Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ JAVA VERZE ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Jiste omezeni tu je, zprava muze mit max. 160 znaku. Problem je, ze uzivatel predem nevi, zda se SMS odesle pres "uzivatelskou" nebo "free" branu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 12:05 am    Předmět: Citovat

To není zas takový problém; odesílatel délku zprávy vidí, tak si může při zobrazení piktogramu a následném poslání počátečních sto padesát znaků odmazat a zbytek poslat znovu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

Píšou, že se jedná o denní limit. Tak dáme do placu ještě jedno posílací číslo a je to. Smile Opisovat piktogram vizáže T-Mobilu není nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

Pridani dalsiho "sponzorskeho" uctu neni problem, pokud ho tedy do zmineneho placu nekdo da Cool

(nicmene u piktogramu se mi povedlo temer odfiltrovat ty cerne cary a velikost dat je asi 5% puvodni velikosti Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 3:49 am    Předmět: Citovat

Aspoň že tak. Ale jinak jsou to vážně jedny z nejošklivějších piktogramů. Horší jsou snad jen kočky na Rapidu. Very Happy Mrknu do skříně. Ne na kostlivce, nýbrž na kartu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
dreek



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

nevidím tu nikdě topic ve stylu "nápady do nové verze" Razz tak to napíšu sem Wink nejprve bych chtěl poděkovat za super aplikaci, kterou využívám již přes 3 roky Exclamation Ušetřila mi nemalé peníze a poslala někam několik pouličních prodejců tarifů Twisted Evil (taky na tvrzení "určitě dáte za smsky mesíčně alespoň 200 korun" se nic jiného říct nedá) Smile jsem rád že se po chvilce odmlky opět rozběhl vývoj Wink ale mám malý detail do nové verze..

Arrow bylo by fajn kdyby při stisknutí klávesy zpět nebo zvolení zpět v menu při psaní zprávy, se objevilo ještě nějaké potvrzení zda se má psaní zprávy opravdu ukončit Smile mám totiž SE se skoro nefunkčním joyem tak to řeším kláv. zkratkami a někdy je zhustit/zpět pod 8 někdy pod 9 Sad to dokáže nejvíce vytočit, když chci dopsanou zprávu zhustit a ono se to zavře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:42 pm    Předmět: Citovat

dreek: dobry napad Idea

Jinak napady na novou verzi by opravdu chtely lepe shromazdovat. Neco s tim udelam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
manas



Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, za vynikající aplikaci. Používám ji dlouhou dobu. Vše funguje perfektně až na malou chybičku, která se mi objevuje jenom někdy. Mám P1i, který má QWERTY klávesnici a prediktivní vkládání textu. Při psaní SMS se někdy stane, že se ztratí kurzor, černě se označí část textu, prostředí JAVA napiše informaci o chybě a po potvrzení se aplikace uzavře. Stává se to nejčastěji, když se zpětně vrátím k části textu, který chci opravit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Manas, muzes napsat text te chyby? Pricinou by mohlo byt pocitadlo znaku. Pokud me budes dostatecne casto upominat, tak vyrobim testovaci verzi bez pocitadla. Pokud to pomuze, dal bych do Nastaveni moznost pocitadlo vypnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
manas



Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tak toto se objeví po pádu Oskárku:

Dump file created

Aplikace ukončena
Kod důvodu EIKCOCTL
Číslo důvodu 66

Ještě jeden tip do beta verze: nebylo by špatné použít v menu aplikace větší ikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafox



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Čau, docela dobrá aplikace ale nevím jestli je to moje hloupost, nebo hloupost programu ale dá se nějak změnit barva pozadí? Jde mi o to že si musím dávat světlá themes aby to černé písmo bylo čitelné a to je fakt opruz. Taky jak už někdo výše psal při nechtěném zmáčknutí rušícího tlačítka sestřelení celé zprávy taky nasírá kvalitně. A poslední, při každém odesílání dotazy který přístupový bod použít se taky nedá nastavit někde napevno aby to při každém odesílání neotravovalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Zdravim Mafoxe Smile
Veci, ktere zminujes (barva pozadi a pristupovy bod), jsou bohuzel plne v rezii telefonu a aplikace je nemuze ovlivnit.
(Jeste projdu specifikaci MIDP2.0, ale zatim jsem nic pouzitelneho nenasel)

Co se tyce nechteneho "sestreleni" zpravy, tak je v planu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mafox



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

A barva písma taky nejde měnit? Protože oskárek píše černě ale smsky píšu v telefonu bíle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blok



Založen: 6.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, měl bych dotaz : Oskárka mám už nekolik let a jsem s ním max. spokojenej. V poslední době se mi zobrazovala zpráva, že nemám aktuální verzi a že mám poslat SMS pro aktualizaci. Poslal jsme zprávu, přišla mi Java aplikace zřejmě s aktuální verzí, ale když se to pokusím spustit, tak to hned po najetí na internet spadne a nic se neděje. Dá se s tím něco dělat nebo musím poslat znova zprávu pro aktualizaci? Díky za informaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ta zprava, co prisla je tzv. wap-push. Je to v podstate odkaz do Internetu, kde se aplikace nachazi. Pokud jsi tu wap-push zpravu nesmazal, je stale pouzitelna. Aby se aplikace stahla, musi byt spravne nastaven WAP, coz s nastavenim pro GPRS-Internet nemusi byt totozne. Nech si tedy od operatora poslat nastaveni pro WAP a zkus to znovu.

Jinak objednani pres placenou smsmku neni povinne. Nabidnul jsem to jako nejjednodussi moznost stazeni + symbolicky prispevek pro autora Smile Aplikaci je mozne i nadale stahnout do pocitace a pak nahrat do mobilu (odkaz je na strance o aplikaci nebo v tematu "Nove verze").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Další
Strana 3 z 162

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com