Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ANDROID verze - náměty a aktuální stav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 136, 137, 138  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:10 am    Předmět: Citovat

Pokud dojde k "připomenutí", tak by měl mít uživatel možnost dodatečně zjistit k čemu se to připomenutí (tedy zvuk nebo vibrace) vztahuje, proto si myslím, že to je v pořádku.

Cagas: napiš prosím přesné kroky, jak situaci reprodukovat. (já nic podezřelého nepozoruji).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:19 am    Předmět: Citovat

Ok, kdyz to takto podas, tak nejspis ano, ovsem musim tu ikonu po precteni nejak vyhodit, sama po precteni vsech konverzaci nezmizi. Kdyz pouziji ikonu, hodi me sice do konverzaci, ale protoze tam zadne nejsou ... tak nic. Je tam stale do vymazani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

To ověřím, pokud není žádná nepřečtená zpráva, tak by i upozornění mělo zmizet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:25 am    Předmět: Citovat

Diky, ted nezmizi, zkousel sem znovu. Mam One X, muze to byt treba v Sense.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peta809



Založen: 27.5.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 1:26 pm    Předmět: Recenze Citovat

Dovolil jsem si sepsat takovou recenzi.

RECENZE NA APLIKACI OSKÁREK SMS PRO ANDROID

Je ještě mnoho z nás, co stále posíláme SMS a ještě jsme nepřešli k jiným komunikační nástrojům jako je Viber nebo Tango. Za SMSku běžně nyní platíme 1,50 Kč, ale co byste řekli na to, neplatit za SMS zprávu vůbec nic? Zní vám to dobře? Tak pojďme se podívat jak na to.
Stáhněte si zdarma z Obchodu Play aplikaci Oskárek SMS a můžeme začít. Po spuštění aplikace vás uvítá naprosto prázdná obrazovka až na 4 tlačítka v horní části obrazovky. Nás pochopitelně nejvíce bude zajímat tlačítko úplně vlevo, které slouží na psaní SMS zpráv, ale to až později. Prvně se přeneseme do nastavení aplikace, kde nás čeká krásně propracované menu nastavení. V tomto menu si můžete nastavit, jaké brány budete používat, přidat si vlastní podpis nastavit si upozorňování a upravit si vzhled. Možností nastavení je tam opravdu kvanta a chválím za přehledné zpracování tohoto menu, bez toho by jste se tam těžko jen vyznali.
Když se vrátíme zpět na úvodní obrazovku, čekají nás tam ještě tlačítka se symboly i a lupou. Tlačítko se symbolem i vás bude informovat o autorovi aplikace a hlavně o tom, že se tento prográmek stal aplikací roku 2011. Tlačítko se symbolem lupy slouží k vyhledávání ve zprávách.
A teď k samotnému psaní a odesílání SMS. Mimo jiné je to jediné okno, které by stálo opravdu za přepracování. Stisknutím tlačítka Příjemce vyberete komu chcete zprávu poslat a do pole Text zprávy napíšete vlastní SMS. Na výběr máte také z velkého množství smajlíků a mnoho dalšího co nástrojová lišta nabízí. Zprávu nakonec odešlete stisknutím tlačítka odeslat. Ještě bych rád podotkl, že po přidržení tlačítka odeslat si můžete vybrat vámi preferovanou SMS bránu.

Sečteno podtrženo: Za 0 Kč dostanete parádní aplikaci která vám ušetří stovky korun běžně za SMSky utracené.

+ celkový vzhled až na okno pro psaní zprávy
+ aplikace je zdarma
+ aplikace je lokalizována do češtiny

- snad je ten vzhled okna pro psaní zprávy


Snad autora aplikace potěší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

Vkusná recenze potěší vždy Smile

Měl bych jen 2 připomínky:
- recenzi by chtělo dát i na jiné informační servery, tady aplikaci všichni znají Wink
- co konkrétně bys vylepšil na okně pro psaní zprávy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peta809



Založen: 27.5.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

Celkově se mi to celé okno nelíbí, jako by prostě samo osobě do té aplikace nezapadalo. Nejvíc se mi na něm nelíbí ty zkratková tlačítka na tím oknem pro test zprávy a pak se mi nelíbí ty bubliny s tím textem, především by neměly bejt tak kulatý.

