Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ JAVA VERZE ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 160, 161, 162  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 8:22 pm    Předmět: :-( Citovat

Což oto. Já ti klidně za tu aplikaci cvaknu těch třicet kč za stáhnuti ale to tě asi moc nevytrhne když z toho máš jen všimné. Crying or Very sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

Hele nová verze vypadá fakt dobře ale je tu jedna taková malá vada na kráse, kterou kdyby jsi odstranil tak už by to bylo fakt dokonalý Wink Když se dá odeslat sms a vybere se někdo z rychlý volby tak pak je pod pravym tlacitkem na vyber kontakty a odeslat, coz je uplne zbytecny.. staci tam nechat to odeslat a bude to krasny Wink a když bude nekdo chtit pouzit ty kontakty tak to porad ma v ty prvni volbe editovane cislo Wink
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urbami



Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

No pokud mohu dodat nechal bych na levym tlacitku pri psani smsky ODESLAT stejne jako to bylo predtim. Prijde mi to lepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

Co se týče PC verze tak by nebylo od věci kdyby šlo na veškere položky klikat myší. Ono je to dost nepohodlne něco enterem a něco myškou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tualka



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 1:09 am    Předmět: Citovat

Kdy bude k dispozici ta nejnovejsi verze (8.00.00) pro mobilni telefony? Vypada to fakt zajimave.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:01 am    Předmět: Re: :-( Citovat

citace:
Což oto. Já ti klidně za tu aplikaci cvaknu těch třicet kč za stáhnuti ale to tě asi moc nevytrhne když z toho máš jen všimné. Crying or Very sad Sad

Pokud by byli ochotni zaplatit vsichni uzivatele, tak by to jiz bylo zajimave. Smile Nechci ale nikoho nutit, zatim mi staci, pokud bude co nejvice lidi aplikaci pouzivat Smile.

citace:
Co se týče PC verze tak by nebylo od věci kdyby šlo na veškere položky klikat myší. Ono je to dost nepohodlne něco enterem a něco myškou

PC verze neni muj vytvor, pouzivam aplikaci MIDP2EXE, ktera z JARu vytvori EXE. Ten ENTER lze ale provest i mysi, musi se kliknout na stred kurzoroveho tlacitka (bohuzel tam chybi znacka, ale funguje to).

citace:
Když se dá odeslat sms a vybere se někdo z rychlý volby tak pak je pod pravym tlacitkem na vyber kontakty a odeslat, coz je uplne zbytecny.. staci tam nechat to odeslat a bude to krasny Wink a když bude nekdo chtit pouzit ty kontakty tak to porad ma v ty prvni volbe editovane cislo Wink

Seznam funkci v menu se plni pred zobrazenim "formulare". Proto jsou pristupne vsechny volby nezavisle na prave zvolene polozce. Zmena menu podle vybrane polozky je realizovatelna, ale nefunguje na vsech telefonech. Mozna to do dalsi verze pridam jako volbu (pouzivat/nepouzivat dynamickou zmenu menu).

citace:
No pokud mohu dodat nechal bych na levym tlacitku pri psani smsky ODESLAT stejne jako to bylo predtim. Prijde mi to lepsi.

V tomto smeru jsem zadnou zmenu nedelal (pokud si dobre vzpominam Smile ). Konkretni usporadani menu a prirazeni tlacitkum je hodne zavisle na telefonu. Takze na tvem telefonu to velmi pravdepodobne bude fungovat jako driv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 2:44 am    Předmět: Citovat

Zdenda napsal:
Co se týče PC verze tak by nebylo od věci kdyby šlo na veškere položky klikat myší. Ono je to dost nepohodlne něco enterem a něco myškou Confused


Souhlas Laughing Exclamation
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 9:48 am    Předmět: Citovat

Nepisu nahodou o prispevek vys, ze to funguje? Cool

Pokud jsem to spatne pochopil, tak prosim o popis konkretni situace (ale stejne s tim asi nic nenadelam).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 12:50 am    Předmět: Citovat

macu prosimtě : nedala by se zaimplementovat nová funkce do oskárka a to funkce "shození" ? Jedná se v podtstatě stejou funkci jako v okenku windowsů kde máš _ , !_! , a X jelikož vždy po odeslání musím vypnout oskárka a když chci odepsat tak zase zapnout Smile

Nebo spíše jiní to tak asi dělají ... já jen zaklapnu qwertz klávesnici u mé Nokie E75 ale i tak je pro mne pohodlnější nějakej button Smile

Díky za odpověd
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

No, v nove verzi je po odeslani sms pristupna volba "Ukoncit". To by mohlo stacit, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Jde nějak zařídit že půjde poslat jeden vzkaz na více čísel najednou když to bude na jednoho operátora....?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:00 pm    Předmět: Citovat

To se nedavno nekdo ptal. Slo by to v pripade odesilani pres ucet u t-zones nebo vf-park.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

Sem se ptal já ale nějak sem nezaregistroval odpověd...
Tak že pokud to půjde bylo by to moooooc dobré Smile
Tedy aspoň pro mne nebo pro ty co chtěji poslat vzkaz na víc čísel za sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jo a nezapomeň tu novou osmičkovou verzi šoupnout i na ten servr kde se dá stáhnout za těch 30kč.
Rád Ti přispěji na vývoj a klidně i celou částku jen pro Tebe ale nevím jestli to je reálne at se to nedělí mezi jiné lidi.
Jednou jsem stáhl verzi za těch třicet a byla tam ta starší kterou jsem v mobilu již měl,pak jsme to soukromou poštou řešili a tak bych rád podpořil tu nejnovější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmKcz



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
No, v nove verzi je po odeslani sms pristupna volba "Ukoncit". To by mohlo stacit, ne? Smile


A to já toto tlačítko nepotřebuju, naštěstí jsem již vyřešil celou věc ... na telefonu mám tlačítko takového domečku , po zmáčknutí tvůj program minimalizuje a já ho nahodím vždy když budu potřebovat Smile

Tzn nevypínám ho nikdy Twisted Evil
_________________
Mark Twain: Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.

Hrdý majitel Nokie E75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 160, 161, 162  Další
Strana 21 z 162

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com