Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SMS ZDARMA do Mobil.cz jde...ale...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Huawei22



Založen: 29.11.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 10:47 pm    Předmět: na mobil.cz to maká super jen to chodi 2x Citovat

Koukám že se s tím fakt hnulo.Testuju to a na mobil.cz to chodí super a hned, jen dvakrát, jednou jako z cizího cisla (asi tvá brána ) a podruhé normálně z mého čísla.No hlavně že to jde.Jinak mám dotaz, jak to máš vymyšlený s financováním toho tarifu? Jsi dobrej a oskárek 1 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 11:18 pm    Předmět: Citovat

Vlastnosti brány jsem popsal zde:
http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=4207

Pokud se ale objevilo na místě odesílatele tvoje číslo, tak to přes moji "bránu" jít nemohlo Smile

Financování je zatím ze "zhlédnuté reklamy". Podle pravidel Google nesmím uživatele nabádat ke klikání na reklamy Cool, ale v případě ztráty bránu stopnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 11:43 pm    Předmět: Patrik Citovat

to je škoda že to jde do Mobil.cz jen přes Android aplikaci. strašně moc bych uvítal java verzi s podporou brány Mobilecity. nemám mobil s Androidem. macu prosím prosím prosím udělej java verzi s podporou brány Mobilecity. to by byla bomba !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
njuska



Založen: 8.10.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 12:21 am    Předmět: Citovat

Tak to je úžasný! Mac je prostě frajer!!!
Také se moc přimlouvám za Java Smile Klidně bych si aplikaci i za rozumnou cenu zaplatil! Macu, pls... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 1:12 pm    Předmět: Citovat

Otestuj tedy prosím tuto java verzi:

http://mobilecity.cz/oskarek/9_03_01/oskarek.jad
http://mobilecity.cz/oskarek/9_03_01/oskarek.jar

Bude třeba zkontrolovat nastavení, asi se změnily zobrazované brány a přiřazení podpisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
swejzi



Založen: 26.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 5:43 pm    Předmět: Citovat

Paráda, jseš borec. Smile Jen bych měl možná malinkou připomínku. Když pošlu sms přes bránu mobilecity, tak se mi pak tato brána nastaví jako výchozí pro prostřední tlačítko (SE C702) a i když chci pak třeba poslat sms na t-mobile (na což mi stačí free t-zones), tak se mi zvolí pro odeslání brána mobilecity a bude na tvojí bráně zbytečně velký provoz a jestli tam má VDF nějaký limit, tak bude brzy nefunkční. Možná by bylo fajn, aby šlo přes bránu mobilecity odeslat sms, jen pokud si to člověk vyloženě vyžádá přes menu, jinak používat výchozí bránu (u mě volba automaticky - tedy podle předvolby kam sms posílám).

Teď koukám, že stačí zrušit označení volby "pamatovat bránu", pak už to zas nabízí tu výchozí. Ale je otázka kolik lidí má tuto volbu zapnutou a budou sms do všech sítí chrlit přes tvojí bránu.
_________________
SE C702, Samsung Galaxy Mini S5570I
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:25 pm    Předmět: Citovat

jsem největší fanoušek aplikace Oskárek, a tak jsem se rozhodl pořádně otestovat novou java verzi Oskárek, a mám návrh jak Oskárka ještě zdokonalit.

1. omezit bránu: Mobilecity jen na virtuální operátory.

2. více znaků do virtuálních operátorů.

3. možnost nastavit přesměrování na: Mobilecity, odesláním sms: #m.

4. opravit nefunkční čtení e-mailů v aplikaci.

5. odstranit nefunkční bránu: Poslatsms.cz.

6. přidat bránu: Smsgo.cz.

