Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SMS do O2
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shaun.icka



Založen: 17.5.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:53 pm    Předmět: SMS do O2 Citovat

Mám verzi Oskárku 9.00.01 a do sítě O2 mi jde zasílat pouze 160 znaků. Chci se zeptat, zda jde nějak nastavit, aby šlo do této sítě odeslat více znaků nebo si musím stáhnout novější verzi, a umožňují novější verze odeslání např. 500 znaků do O2 Smile ? Díky za odpověď Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 8:47 am    Předmět: Citovat

Brána O2 (pokud vím) neumí odesílat delší SMS, takže dělení by musel realizovat server mobilecity. Možné by to bylo, ale vzniká tím řada problémů, které by v důsledku snížily spolehlivost odesílání. Takže se mi do toho nechce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
intelpetr



Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

Tohle by ale byla užitečná vlastnost, můj program na PC to umožňuje a psaní je mnohem pohodlnější. Co to takhle naučit raději aplikaci a nepředělávat server? Wink
_________________
xyz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Já se ale přesto domnívám, že jednodušší je úprava na straně serveru... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 3:06 pm    Předmět: NOVÍNKA Citovat

V SOUČASNOSTI UŽ FUNGUJE ODESÍLÁNÍ I DO O2 ALE MUŽETE NAPSAT JEN 22 ZNAKŮ. A TO JE NA PITEL !!! JSOU DVĚ MOŽNOSTI JAK TO OBEJÍT. PŘEVÉST SVÉ ZNÁMÉ K T-MOBILE A NEBO K VODAFONE A NEBO POSÍLAT PŘEZ PLACENÝ T-ZONES.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xdeedee



Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:15 pm    Předmět: SMS do O2 jen 22 znaků Citovat

Ahojte, nemůžu si Oskárka vynachválit!
Jen bych potřebovala radu, po několika měsících bezproblémového užívání mám omezené sms do O2 22znaky! Žádnou změnu nastavení jsem nedělala, aplikaci jsem restartovala, později zkoušela aktualizovat a pak i přeinstalovat, ale je to pořád stejné..Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7493



Založen: 20.2.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:49 pm    Předmět: Citovat

Jde o to, že o2 změnilo svou bránu. Viz vlákno vedle, brána 1188, nelze se přihlásit........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 9:45 am    Předmět: ODPOVĚĎ Citovat

PŘESNĚ TAK O2 ZMĚNIL SMS BRÁNU TAK ŽE SE PO ODESLÁNÍ KAŽDÉ ZPRÁVY MUSÍ OPISOVAT KÓD A TEN BY SE V MOBILU VELMI TĚŽKO ČETL A Z TOHOTO DŮVODU SE PROVOZOVATEL ROZHODL NAPOJIT OSKÁRKA NA TENTO ZPECIÁLNÍ E-MAIL: ČÍSLO PŘÍJEMCE@sms.cz.o2.com KDE SE NEMUSÍ OPISOVAT KÓDY. POKOUŠÍM SE SICE PŘEMLUVIT PROVOZOVATELE OSKÁRKA ABY MOBILECITY PROPOJIL Z WWW.SMSBRANA.CZ ABY JSTE MOHLI ODESÍLAT SMSKY DO O2 O DÉLCE 216 ZNAKŮ ALE ZATÍM BEZVÝSLEDNĚ. A TAK ZATÍM POUŽÍVÁM VE SVÉM MOBILU DO O2 STRÁNKU: WWW.SMSBRANA.CZ NEŽ TO PROVOZOVATEL ŇÁK VYŘEŠÍ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sob333



Založen: 11.8.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 10:40 am    Předmět: O2 Citovat

Taky mám problém s tím, že mi při odesílání do O2 Oskárek píše, že byla překročena hranice 22 znaků. Ví tady někdo co s tím? Smile
_________________
Sob
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7493



Založen: 20.2.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Pracuje se na vývoji mobilní aplikace i webplikace. Takže co s tím? Zatím jen těch 22 z Oskara nebo použít zatím jinou bránu a čekat. Nebo nepsat do o2 Very Happy Stejně zdechnou hlady. Já dopíšu kredit, pak přestřihnu simku, spláchnu ji do mísy a jsem u Vodafounu =) Akorát to, jestli budu muset do hnusO2 sms posílat bohužel nezávisí na mě, ale na příjemci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murzik



Založen: 15.4.2011
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

7493 napsal:
Pracuje se na vývoji mobilní aplikace i webplikace. Takže co s tím? Zatím jen těch 22 z Oskara nebo použít zatím jinou bránu a čekat. Nebo nepsat do o2 Very Happy Stejně zdechnou hlady. Já dopíšu kredit, pak přestřihnu simku, spláchnu ji do mísy a jsem u Vodafounu =) Akorát to, jestli budu muset do hnusO2 sms posílat bohužel nezávisí na mě, ale na příjemci Very Happy
Very Happy správně děláš! od doby co Eurotel koupil O2 je to nejhorší telefonní operátor. Drahej jak čert a služby stojí za pendrek a jednání se zákazníky naprosto nehorázné. Zrovna teď si mi stěžovala kamarádka, že jí bez oznámení změninili tarif na datové připojení a najendou jí přišla faktura 10x větší než obvykle. Hanba O2!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanNJ



Založen: 13.12.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 5:50 pm    Předmět: SMS do O2 Citovat

Dokud bude maximální délka sms do O2 jen 22 znaků, budu asi muset posílat zprávy ze serveru http://sms.1188.cz/ . Sice je nutno opisovat dlouhý kód, ale je to lepší, než psát přes poslatsms nebo jiné brány, kde je sms dělená asi po 50 znacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanNJ



Založen: 13.12.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Já se ale přesto domnívám, že jednodušší je úprava na straně serveru... Cool


Nebylo by lepší opisovat kódy u každé zprávy než psát vzkazy o délce 22 znaků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 3:52 pm    Předmět: ODESÍLÁNÍ DO O2 Citovat

provozovatel mobilecity přidal do o2 více znaků nyní je možné do o2 poslat zprávu o délce: 50 znaků. jeto lepší ale já bych bral aspoň 60 znaků.

Naposledy upravil patrikbelica dne út červen 19, 2012 11:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 10:46 am    Předmět: ODESÍLÁNÍ DO VODAFONE Citovat

odesílání do vodafone už funguje. návod je zde:

http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3956&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
Strana 1 z 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com