Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SE c702 - vodafone, nejde odesílat
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 2:51 pm    Předmět: SE c702 - vodafone, nejde odesílat Citovat

zdravim všechny Smile
do nedávna sem tuhle aplikaci používal skoro pořád, ale dneska když jsem chtěl poslat sms tak mi při o desílání hlásí
kód:

Nastala chyba
java.lang.IllegalArgumentException: Illegal value found

Pravděpodobně je špatně nastavena datová komunikace telefonu.


jenže na stejný profil internetu se připojim přez operu mini, jimma a vlastně všechno až na oskárka funguje normálně... zkoušel sem dělat spousty nastavení, přeinstaloval sem za novější verzi, nic nepomohlo...
kde muže být chyba? předem moc dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 10:14 am    Předmět: Citovat

to sem nikdo nechodí? Very Happy nebo nikdo neví? je mi líto že dělám doublepost ale fakt bych to potřeboval Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Vymaž všechny datové profily. Nastav jeden internetový profil. Nic víc se s tím dělat nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

tak sem zkusil všechny profily smazat a znovu nahrát ale pořád to samý... mám 3 profily... jeden na MMS jeden na vodafone live! a jeden na internet, nastavený profil pro tuhle aplikaci mám ten internet...
nechápu v čem je problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Jak nahrát? Prostě to všechno smaž a nastav to ručně. Stačí internet a - chceš-li - MMS. Vodafone Live! je k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

vodafone live potřebuju pro přístup do samoobsluhy Smile
já to všecko smazal, nechal sem jen profil net a pořád to hlásí to samí, ale nejhorší je že já nevim proč... z ničeho nic prostě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 1:28 am    Předmět: Citovat

A nastavil jsi to ručně? Pokud to smažeš a nastavíš ručně, MUSÍ to chodit. Pokud to nechodí, je rozbitý či minimálně 'zaseknutý' mobil. Vyndat baterku a tak. Od Číňanů za dolar nelze chtít zázraky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

Myslím, že píše, že má C702. To má do číňáka pěkně daleko. Sám bych ho bral. Odolný mobil s GPSnavigací za 3 litry... NEKUP TO.

Podívej se do aplikací na nastavení JAVA. Možná tam máš defaultně nastavený wap profil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 2:39 pm    Předmět: Citovat

profil se u c702 (a u všech A2) nastavuje přímo u každý aplikace, tam je nastavení profil internet...
tenhle profil sem udělal ručně pojmenoval sem ho "net" a jediný co sem vyplnil je apn "ointernet"
jimm na to běží úplně normálně a všechny ostatní aplikace taky, jediný oskárek ne

mobil sem během toho resetoval tak 100x, během patchování ap. zaseklej určitě není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 1:33 am    Předmět: Citovat

Jak daleko? Vždyť je to čínská firma, tak jak to může mít daleko? Jednu výrobnu měli kdysi i v Malajsii, ale nevím, jestli ji ještě používají. Spíš bych to viděl na domácí kus, tedy Made in China. Však stream nám to rád prozradí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

ano je to china, jako většina výrobků Very Happy ale i čína dělá kvalitní věci... jde jen o výstupní kontrolu, navíc telefon není navrhnutej v číně a software vyrábí ericsson...
a než aby ses tu vymlouval na čínu jsi mohl říct že nevíš Smile jestl jsi ale zastánce nokií chápu to, všichni nokiáci jsou asi stejní Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ale já si právě nemyslím, že nevím. Nepřipadám si, že bych měl, co se týče mobilů, mezery. Wink Nemůžu říct, že bych byl apriori pro Nokii, vždy vybírám podle funkčnosti, celkové ovladatelnosti, atd. (Že z toho vychází výrazně nejlépe Nokia, není má vina.) U čínských výrobků se bohužel běžně stává, že se chovají nevyzpytatelně, u nečínských to běžné není. Typicky již zmíněná Nokia. Buď funguje jednou provždy, anebo pokud se výjimečně objeví problém, lze na něj jednoduše přijít, pojmenovat ho, případně odstranit. Ještě bych se, pokud jde o výše zmíněnou závadu, pošťoural v povolení přístupu aplikace na internet, jestli ho nemá natvrdo zakázán. Možná to nepomůže, ale nic jiného mě už nenapadá (maximálně obligátní přehrání firmware). Vycházím z výše uvedeného tvrzení, že profil Internet na jiných aplikacích funguje, a na Oskárkovi nikoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Thomas



Založen: 15.12.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 4:01 am    Předmět: Povolit přistup k internetu Citovat

Moje žena má ve své c702 v Organizator>Aplikace>Oskarek>Možnosti>Opravnení>zatrženu možnost "Výchozí" a Oskarek běhá.
Jsou tam ješte možnosti k výběru "Důvěryhodný" a "Vlastní".V té možnosti "Vlastní" jde kejklovat s tím povolením přístupu aplikace na net.
1.Ne
2.Vždy se dotazovat
3.Dotazovat jednou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Thomas: bohužel tohle mám prozkoušený a je nastavený na ůvěryhodný a stále problém přetrvává

Lovo: to že je nokie nejlepší ti neberu, je to tvůj názor... osobně si zase myslim že nokia je telefon co se týče javy chová více než podivně. Dám příklad, nokia 6300 a aplikace rozvrh hodin, hodiny se tam zobrazují o hodinu pozadu, proč? nikdo neví nastavit u nokií nic nejde, je naprsto blbuvzdorná a tak nechápu kde se tomohlo stát, nemužu taky pochopúit proč nokie nemá něco tak primitivního jako normální správce souborů? multitasking javy? doted neumí většina nokií minimalizovat javu (až na symbian to sem nepočítám) Wink

jen sem chtěl dodat ještě, že Sony ericsson není čínská firma, pouze tam má jednu z továren, software nevyvíjejí čínani, je vidět že o této značce asi moc nevíš Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

Právě že vím. Takřka všechny evropské firmy prodaly své mobilní divize do Číny, byl to před lety běžný trend. Evropská firma s výrobou mobilních telefonů existuje prakticky jedna. Pokud jde o Nokie, nastavit se samozřejmě dá lecos, ale především se většina věcí nastavovat nemusí, to je hlavní výhoda. Mínus hodina souvisí s Greenwichským či letním časem, jsou špatně nastavené hodiny. Ale já nechci polemizovat o lepší či horší značce, to podle mého názoru není důležité. Však celé toto téma je o problému určité značky, ne značky jiné. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com