Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:13 am    Předmět: Citovat

Zdravicko, napadalo me, zdali by bylo mozne, aby si Oskarek pamatoval rozepsanou SMSku, kdyz se clovek napr. uhmatne, dotkne se neceho, co ho vrati na zakladni obrazovku systemu atp. Pak kdyz se vrati, tak SMSka nikde. Kdyz dam zpet, tak si to Oskarek zapamatuje, ale pri jinych akcich ne.
Co si o tomto napadu myslite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:06 am    Předmět: Citovat

Aplikace by si měla rozepsanou SMSku pamatovat. Můžeš prosím napsat kroky, po nichž se SMS "zapomene"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 9:36 am    Předmět: Citovat

A je tu další BETA verze. Na první pohled to vidět není, ale změn je mnoho. Byl značně předělán "vnitřek" aplikace. Cílem těchto změn bylo zvýšení stability a rychlosti aplikace. Je ale možné, že se objeví řada vedlejších efektů Smile

BETA 6.00.00 (12.5.2013)
- http://mobilecity.cz/oskarek/android/Oskarek_6_00_00_beta.apk
- podpora příjmu a zobrazení MMS
- podpora odesílání MMS přes bránu T-Mobile
- přidána volba "Zapínat Wi-Fi"
- konfigurovatelný maximální počet řádků pole pro psaní zprávy
- 3 výchozí obrázky pro kontakt bez obrázku (běžné číslo / speciální číslo / jméno) + obrázek pro TM službu "EmailDoSMS"
- přidáno tlačítko pro zamknutí aktuální orientace displeje (přístupné z "rychlého" menu)
- oprava zobrazení známých kontaktů (někdy se ukazovaly bez jména a fotografie)
- opraveno nezalamování dlouhých řádku na Androidu 1.6
- oprava automatického podpisu (pokud byl vybrán i u brány "poslatsms.cz zdarma", tak se nedoplňoval ani u ostatních vybraných)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 10:31 am    Předmět: Citovat

No zkusebni sms, kterou jsem poslal sam sobe (VF, vfpark) to ukazuje v chatu chronologicky spatne Smile jako ze nejdriv prisla a pak byla odeslana.
Ted ale vetsi zvlastnost.
Poslal jsem na o2 a tm sms, jestli uvidej funkcni automaticky podpis a kdyz prisla odpoved, nahoře v liste byla ikona, ale v upozornenich to psalo 0 zprav. Text te zpravy nahoře probehl, takže jsem castecne stihl precist ze podpis tam je, ale nevím, kdo mi to odpovedel protoze ted tu zpravu nikde nemůžu najit :-O

Edit: tak podpis funguje! Diky Smile ale stále nemůžu najít tu odpoved na zpravu z TM ...

Edit2: další zpráva z toho sameho tm cisla uz je ok ...
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)


Naposledy upravil frantel dne ne květen 12, 2013 10:57 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 10:40 am    Předmět: Citovat

Díky za novou verzi! Hned jsem ji nasadil a zkusil můj problém.
Tak provedl jsem to tak, že jsem vybral poslední kontakt, kterému jsem psal SMSku, začal psát a uprostřed psaní jsem šel přes dotyk na "domeček" na domovskou stránku. Pak jsem se do Oskárka vrátil a text nikde Sad
Když jsem se na domovskou stránku dostal opětovným zpět, tak text zůstal. Toď mé zkoušení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 11:01 am    Předmět: Citovat

Firestone napsal:
Díky za novou verzi! Hned jsem ji nasadil a zkusil můj problém.
Tak provedl jsem to tak, že jsem vybral poslední kontakt, kterému jsem psal SMSku, začal psát a uprostřed psaní jsem šel přes dotyk na "domeček" na domovskou stránku. Pak jsem se do Oskárka vrátil a text nikde Sad
Když jsem se na domovskou stránku dostal opětovným zpět, tak text zůstal. Toď mé zkoušení Smile


Ted jsem to zkousel a jestli te dobře chapu, tak me se to chova přesně opacne. Kdyz dam domecek a znovu oskarka, text zustava. Kdyz u rozepsanyho textu dam nekolikrat zpet, abych se vratil na domovskou, tak text uz si nepamatuje. Tohle chovani mi přijde logicky spravne. Nebo ne?
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Firestone



Založen: 5.8.2010
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

Tak myslím, že podle Tvého popisu jsi to pochopil správně. Mně se to teda chová opačně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 1:53 pm    Předmět: Citovat

zapínáni wifi je mazec Smile funguje parádně, ale šlo by ještě přidat volbu zapínání 3G? Smile protože kdyz budu mimo síť wifi, tak se sms neodešle ne?
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happyBOY78



Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 8
Bydliště: Dvůr Králové

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

Po poslední aktualizaci..když otevřu Oskárka, tak místo na seznam SMSek,respektive lidí, se kterýma si píšu, mi to skočí pokaždé do poslední aktivní konverzace..
Hledal jsem někde nastavení, jestli je to volitelné..ale nenašel.
Děje se to jenom mě, nebo je to nová "fíčura" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 8:28 pm    Předmět: Citovat

jo mne to dela taky Sad a proto jsem se vratil k verzi starsi...
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 8:02 am    Předmět: Citovat

Když do sms chci vložit obrázek, tudíž z ní udělat MMS tak mám na vybrání pouze obrázky které sou už v telefonu. Nešlo b y tam ještě přidat možnost na vyfocení obrázku a pak jeho přidání?
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 8:20 pm    Předmět: Citovat

Kdyz dam na hlavní obrazovce nahoře NOVA ZPRAVA, tak mi to otvira poslední konverzaci, predtim to oteviralo kontakty Wink

Jo, to mi pripomelo jednu vec, obcas se mi stane ze potřebuju neco rychle zacit psat a az potom resim, komu vsemu to poslu ... Neslo by mit moznost, to zadani kontaktu nějak preskocit aby slo zadat později?

Mozna to nekomu zni divne, ale pri toku myslenek se rozptylovat cimkoliv, muze byt "kontraproduktivni", no ne?
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantel



Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

Cagas napsal:
zapínáni wifi je mazec Smile funguje parádně, ale šlo by ještě přidat volbu zapínání 3G? Smile protože kdyz budu mimo síť wifi, tak se sms neodešle ne?


Ta wifina mi pak zustala zapnuta. Ma to nějaký důvod?
Sice tuhle funkci vyuzivat asi nebudu, ale kdyz uz tam je, tak by chtelo,
pokud byla wifi vypnuta a oskarek ji zapnul, aby ji taky zase mohl i vypnout ... Mozna i s nějakou nastavitelnou casovou prodlevou
Jinak pokud wifi uz bezela pred odesilanim, tak nechat zapnutou
Co myslite?
_________________
Asus Zenfone Laser (ZE500KL) * Android v5.0.2 * non R00Ted * Vodafone

(Philips Fizz -> Sony CM-DX1000 -> Siemens S10 -> Sony J6 -> Siemens M65 -> Nokia N95 -> HTC Desire HD -> Asus Laser)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 9:02 pm    Předmět: Citovat

frantel napsal:
Cagas napsal:
zapínáni wifi je mazec Smile funguje parádně, ale šlo by ještě přidat volbu zapínání 3G? Smile protože kdyz budu mimo síť wifi, tak se sms neodešle ne?


Ta wifina mi pak zustala zapnuta. Ma to nějaký důvod?
Sice tuhle funkci vyuzivat asi nebudu, ale kdyz uz tam je, tak by chtelo,
pokud byla wifi vypnuta a oskarek ji zapnul, aby ji taky zase mohl i vypnout ... Mozna i s nějakou nastavitelnou casovou prodlevou
Jinak pokud wifi uz bezela pred odesilanim, tak nechat zapnutou
Co myslite?


myslím, že jsi to napsal přesně tak jak bych si to představoval já Smile napsal jsem, že funguje parádně, ale jen proto, že je to nová a nikdy nezkousena funkce Razz
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Collin78



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 10:42 am    Předmět: Chyby v Beta verzi 6.00.0 Citovat

Zdravím všechny hlavně autora aplikace,
Mám pár postřehu k poslední beta verzi 6.00.0.

1.Zjistil jsem že když vypnu telefon a znova zapnu tak si nepamatuje nastavení řádků pro psaní zprávy, vždy se vrátí na výchozí počet řádků a to na 4.

2.Další chyba je když vytvořím koncept zprávy v originální aplikaci a když potom spustím oskarka tak vyskočí hlaška že oskarek byl ukončen, musím tedy koncept smazat a potom už funguje.

3.Vždy se aplikace otevře v poslední konverzaci, bez ohledu na to kdo píše, tak že vždy musím dát zpět a potom mohu rozkliknout novou příchozí zprávu.

4.Předchozí verzi stačilo kliknou na koncept zprávy a ten se vždy objevil v poli psaní, ted bohužel musím podržet prst na zprávě a počkat až vyskočí okenko kde vyberu editovat koncept, nevím jestli je to chyba nebo ne, ale předchozí verzi to bylo lepší.

5.Jinak se přikláním taky k automatickému zapnutí a vypnutí WIFI ale i DAT.Po ukončení oskarka aby se data vyply, ale byla by ještě dobrá podmínka když jsou data zaplé tak aby i po ukončení zůstaly zaplé a naopak. Smile
_________________
SAMSUNG GALAXY S2 , ANDROID: JB 4.1.2


Naposledy upravil Collin78 dne st květen 15, 2013 8:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 136, 137, 138  Další
Strana 34 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com