Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ JAVA VERZE ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 160, 161, 162  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Jó přístup do adresáře telefonu by se taky hodil, to jsem ale měl naposledy na siemensech. Crying or Very sad
Bohužel Monte nenabídne vůbec volbu adresář, nebo kontakty jak se to teď vlastně jmenuje.
Přitom výrobce uvádí Monte jako "trochu lepší samsung Star" takže by se softwarově neměl zas tolik lišit a na Star si tady nikdo nestěžoval, že by mu adresář nefungoval. No.. mám teď 2 dny volno, tak zjistím, na vlastní oči, jestli tam má opravdu poslední verzi a jak to na 100% vypadá, abych měl jistotu, že neprudím zbytečně. Podle posledních info tam ale fakt má osmičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 7:28 am    Předmět: Citovat

Přístup do adresáře telefonu umí kdeco, snad vyjma Samsungů. Uměla to i Nokia 3120 (S40 1st edition!).
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 7:07 pm    Předmět: Citovat

Tak skutečnost je taková, že na tom samsungu monte volba pro přístup do adresáře není, dokud je prázdný. Ve chvíli, kdy v adresáři udělá zápis teprve se objeví při odesílání možnost otevřít adresář.
Záhada objasněna HOWGH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

Jestli nemyslíme jiný adresář. Já mám namysli adresář z telefonu. Ty asi máš namysli adresář aplikace Oskárek.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hela



Založen: 9.11.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 9:06 am    Předmět: LG Citovat

to.tak napsal:
Člověku ty šílíš, ještě jsem se ani pořádně nerozkoukal ve verzi 8 a ty už vyjedeš s 8.01..
Nemáš možnost to testnout na LG, abys zjistil, proč se od sedmičky výš maže obsah adresáře(seznamu)? Musel jsem dceři vrátit verzi 6, takže nemůže využívat výhodu vodaParku = neopisování kódů. je to pro ní menší zlo, než stahování adresáře po každém restartu aplikace.

Není tu nikdo s LG mobilem jestli blbne jen KF510 nebo všecky tipy?


Mám LG Shine a Oskárek mi vždycky fungoval - všechny verze. Teď mám 8.01. Ta mi strašně dlouho nabíhala. Pak najednou začala nabíhat normálně, ale archiv zpráv mám prázdný a mám v něm uloženou vždycky jenom poslední zprávu. E-maily mi ale nefungovaly nikdy - to je asi jiný problém, protože mi prostě nefungují v mobilu vůbec Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 8:03 am    Předmět: Citovat

Myslíš příjem mailů, nebo odesílání? Pro příjem je důležitý správný nastavení názvu serveru, kde musí být celý tvar např pop3.centrum.cz i když už jsi o kousek výš zadala tip serveru pop3 a uživatlské jméno musíš taky napsat ve tvaru hela@centrum.cz a né jen Hela.
Takhle mi to funguje na centrum a tiscali. Možná že u Seznamu bude situace trošku jiná ale na 90% by ti to mělo fungovat. Seznam asi bude ještě vyžadovat zaškrtnout to zabezpečné spojení SSL.
Co se týče odesílání, to by ti chodit mělo automaticky, protože se to posílá přes mobilecity a né přes tvůj mail.
Jestli ti chybí uložené zprávy v archivu, tak máš možnost si to v nastavení upravit podle libosti. Počet ukládaných zpráv i počet nabízených čísel rychlé volby ale jak jsi asi vytušila, čím víc toho v archívech bude, tím pomaleji bude oskárek startovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 1:11 pm    Předmět: Citovat

kdybyste radši na email používali nativního klienta v telefonu.. všechny tyhle starosti by odpadli.. používal jsem na 5800 nativního klienta jak pro pop3 tak pro imap a nyní používam mail 4 exchange.. je to nesrovnatelné.. oskárek je na email podle me absolutní nouzovka do 10 let starejch telefonů kde to jinak nejde..
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flegma



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:31 am    Předmět: Citovat

michael.hartman napsal:
kdybyste radši na email používali nativního klienta v telefonu.. všechny tyhle starosti by odpadli.. používal jsem na 5800 nativního klienta jak pro pop3 tak pro imap a nyní používam mail 4 exchange.. je to nesrovnatelné.. oskárek je na email podle me absolutní nouzovka do 10 let starejch telefonů kde to jinak nejde..

