Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro autora aplikace - prosba:) (problém s Samsung SGH-D880)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:53 am    Předmět: Pro autora aplikace - prosba:) (problém s Samsung SGH-D880) Citovat

Dlouho jsem využíval bez problémů oskárka na Nokia 7610:) Teď jsem od zaměstnavatele dostal dvousimkový Samsung SGH-D880:) Po různých problémech jsem se dopracoval k jeho stažení z wapu přes smsku a podařilo se mi ho zprovoznit:) Bohužel nevím proč, ale nefunguje mi v aplikaci jedna prostá klavesa - šipka dolůSmile)) Vzhledem k tomu, že mi oskárek vjel přímo do nastavení, podařilo se mi zadat spoustu údajů díky tomu, že při přesunech mezi jednotlivými kolonkami mi fungovala na přesun šipka doleva nebo doprava:D Do leva směrem na předchozí kolonku, do prava za textem na další kolonku:) Ale tohle nefunguje při pohybu v žádném jiném menu...takže se už nejsem schopen dostat znovu do nastavení - je to pole po znovu najetí do oskárka pro mne bohužel druhé odspodu:D Takže nemohu ani vyplnit adresář (tenhle samsung nepodporuje spojení s vlastním adresářem telefonu), nemohu ani v dalších meníčkách použít nic jiného, než první položku:D Nelze pohyb v jednotlivých menu uzpůsobit tak, aby třeba když jsem na první položce a zmáčknul šipku nahoru, přeskočil na dolní položku a roloval zase směrem nahoru nebo udělat totéž, co v poli nastavení, pohybovat se i šipkama do boku?SmileTřeba využije i nikdo jinýSmileDík za odpověďSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Ovladani a styl menu je plne v rezii telefonu, takze to aplikace nemuze nijak ovlivnit ani menit.
Cimz jsem te asi moc nepotesil... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Cjooo...tedy...nepotěšil:) Jsem lama, takže mne tohle nenapadlo, i když mohlo...na Nokii vzhled oskárku vypadá úplně jinak, roztažený přes celý dipsley, krádně čitelný, na tomhle dual Samsungu sotva vidím na písmenka, menu je zkrčené na velkém displeji v levém horním rohu:D Mno...takže mi nezbývá nic jiného, než oddinstalovat....znovu nainstalovat, vjedu do nastavení...nechám nezaškrtnuté rovnou psát, abych tam vjel pokaždé...a využívat budu jen na smsky pro pár lidí, od kterých si číslo pamatuji zpaměti:D Dík za odpověďSmile

Aspoň v tom nastavení že se mohu přes šipky doleva doprava doklikat k nastavení vodafoneparku:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

Jine aplikace, kde jsou podobna menu, funguji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Samsung SGH-D880 je sice dual, ale jinak dost hloupýVery Happy Byly tam nějaké trial verze her, ale to jsem hned vše po přidělení telefonu smáznul...takže mmt je oskárek jedinná Java aplikace na telefonu...možná ještě přidám minioperu, uvidímSmile Ale jinak ve standartních funkcích founu se pohybuji běžně, dokonce fungují ještě tlačítka na boku founu, v jednom režimu na hlasitost reproduktoru, v kontaktech i na pohyb dolů nahoru:)Ale v oskárkovi nefungují ani tahle...zkusil jsem smáznout a nový čistý instal, ale nepomohlo, stejnéSmile Vždy nakonec ještě mohu nosit dva founy...svůj oblíbený smarthfoun Nokia 7610 a tenhle duální využívat jen simku zaměstnavatele?)

BTW...od tenhle samsung je vůbec prapodivný...podporuje aplikace Java jen do 500kB, ale oficiálně se to důsledně tajíVery Happy A paměť pro Java aplikace je cca 4,1Mb v telefonu, pak jedině karta, ale problém třeba 2Mb slovníkem ani karta nevyřešíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

Tak jsem večer na zkoušku zprovoznil Minioperu, tam funguji i šipkou dolů i šipkami do stran, tak jsem z toho volaaky zmetenýVery Happy Ale šipky na boku telefonu tam také nelze použítSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Jinak ve všech menu telefonu se mohu pohybovat tak, že pokud jsem na vrchní položce, při použití šipky nahoru přeskočím na nejspodnější položku:) Šipky na boku telefonu v základním displeji fungují na hlasitost, obdobně pokud jsem v přhrávači, jinak buď posun po položkách případně po stránkách menu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:01 am    Předmět: Citovat