7. přidat do www verze brány: Mobilecity, Sluzba.cz a Smsgo.cz


jinak musím maca moc pochválit za zprovoznění sms do Mobil.cz !!! ty nejsi mac ale machr !!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
njuska



Založen: 8.10.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 11:52 pm    Předmět: Citovat

Úžasný, SMS brána Mobilecity funguje perfektně i v Java verzi! Super! Smile Díky moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne prosinec 22, 2013 3:20 pm    Předmět: Citovat

Obnovení systému z doby, kdy T-Mobile reinkarnoval sms bránu, a rozšíření myšlenky o současné možnosti? Dobrý nápad. Smile Při objemu 'zpětného provozu', který na čísle generují adresáti, by to snad poskytovateli služby díky poplatkům za terminaci mohlo i vyhovovat. Bude totiž obrovský. Byl i tehdy, když ve zprávě bylo napsáno číslo skutečného odesílatele; bez této informace může být jen vyšší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 8:01 pm    Předmět: Citovat

Macu prosim, nemohl bys to pridat i do web verze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 5:05 pm    Předmět: FANDA OSKÁRKA Citovat

tak to by se mi taky líbilo kdyby to mac přidal do www verze. ale nejvíc bych uvítal víc znaků do Mobil.cz. podle mě mac čeká jak se zachová Vodafone, a pak to určitě vylepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:45 am    Předmět: Citovat

Patriku nebylo to nefunkční načítání mailů na tvé straně? U mě to normálně z mailu tiscali chodí. Za možnost přesměrovat číslo na trvalo #M se taky přimlouvám.
Co se týče odstranění nefunkčního poslat sms to si může každý zrušit v nastavení kde se volí brány které bude program nabízet.
Jinak bych měl pro Mac'a návrh aby přidal nějaký banner i k bráně m.mobilecity aby se mu tam čas od času dalo kliknout, přispět na financování brány. Dávat reklamu do java verze by asi nebylo to pravé ořechové protože java verzi používají i lidi bez data tarifu kteří si na oskárku nejvíc cení minimální přenos dat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikbelica



Založen: 30.12.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá leden 10, 2014 10:58 am    Předmět: ODPOVĚĎ Citovat

e-mail mám v Oskárku nastavený dobře, ale přes to nemůžu číst e-maily. mohu je pouze odesílat. ve staré verzi Oskárku mi to šlo normálně. a to že se dají nepotřebné brány vypnout tak to dávno vím. ale jde mi spíš o princip. pokud brána nefunguje tak se může nahradit jinou a funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
volani.webnode.cz



Založen: 24.7.2012
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 6:18 pm    Předmět: Citovat

Mě by se líbila i podpora pro odesílání SMS přes centrum/atlas mail: t.mail.centrum.cz
http://mail.centrum.cz/info/sms/

Doručené SMS které přijdou jako email je možné přijmout přes pop či imap jako mail a nebo nasměrovat přes filtry aby se přeposlali z mailu zase na SMS Very Happy
Tedy centrum mail zpráva - SMS
SMS odpověď - mail na centrumu
mail na centrumu - SMS mail
Oproti vlastní bráně by nebyly zvýšené náklady na provoz vlastního řešení...

Také by bylo fajn nějaké to ukládání informace o přenesených číslech (operátor).
A aby to tu tvojí bránu používalo pouze pro ty operátory, na které nejde odeslat SMS přes web/mail či jinak.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
volani.webnode.cz



Založen: 24.7.2012
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: po leden 27, 2014 9:03 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Otestuj tedy prosím tuto java verzi:

http://mobilecity.cz/oskarek/9_03_01/oskarek.jad
http://mobilecity.cz/oskarek/9_03_01/oskarek.jar

Bude třeba zkontrolovat nastavení, asi se změnily zobrazované brány a přiřazení podpisu.

Nejde mi nastavit v telefonu nokia 5310 S40 aby se to neptalo na připojení (síťový přístup - vždy dovolit). Stahoval jsem to přes JAD, takže si myslím, že to nejde protože tomu chybí certifikát (domnívám se že by to fungovalo s vlastním neověřeným..). Také se mi to stáhlo vedle původní verze, takže to nenačetlo původní nastavení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com