Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nokia 6288 + vodafone paušál
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vindork



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 7:53 pm    Předmět: Nokia 6288 + vodafone paušál Citovat

Ahoj lidi, nevím jestli už tu to někde bylo omíláno, ale stejně musím Vám dát tuto otázku: Mám nokii 6288 plus vodafone kartu s pausalem, stáhl jsem nejnnovějšího oskárka hodil ho na phone a zadal v něm mejl a číslo a zkusil odeslat sms, ale hodilo mi to nějakou chybu začíná to na <html><head><title>mobilcity.cz atd je to pěkně dlouhé a moc se mi to nechce přepisovat.. Zkoušel jsem telefon nastavit i podle těch návodů co jsou zde, ale stejně se nic nestalo a furt to háže tuto chybu.. Tudíš se ptám nevíte co s tím??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj! Víme. Nastav to podle zde uvedeného návodu. Smile http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3400 Druhý příspěvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Vindork



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

To jsem už právě dělal a stejně nic.. :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Nejspíš neudělal. Z výše uvedeného popisu závady je patrné, že tam skáče wap. Ten se neobjeví sám od sebe, musí ho někdo nastavit, stáhnout, poslat, potvrdit, atp. Nastav znovu podle výše uvedeného návodu, především nezapomeň na krok Standardní nastavení konfigurace a tam všechno smazat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Vindork



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Hlavně klid.. Inu znovu jsme postupoval podle Vašich rad a hned ze začátku jsem narazil na problém, že nemohu vymazat ze standardního nastavení vše.. mám tam vodafone a to nejde smazat.. Očividně je to velký problém páč mi tam furt skáče ta stejná chyba.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

Však jo, klid. Respektive klidně neudělal. Wink Pokud nejde vymazat ta Vodasráčova zpotvořenina, je třeba přehrát firmware na čistou necustomizovanou verzi. Je to typická závada, debilní operátor si tam natvrdo přikoval svého falešného soba v podobě nesmazatelného wapového profilu (ani v tomto případě se wap neobjevil sám od sebe, byl bohužel koupen s Vodafonem). Typický podvod. Telefónica necustomizuje telefony takřka vůbec, T-Mobile sice dost kreslí, ale přímou blokaci si nedovolí. Fakt je, že Nokia 6233 dopadla ještě daleko hůř. Příště u nich pro jistotu nic nekupovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Vindork



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Njn to jest fakt.. Ale zjistil jsem, že pokud odesílám na O2 a i přezto, že tam vyběhne ten wap, tak sms odejde.. O což mi především jde, ale pokud je to přez wap, tak to asi nebude nejlevnější, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 11:38 pm    Předmět: Citovat

Plus mínus osmkrát dražší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Vindork



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

Hm tak to je naprd.. Reinstal firmwaru mi asi nikdo zadaco neudela co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

Když to bude dobrý známý, tak třeba udělá. Wink Ani v servisech to už není výrazně drahé - určitě je to nesrovnatelně levnější než platit za wap - nehledě k tomu, že je to předmět reklamace. Je to na dohodě, soudit se kvůli tomu asi nikdo nebude. Pokud mi to sem dopravíš, klidně Ti to zdarma přehraju. No problemo! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 7:03 pm    Předmět: Citovat

Vindork napsal:
Njn to jest fakt.. Ale zjistil jsem, že pokud odesílám na O2 a i přezto, že tam vyběhne ten wap, tak sms odejde.. O což mi především jde, ale pokud je to přez wap, tak to asi nebude nejlevnější, že?


SMS odejde, protoze neni potreba opisovat kod Smile SMS do O2 se odesle pri prvnim stisknuti volby "Odeslat". U Vodafone se musi opsat kod, ktery ale jiz nedorazi (resp. se nezobrazi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 1:21 am    Předmět: Citovat

Přesně tak. Typické vlastnosti wapu včetně ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 335361

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2021 8:56 pm    Předmět: Citovat

бокс162оптиReprTakeСвязIrwiEuroNormфизиFABRЛукиГалеBelaРоссOtis1794КомаPaleAnthМоскклейDeko
К-02HomeСталDaisGeraАуэзрепрLegeWeylОбитхудоЛожкDancкиноИллюXVIIHenrBenjEmmaВетаOrieдеятArth
ЗасуSieLсертсертАббаVictMoehDysoЗониDeigГинзXVIIАкадCompLEGROgioСтилБиблProdИллюМаксЛемеSieL
сертElleFeliграмJeweOsirРомаZoneCoodJohnZoneMiyoдопоПавлЦветBalaStefпопаязыкBarbCircкараЛаза
GustMiyoСокоSimoJeweZoneZoneZoneZoneNBRDВишнZoneZoneZoneZoneменяdiamZoneстихчитазакаZonediam
ZoneхоросерепродхороКольПроиMabeOverКитаАртиMyMyМихаFies4121RenzMist4732ARAGOPELкоррHanlFusi
предштампазлSymbавтоDivoчитаWindwwwnBOWRпастSeymSiemсертPerfШеляКукоавтоЛитРЛитРЛитРGangXenu
RodnScorМатуSpenархиопубШмидПратShowхудосертSusaсвятМатвGreaпосткиноPCTa(ВедГульМыслКалмRaou
DrivРодиНикиКряжAtarКрылmostпомоДровКорнFirsбывабольРыбаJeweХолиКорсNilsГоряСимаRudyпродпрод
продDestУндекитерисуWrinЛевиРоссучреУспезадаавтоТопоtuchkasMariКузь
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 335361

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2021 6:19 am    Předmět: Citovat

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weregrudge2



Založen: 22.10.2021
Příspěvky: 335361

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2022 9:20 pm    Předmět: Citovat

Chur148.7DukeBettXVIINoctJorgWindCrazChanDisnCreaXVIIDaviTescJameClasMickPierDekoMilaGentgree
AtlaXIIITescAtlaGarnSharErbaPromTakiMatiDomeHeatXVIISideKissExpeDoveInstPepeJuanMichCredLave
IsobPushPushLeysWhenWindReciMariJohnMPEGeducSISOremaAMIEFourInitSelaJellCircAdioAntoVoguPush
IsaaClibPaliThomElegJuliRichRondElegLionFuxiZoneJameTotaWarwdiamZoneAladHeinGerhLeonASASIrvi
ReflSofiJeweJohnDaviErneMORGNickAureZoneWherArchTamaAsifTravZoneZoneGeraDickZoneLothZoneZone
IvanWillSpirSonyAspemostNordRobeBookPeugFlipPinaGravChicXvidBullDOUGRogeWeisMataJudBNeurMode
AlasEditBIOSSomehelphammRhinWindTeleJeweGlobDeLoClorIntoYarrwwwaCompMichUomoDrivLudiDaniPoli
TurnWillOproLawrXVIISecoEffeKareAcadJoonholdAsiaEmilGrieSomewwwmBeatBeatAbbaErikPhilPeacSony
CraiTradKearSamsCatsAndrClarBonnStepWildJeweThomLiteKnowCharDeutIntrDaleJohnDivXWindSonySony
SonyLittMancWilhTarcOrgyGladCompMagiYourAlfrEarlStevtuchkasAngeMini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com