Možná bys to pochopil, kdybys platil za každý přenesený kB. Objemy přenesených kB vestavěných email klientů jdou oproti Oskárku do závratných výšin. V mém případě až 1:10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

to bych to možná pochopil... ale to už je spíš o tom že nechápu proč v dnešní době lidé platí za přenesená data a nepořídí si datový paušál..
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

Když už mám oskárka puštěnýho a potřebuju někomu poslat 2věty na mail, proč bych lezl na mailklient? A když si chci jen zkouknout hlavičky příchozí pošty, abych věděl, jestli stojí za to lézt do mailu, tak na to mi oskárek taky stačí. Nemusíš něco odsuzovat jen proto, že to nepoužíváš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 26.2.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Vysocina

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 7:30 am    Předmět: Odpoved Citovat

michael.hartman napsal:
to bych to možná pochopil... ale to už je spíš o tom že nechápu proč v dnešní době lidé platí za přenesená data a nepořídí si datový paušál..


Protoze na tech par KB v Oskarkovi je pausal moc drahej, nemyslis?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michael.hartman



Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

mno.. Nemyslim a to hlavne proto, ze mesicne napisu stovky sms a datovy pausal mam za par kacek.. Taky ti bude asi tim ze ten pausal nepouzivam jenom oskarka ale i na dalsi veci jako je prave email, synchornizaci kalendare a kontaktu, icq, skype, vzdalenou plochu na pc a v neposledni rade normalni browsing.. Btw.. I tenhle prispevek pisu z telefonu.. Ale asi je to skutecne veci nazoru a toho jak moc si clovek zvykne internet pouzivat a jaky ma telefon..
_________________
Skype: michael.hartman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hela



Založen: 9.11.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

to.tak napsal:
Myslíš příjem mailů, nebo odesílání? Pro příjem je důležitý správný nastavení názvu serveru, kde musí být celý tvar např pop3.centrum.cz i když už jsi o kousek výš zadala tip serveru pop3 a uživatlské jméno musíš taky napsat ve tvaru hela@centrum.cz a né jen Hela.
Takhle mi to funguje na centrum a tiscali. Možná že u Seznamu bude situace trošku jiná ale na 90% by ti to mělo fungovat. Seznam asi bude ještě vyžadovat zaškrtnout to zabezpečné spojení SSL.
Co se týče odesílání, to by ti chodit mělo automaticky, protože se to posílá přes mobilecity a né přes tvůj mail.
Jestli ti chybí uložené zprávy v archivu, tak máš možnost si to v nastavení upravit podle libosti. Počet ukládaných zpráv i počet nabízených čísel rychlé volby ale jak jsi asi vytušila, čím víc toho v archívech bude, tím pomaleji bude oskárek startovat.


Díky za radu, emaily už mi fungují. Ale ten archiv u Oskárka mám pořád prázdný i když je nastavený na 100. Zkoušela jsem i změnit velikost, ale je prázdný pořád. Vlastně mi to ani nevadí, jen že se mi tam zprávy u předchozích verzí ukládaly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 11:50 am    Předmět: Citovat

No on je oskárek s každou další přidanou funkcí trošku složitější a chová se na každým mobilu jinak. Mně třeba teď srdnatě ukládá jen posledních 5 použitých čísel, i když mám v možnostech zvoleno 10. To na siemensu c65. Zatímco dceři na LG kf510 odmítal ponechat kontakty po restartu v adresáři to se po znovuinstalování verze 8.01 náhle opravilo.Ale musel jsem vše smazat a znovu instalovat. Pouhé upgrade prostě nefungovalo.

Každopádně přes občasné chybičky je oskárek ta nejlepší aplikace co jsem kdy v mobilu měl a ušetřila mi za léta používání určitě už několik set peněz. A tak je oskárek první program, který automaticky naženu do každého nového mobilu v rodině. Proto se tady taky každou chvíli vyjadřuju k jeho funkčnosti a pokaždý píšu o jiným mobilu.

S narůstajícím množstvím doplňkových funkcí by možná stálo za to, vyrobit online konfigurátor jako má třeba Jimm.org, kde by si lidi vybrali jen ty funkce, které pro ně budou zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 8:23 pm    Předmět: Citovat

to.tak napsal:
Ale musel jsem vše smazat a znovu instalovat. Pouhé upgrade prostě nefungovalo.


Ano, to tu nekolikrat zminuji. Pokud se nejak poskodi informace v trvale pameti (tedy data aplikace), tak samotny update nestaci, protoze jen aktualizuje JAR soubor, ale data zustanou. Proto je potreba aplikaci smazat a znovu nainstalovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 160, 161, 162  Další
Strana 28 z 162

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com