Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ JAVA VERZE ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 160, 161, 162  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blok



Založen: 6.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

OK, něco s tím provedu, díky. Jinak Oskárek je skvělá věc, ušetří mi spoustu peněz, takže s tím drobným příspěvkem pro autora nemám vůbec žádnej problém....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafox



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

Tak včer zas, pracně jsem naklofal smsku a "limit zpráv vyčerpán" zkusil jsem 3x ale nic pořád stejná hlaška. Ten program mi příjde čím dál víc k ničemu když odesílá jen když se mu chce. Když už nic, aspon tohle pořešit prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Mafox: příteli, nevím jak to vnímají ostatí tady, ale mě přijdeš jako takový nevděčný prudič ... Kdyby sis přečetl ostatní diskuze, zjistíš, že ten limit je na straně TM, že díky využívání free bran operátorů je i tento program omezen jejich omezeními, že se časem možná přidá další číslo, které zvýší množství možných odeslaných zpráv přes free bránu TM.
Tento program dělá 1 člověk ze svého vlastního nadšení a grátis, takže by trochu slušnosti neškodilo, můžeš odesílat SMS přes svého opa a neřešit problémy s limitem. Nebo si za pár Kč pořiď vlastní SIM TM, zaregistruj si ji na T-zones a posílej si do alelůjá ... nebo, když už do SIM TM investovat nechceš, je posílej přes sms.sluzba.cz ... nebo ... zkus jiný program. Pak mi sem prosím napiš odkaz, abych mohl zkusit jestli umí víc než Oskárek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ada_CZ



Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Ahooj!

Díky za novou verzi! Mám Siemens S55, a tahle verze vyřešila trablíky, které jsem měl s předchozí verzí - a to velmi časté padání z nedostatku paměti... (Já věděl, že je to chybka founu a žil jsem s tím) ale tahle verze fakt přidala na svižnosti, za tu chvilu mi ještě nespadla - a ikdyby spadla, budou pády v daleko větším intervalu, a naprosto snesitelnéSmile

Jediná věc mi trochu nesedla -a předpokládám, že je to znovu problém konkrétního typu mobilu, zkusím zmínit...

Zkrátka - dříve jsem po opsání kódu použil pravé funkční tlačítko (vedle 4směrného) pro potvrzení/odeslání

Nevím čím to, ale nyní je po ťapnutí na pravé f.tlačítko na první položce zpět a až na další OK... já tak ze zvyku třeba i 3x po opsání kódu skočím zpátky do volby adresáta:) Musím odesílat tak, že na obrazovce s kódem scrolluju nahoru nebo dolu dokud se mi u leveho funkcniho tlacitka neobjeví "OK"- jistěže si na to zvyknu časem... A neapeluju na nějaké opravy...

Ještě jednou díkWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
santos.csc



Založen: 5.10.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Mafox napsal:
Tak včer zas, pracně jsem naklofal smsku a "limit zpráv vyčerpán" zkusil jsem 3x ale nic pořád stejná hlaška. Ten program mi příjde čím dál víc k ničemu když odesílá jen když se mu chce. Když už nic, aspon tohle pořešit prosím.


Problém je na straně TM v omezení free sms brány. Objednej si svou simku zdarma ze stránek TM a můžes si posílat smsky bez omezení. Je to jen o tvojí lenosti Smile https://shop.client.tmo.cz/prepay_sims.do
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

mafox: a pouzivas novou verzi? U stare verze (4.x) tento problem je, nikoli vsak u nove...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Ada_CZ: to opravime Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cukrar



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 4:01 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Ada_CZ: to opravime Smile


Zdravím mám verzi 5.00.00 na Samsung SGH-D780
a naprostá spokojenost, v čem je lepší na nová verze? Wink
Jo a posílám to přes Vodafone (odepiš-12kč paušál/měsíc)
cena je tam 19-20sms do 1kč což je super samozřejme + volné sms do T-mobile Wink

jinak mám ještě t-mobile a tam u paušálu 226kč/měsíčně
se to nevyplatí tam lítaly desítky kč jak nic, tak pošílám pouze přes Vodafone... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ada_CZ



Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

No abych to upřesnil - já používal verzi asi ještě 4ku... A ani bych zlepšení nečekal - no ejhle okoukl jsem situaci a jsem spokojenýSmile (vlastně mě přiměla hláška, že přestane být aktivníSmile )

Jinak díky,.. a macu - když už jsem tak vlezlý - Smile napadlo mě - hypoteticky.. Bylo by nějak možné zpřístupnit v J2me aplikaci soubor z archivovanou SMS? v Siemens řadě 55 jsou to soubory .smo (a možná i v dalších), anebo klidně rozepsané sms v "nějaké té SMS storage mobilní paměti"

Jedná se mi o to, že samotné psaní SMS v oskarku ten mobil fakt nedává, zahlcuje se to a jde to pomalu - řeším to tak, že sms napíšu normálně - a zkopíruji a vložím text do oskárku - ovšem "schránka pojme pouze cca 160 znaků, dopisovat více v oskarku už moc nejde:) (1-2 sekundy jeden znak) - jasnéé tohle je prolém Hardware... ale

Jen jsem se chtěl zeptat - zda se náhodou neuvažuje o možném přístupu do uložených sms přímo z oskarku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Ada_CZ: uvazoval jsem o tom, ale Siemensu je bohuzel zanedbatelne procetno, takze se aktivity v tomto smeru proste nevyplati. I kdyz me to docela mrzi, neb sam stale pouzivam M55.
(ale k souborum na Siemsech pristupovat z javy umim, pred casem jsem si napsal vlastni "File Explorer" Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ada_CZ



Založen: 7.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ja jsem s tim ani nepocital.. Ale taky jsem skysnul na S55, protoze jaksi nemam motivaci valit za jiny mobil penize, kdyz tenhle stale naplnuje moje pozadavky, ma GPRS, BT... jen ta rychlost...

Jinak musim se opravit - to jak sem psal o 1-2 sekundach na znak - mobil byl vymrznuty, to proto... da se psat vpohode cca do 1/2 sekundy na znak, jen to cele problikava:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 9:12 am    Předmět: Citovat

Ada_CZ: to blikani by se asi dalo odstranit vypnutim pocitadla znaku (je v planu pro dalsi verzi Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dreek



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

ne že by mi to nějak rvalo žíly, ale nešlo by v nové verzi někde v nastavení vypnout emailový modul Question Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomkk



Založen: 10.12.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Proč mi oskárek vyhrožuje, že mám starou verzi a že brzy bude neaktivní??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

O vyhrozovani nic nevim Cool
Verze 4 komunikuje s jinym serverem, nez 5 nebo 6 a "stary" server bude v ramci uspor odstaven. Takze verze 4 prestane fungovat.
Navic "stary" server neni aktualizovan, takze tam nefunguje free odesilani do TM, pokud se vycerpa "sponzorske" konto. Odesilani do O2 je u nove verze tez spolehlivejsi. A stejne tak odesilani do Vodafone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 160, 161, 162  Další
Strana 4 z 162

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com