufám že se to brzi vyřeší. mě by se líbilo kdyby oskárek ten kód automaticky opsal. jsem si jistý že technicky to jde. protože znám smsbránu která všechny otravné kódy sama opíše.

Naposledy upravil patrikbelica dne čt říjen 13, 2011 10:23 pm, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 10:57 am    Předmět: Citovat

chjo Sad((((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
014789632



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

Potvrzuji, co píše patrikbelica. Jakmile se do O2 posílá více zpráv delších než 160 znaků je na bráně vyžadováno opsání captcha kódu a přes Oskárka zpráva nejde odeslat Sad . Po přihlášení na http://sms.1188.cz/ je pak před odesláním SMS pod captcha kódem hláška "Posíláte SMS příliš rychle".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kytarovej



Založen: 20.6.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:00 am    Předmět: Citovat

I já potvrzuji, do O2 to ted nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 8:42 am    Předmět: Citovat

Je to jak píšete, pokud se odešlou SMS "příliš rychle" (to se stane např. při dělení dlouhé SMS), tak dojde k "zablokování" odesílání a je potřeba při dalším odesílání opsat kód.

Zatím jsem nastavil prodlevu při odesílání dělené SMS, takže by k "zablokování" nově docházet nemělo.

Než vyřeším i automatické "odblokování" (opsáním kódu), tak prosím odešlete jednu SMS přes www prohlížeč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 8:42 am    Předmět: O2 SMS Citovat

POKUD SE PROVOZOVATELI PODAŘÍ NASTAVIT AUTOMATICKÉ OPISOVÁNÍ KÓDU TAK BUDE MACHR !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:52 am    Předmět: Citovat

No oni se to snažej 1188 mobilním uživatelům co nejvíc znepříjemnit už dlouho. Stalo se mi na třech různých mobiůech, že po přihlášení ke službě sice píšu přímo z webu ale jakmile přepnu do okna zadávání čísla, tak se mi text zprávy vypaří a už se k němu nedokážu vrátit, kdybych chtěl něco dopsat. Stejně tak okno po napsání čísla mám po potvrzení prázdné takže prakticky odesílám naslepo.
Dobrá zpráva je, že to zaím vždy odešlo, ale ten systém je takovej nějakej pochybnej Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2011 6:06 pm    Předmět: O2 JE FUJ !!! Citovat

máš pravdu o2 je nejhorší zpolečnost !!! chcou za všechno platit a služby mají příšerné !!! já už jsem převedl asi 20 mích známích od o2 k t-mobile. o2 už mi pije krev pěkně dlouho a o té jejích slavné sms bráně ani nemluvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
014789632



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2011 9:26 am    Předmět: Citovat

náhodou nějaký posun nenastal? předem díky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sidlo



Založen: 22.11.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Nebylo by možné, kdyby měl být vývoj captchy na delší dobu, udělat takový systém jako je u t-mobilu? Tzn. opisování obrázku v aplikaci? Je pro mě strašně na dlouho zapínat operu mini na mý starý nokii a posílat to přes 1188.
Držim palce s vývojem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Ano, to je cíl Smile Už jsem na tom začal i pracovat, ale bohužel existují věci s vyšší prioritou.

A možná zakomonuji i možnost posílat pomocí e-mailové adresy cislo@o2.cz (nebo jak to přesně je...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sidlo



Založen: 22.11.2011
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 2:24 pm    Předmět: Citovat

jestli myslíš +420telcislo@o2.sms.cz jak to někdo psal v nových fcích, tak na bych se vykašlal. Chodilo by to přes sms.cz a to je dost nespolehlivý..
Myslím, že až bude vyřešený captcha jako u t-mobilu, ještě s tím, že naskočí u každý 5. sms, tak to bude super.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

Aha, já se domníval, že to posílání SMS pomocí e-mailu podporuje přímo O2 (dřív to tak ale bylo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wbali



Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 5:18 pm    Předmět: Citovat

jo to s tím emailem jsem navrhoval já... a posílal jsem tak sms otci a chodilo to v pohodě.. je to vlastně využívání oznámení o novém emailu takže by to mělo být spolehlivé alespoň v rámci mezí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

a jaka je ta adresa? cislo@ a dal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další
Strana 1 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com