EDIT: Jo a ještě by bylo dobré aktualizovat obrázky aplikace na Google Play, aby případné zájemce starý vzhled aplikace hned neodradil od stažení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 8:16 am    Předmět: Citovat

mac napsal:
Pokud dojde k "připomenutí", tak by měl mít uživatel možnost dodatečně zjistit k čemu se to připomenutí (tedy zvuk nebo vibrace) vztahuje, proto si myslím, že to je v pořádku.

Cagas: napiš prosím přesné kroky, jak situaci reprodukovat. (já nic podezřelého nepozoruji).


OK, bylo to vyzkouseno na telefonech Samsung I8160 a I9070 a vsude stejna chyba. Postup je takovy: otevrit oskarka, nahore nova zprava, napsat neco do textu zpravy, nechat bez prijemce a dat zpet...v konverzaci pribude jedna polozka s cislem (oznacuje asi pocet konceptu, ktery je v konvezraci), kdyz tu konverzaci s cislem otevru, je prazdna Sad a kdyz ji chci smazat, tak se smaze...ale po opetovnem spusteni oskarka se zase konverzace objevi, tj. nejde smazat Sad mrkni na to prosim Smile diky
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:09 am    Předmět: Citovat

Zkusil jsem to a vše se chová korektně. Možná to je nějaký problém u Samsungu. Počkám, co ostatní uživatelé a výhledově to na nějakém Samsungu otestuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:11 am    Předmět: Citovat

peta809 napsal:
Celkově se mi to celé okno nelíbí, jako by prostě samo osobě do té aplikace nezapadalo. Nejvíc se mi na něm nelíbí ty zkratková tlačítka na tím oknem pro test zprávy a pak se mi nelíbí ty bubliny s tím textem, především by neměly bejt tak kulatý.


Ta tlačítka lze skrýt Smile
Jinak pokud máš nějakou konkrétní představu o vzhledu, zkus vytvořit obrázek. Návrhy jsou stále vítány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peta809



Založen: 27.5.2013
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 9:19 am    Předmět: Citovat

Vim, ze se daji skryt, ale celkovy dojem to stejne kazi. A ty bubliny bych asi vypustil a rad bych tam spise videl takove obdelniky s vyrezi.

Naposledy upravil peta809 dne ne červenec 21, 2013 12:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cagas



Založen: 12.12.2011
Příspěvky: 115

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 11:24 am    Předmět: Citovat

mac napsal:
Zkusil jsem to a vše se chová korektně. Možná to je nějaký problém u Samsungu. Počkám, co ostatní uživatelé a výhledově to na nějakém Samsungu otestuji.


Dobre, tak to nekdo vyzkousejte Smile Diky
_________________
Samsung Galaxy S5 G900F
ROM: Stock Android 5.0
Kernel: Stock

Oskárek plus + beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

mac napsal:
Zkusil jsem to a vše se chová korektně. Možná to je nějaký problém u Samsungu. Počkám, co ostatní uživatelé a výhledově to na nějakém Samsungu otestuji.

stejny problem i u me (GALAXY NOTE a galaxy S2)
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Collin78



Založen: 14.5.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám stejný problém, mám také SAMSUNG GALAXY S2. Jak řiká " ice22222 " a " Cogas " po vytvoření konceptu v oskarkovi a nevyplnění údajů o přijemci a potom když se dá tlačítko zpět. Po znovu otevření je koncept vidět,ale po otevření je prázdný, a když ho smažu tak po opětovném spuštění tam znovu je, tak že se nedá smazat a navíc to ovlivní i originální aplikaci zprávy, kde se to projevuje zase tak ze po smazaní kompletní konverzace tam zustavá dotyčná osoba,ale prázdná a tá se nedá také vůbec odstranit.
_________________
SAMSUNG GALAXY S2 , ANDROID: JB 4.1.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7493



Založen: 20.2.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 4:51 am    Předmět: Citovat

Všechno nejlepší Very Happy
_________________
N73, ipaQ, TyTN II, Y, S3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 136, 137, 138  Další
Strana 41 z 138

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com