Opera je modifikována speciálně pro každý model telefonu; na začátku ho rozpozná, pojmenuje a nabídne stažení právě pro daný model. Není divu, že pak všechno funguje, když prodejce aplikace maká za výrobce telefonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Taky zalezi na tom, zda Opera pouziva nativni UI (tedy stejna menu, jako Oskarek) nebo zda jsou menu "kreslena do grafiky". Starsi Opery pouzivaly "klasicke" menu, u novych si tim nesjem jisty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

To je na mne příliš vysoká škola, jsem jen uživatelská lama:D Faktem je, že okolo tohohle telefonu našlapuje opatrně jak zákaznická linka Samsungu, tak Vodafone i jejich techforum:D Veškerá nastavení ohledně přístupových bodů, wapu, internetu, email klientu, všechno jsem dal dohromady sám na základě návodů pro jiné Samsungy...moje zkušenosti z Nokie 7610 mi byly na dvě věci:D Všechno systémem pokus omyl:D A navíc jsem zjistil úplně náhodou, že pro mou Nokii neplatil a stále neplatí zákaz pro předplacené karty Vodafone využívat smtp.vodafonemail.cz, já bral jako samozřejmost, že mi funguje email klient pro stahování i odesílání a chtěl to i po Samsungu a děsně jsem se čílil, když se mi to nepovedlo...až na Vodafone mne dámy na telefonu ubezpečily, že to fungovat ani nemůžeVery Happy Večer jsem přehodil simku do Nokie a hle...tam funguju:DVery HappyVery Happy A podle Vodafone bych ale neměl...pořád ta samá předplacená simka:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Jak již kdysi Mac na skvělém příkladu vysvětloval, odesílání pošty nijak nesouvisí s jejím příjmem. I když nemáš v malé vísce poštu, a tedy teoreticky z ní nemůžeš nic poslat, zásilka domů do schránky přesto přijde (odjinud). To je možné v určitém případě aplikovat i na odesílání, prostě zajedeš do větší obce a pošleš odtamtud. Je možné, že máš v Nokii nastaven nějaký volně přístupný SMTP, a proto to - pouze v tomto telefonu - funguje. Posíláš prostě z jiné pošty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Kdepak...tak velkej lama zasejc nejsem:D Přístupové body znám a proto vím, že mám nastaveno smtp.vodafonemail.cz...ostatně, zmiňuji to v předchozích výlevech:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Příjem je v mém případě přes standart pop3.seznam.cz:D SMTP.seznam.cz nefunguje logicky kvůli rozdílům mezi zabezpečeným a nezabezpečeným připojením k tomuto serveru:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

V pořádku. Teď už jde jen o to, přes který přístupový bod využíváš Vodafone data. Mám takový nejasný pocit, že se operátor snaží zrušit ointernet, takže je možné, pokud na předplacené kartě používáš přístupový bod internet, že tam smtp.vodafonemail.cz funguje. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ladyevil_cz



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 1:57 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Dobré, ale také to není ono...na Samsungu jsem vyzkoušel nejen ointernet, ale i internet a data.vodafone.cz...a samozřejmně bez úspěchu:) Na své milované nokýšce funguji na všech třech tzv. APN:) Přičemž bych samozřejmě měl mít problém i s bodem...internet;)Včera večer jsem schválně zkoušel, potřeboval jsem z Nokie ještě přetáhnout data z peněženky a tak jsem zkoušel a zkoušel, co všechno mailový klient ještě unese:D Ale to mne tak moc netrápí, nemožnost odeslat mail, poslal jsem takhle mail když hodně tak jednou do měsíce:)Ale nepohyb v Oskárkovi mě omezuje více, takže kdo ví, jak dlouho budu fungovat na jednom duálním telefonu, než mi migne a vrátím se zpět k telefonům dvěma:)Navíc včera mě opět dostalo techforum, na jasně specifikovaný dotaz k tomuhle telefonu mne odkazali na svoje stránky o nastavení, kde se ovšem tenhle Samsung nevyskytuje ani te´d a na stránky Vodafone, kde jsou na tom stejněVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com