Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s přesměrováním čísla.
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miroslav beran



Založen: 22.2.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 1:43 am    Předmět: Problém s přesměrováním čísla. Citovat

Dobry den,rad bych se zeptal na nasledujici vec.Pri poslednim vyuctovani jsem videl,ze vsechny sms ktere sly mimo t-mobile,mi byly zpoplatneny.Mel jsem nastavenou branu t-mobile s regis.Pokud jsem dal aut.branu,byla sms odmitnuta s tim,ze zada presmerovani.Pouzil jsem,dle navodu ve foru,mrizku a prisl.pismeno,ktere jsem na uved.cislo zaslal.Opet i po urcite dobe stale stejne.Pritom kolega,ktery mi Oskarka doporucil,ma nast.branu t-mobile s reg.a sms mu na vsechny oper.chodi zdarma.Ne ze by me tech par sms zruinovalo ale rad bych vedel,kde mam chybu,treba nekde v nastaveni.Jinak Oskarka hodnotim velice kladne,dela presne to co nabizi.Diky Mira.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 11:23 am    Předmět: Citovat

Pokud je vybraná brána "T-Mobile s registrací", tak jsou samozřejmě SMS do jiných sítí zpoplatněné. Aby se používala vždy brána zdarma, je potřeba zvolit "Automatickou" bránu a případně provést "přesměrování" pro migrovaní čísla (zmíněným křížkem).

Podle popisu je tedy jen problém s tím přesměrováním. Podívám se, jestli funguje dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 11:43 am    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem to "přesměrování" a vypadá funkčně. Po odeslání #V/#T/#0 se musí objevit hláška "Číslo XXXXXX bylo převedeno k síti YYYYYY."..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heavy



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 9:25 pm    Předmět: Citovat

Po aktualizaci na poslední verzi 6.06.03 FREE se mi nedaří odeslat přes automatickou bránu zprávu na číslo 605 xxx xxx, které je přenesené od T-M k O2 a to ani po opakovaném přesměrování pomocí #O (stále hláška, že číslo není u O2). Je zajímavé, že když zkouším odeslat zprávu přes bránu přímo z webu 1188.cz vše chodí, jak má. Do aktualizace všechno fungovalo normálně. Co s tím, je problém v Oskárkovi nebo na bráně O2? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

A objeví se po provedení "přesměrování" ta hláška "Číslo XXXXXX bylo převedeno k síti YY."?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gandi



Založen: 18.3.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 11:23 am    Předmět: Citovat

Zdravim, dnes jsem zkousel poslat sms z brany O2 s registraci na cislo ktere bylo prenesene od T-mobile predvolba 605... k Bleskmobilu (O2) a pise mi to ze uvedene cislo neni v siti O2. Provedte presmerovani. Tak jsem poslal sms pres automatickou branu podle navodu a napsalo mi to ze cislo bylo prevedene k O2. Kdyz opet poslu SMS pres O2 s registraci pise me to porad to same ze cislo neni v siti O2. Kdyz jsem poslal pres automatickou SMS branu poslalo me to klasickou SMS za penize Evil or Very Mad Pritom SMS z webu na to cislo z 1188.cz s registraci posilat jdou, takze je nekde problem, udaje mam zadane spravne. Poradite co s tim? Automaticka brana mi uctuje penize za SMS jeste ze jsem si toho vsimnul Shocked Na jina O2 cisla posilani s O2 cz s registraci SMS funguji, jen je problem u toho prevedeneho cisla od T-mobile k O2. (Bleskmobilu) Dnes je prenesenych cisel vetsina.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 12:57 pm    Předmět: Citovat

K tomu účtování za SMS - číslo příjemce vypadá jako Vodafone a SMS se odeslala přes VF park? To je bohužel známý problém Vodafoneparku.

Samotný problém s přesměrováním snad vyřešíme, pošli mi (e-mailem) tvoje tlf. číslo (resp. to zadané v aplikaci) a pak to "problémové" číslo.


Naposledy upravil mac dne út březen 18, 2014 1:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heavy



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 1:03 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
A objeví se po provedení "přesměrování" ta hláška "Číslo XXXXXX bylo převedeno k síti YY."?

Ano, potvrzení o přesměrování se normálně objeví. Už před aktualizací číslo bylo přesměrováno pomocí #O a všechno fungovalo.


4Gandi:
Naprosto stejný případ jako já, když dám zprávu poslat přes bránu T-M s registrací, tak normálně dojde, ale je standardně zpoplatněná.
Jen ještě pro upřesnění, to přenesené číslo je aktuálně u Bonerixu pod O2, ale v tom by neměl být žádný problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

Pokud se vybere brána T-Mobile, tak se nekontroluje, zda bude SMS placená, takže tohle je v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heavy



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 3:10 pm    Předmět: Citovat

Asi bude fakt něco špatně, je tady další Crying or Very sad
http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=4232
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ano, mám stejný problém.
Chci zaslat SMSku do přímo do O2, "předčíslí" je původně Vodafone, nejde to přes Oskárka odeslat, píšeš mi chybu, že číslo není O2, proveďte přesměrování. Zvláštní je, že včera toto fungovalo, dnes už nikoliv. Stejnou chybu hlásí také aplikace, co používám na PC - Java verze Esmsky.
Po přihlášení do 1188.cz se ovšem zpráva normálně odešle, což nechápu.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 3:53 pm    Předmět: Citovat

My snad používáme každý jinou O2 bránu! Zkusil jsem obě čísla (od Pavloše i Heavyho) přes 1188.cz s i bez registrace a nic neprošlo! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heavy



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 4:00 pm    Předmět: Citovat

Aktuálně teď odesláno po přihlášení z www.1188.cz - a normálně to chodí Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 4:01 pm    Předmět: Citovat

A z 1188.cz bez registrace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Heavy



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 4:07 pm    Předmět: Citovat

Z 1188.cz bez registrace to opravdu nechodí, po zadání čísla to hodí tu hlášku "telefonní číslo je mimo síť O2, SMS nelze odeslat"
To su z toho jelen... Sad


Naposledy upravil Heavy dne út březen 18, 2014 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Strana 1 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com