Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ VERZE PDA ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 77, 78, 79  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
urbami



Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

No ja mam pristroj 480x640 myslel sem ze je zbytecny tam strkat tolik tlacitek kdyz muzes mit dole dve tlacitka ktera soucasne nejsou nijak vyuzita kde muze byt nabidka vsech ostatnich tlacitek co tam je ted. Ikdyz soucasny layout me nijak nevadi jen otazka do budoucna.

Skoda ze neumi zasahovat do adresare s smskama. Bylo by to velice elegantni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freeman3



Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 8:59 pm    Předmět: Citovat

Ja myslel ze existuje nejaky emulator pro vsechna rozliseni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 7:57 am    Předmět: Citovat

Prý existuje, ale nejsem si jistý, jak to chodí. Neměl jsem na to čas....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zebas



Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 10:07 am    Předmět: OS Bada Citovat

Zdravím, bylo by možné napsat tuhle aplikaci i pro OS bada, který je v novém Samsungu Wave? Používal bych klidně java verzi, jenže ta neumí otevřít kontakty, což je dost zásadní chyba. Předem moc díky za odpověď. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Můžu kompilovat pouze v tom, co nabízí vývojové prostředí. Bada tam není. Sad

Nová verze 1.02.07WM v prvním příspěvku ke stažení.
(L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 2:53 pm    Předmět: Citovat

Pokud nastane prizniva konstalace hvezd (m.j. Smile ), tak BADA verze bude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zebas



Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to by bylo naprosto super! Navíc bys mohl vyhrát peníze za nejlepší bada aplikaci Very Happy Časově to vidíš zhruba na kdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.s.rock



Založen: 2.6.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Moc diky za nove verze pro HTC2 rozliseni 480x800 a mam par vyhrad, nebo napadu. Docela by se hodilo nejak do pogramku dostat moznost kopirovat - vlozit, to bych hodne uvital. Wink Pak nechapu proc nova verze nepreinstalovava tu starsi. ??? A dalsi ted jsem stahnu uplne novou verzi 07 tak ze jeste nevim jesli ta to taky dela ale verze 06 mi vyhazovala pri ukonceni porad nejakou chybu jako ze nemam naistalovany Net Frameworks 3.5 to je v podstate pravda proroze mam Framework 3.7 ale s tim ze by to nebylo jedno jsem se jeste nestekal. Sad Jinak ta verze jeste pre 06 mi tohle vubec nedelala, tak nechapu v cem je ted problem. ??? Jinka diky za superprogramek, uz mam davno zaplaceno a musim vsem co premysli nad koupi rict ad to udelaji, tohle je investice ktera se urcite vyplati. Na zpravy je toiz zatim u me 100%ni spolehnuti. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Dík za pochvalu.
Předpokládám, že mluvíš o možnosti kopírovat/vložit v okně zprávy. Podržení stylusu skutečně nefunguje, protože to vlastnost okno nepodporuje. Dá se to vyřešit programově, viděl jsem někde příklad. Tak uvidíme...
Nová verze nepřeinstalovala tu starší, protože se možná nainstalovala jinam, ne? Jinak to moc nechápu. Je název exe souboru stejný?
S tím CF3.7 opravdu nevím. Při ukončení aplkace ještě vypíná gprs, ale někteří hlásili, že jim to nefunguje. Pro tuto akci využívám externí knihovnu, takže to nemohu nijak ovlivnit. Na mém PDA tato knihovna pro gprs funguje, ale zase nefunguje pro vypínání wifi, a jiným uživatelům zase ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.s.rock



Založen: 2.6.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 6:26 am    Předmět: Citovat

Tak mi tu chybovou hlasku hazi i nova verze, nevis co s tim? Jinak samozrejme ze jsem myslel kopirovat/vlozit v okne zpravy. Jo a nova verze nepreinstalovala tu starou proze kazda verze mela jiny adrear, jedna oskarek HTC2 s mezerou a nejnovesi oskarek_HTC2 s podtrzitekm. Tady je ukazka te chybove hlasky:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 3:24 pm    Předmět: Citovat

Ta mezera a podtržítko byl můj překlep při vytváření cab souboru, proto se to i nainstalovalo jinam.
Při ukončení aplikace se přistupuje ke knihovně switcher.dll. Pokud je nastaven krátký timeout, nestihnou se některé operace provést a hodí to chybovou hlášku. Ovšem čím delší timeout nastavím, tak tím déle se pak bude aplikace zavírat. Nyní je nastavena 1s, zkusím to prodloužit. Při nastavení na 0,5 s mi to dělalo jen občas, při 0,7 s velmi zřídka, při 1,0 s už vůbec.
Ta knihovna vypíná gprs, můžu to celé odstranit, ale zdálo se mi to docela užitečné to tam mít.
Soubor NETCFv35.Messages.... není totéž, co CF3.5, ale pouze jeho nádstavba (chybové hlášky). Tudíž, pokud máš CF3.7 a nemáš nainstalovanou nádstavbu, objeví se ti na obrazovce přesně to, co se stalo. Mně to vypíše i podrobnosti.
(L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.s.rock



Založen: 2.6.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Me nevadi jesli to gprs pripojeni zavre ci nikoliv, spis mi ale vyhovuje ze ne bo mam neomezeny datovi tarif a pouzivam stejne furu sotiku co si to zapnou sami, treba meteosrvis a dalsi, tak me napadlo, neslo by to cele udelat tak ze by se programek pri zavirani ptal jesli ukoncit pripojeni, ci nikoliv?? Nebo nejde to dat do nataveni at si kazdej vybere. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 7:33 pm    Předmět: Citovat

Všechno jde. Ale myslím, že to je zbytečně otravná otázka při ukončení programu. Do nastavení by se volba dát dala, ale bude to mít nějaký přínos? Vypnutí gprs (možná) šetří baterku. A dal jsem to tam proto, že mi vadil stále zapnutý indikátor GPRS, přestože mám datový tarif taky.
Tak uvidíme, jaxe vyjádří další uživatelé. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s.s.rock



Založen: 2.6.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 5:14 am    Předmět: Citovat

No tak v tom pripade tam pak zase nastav te timeout v dalsi verzi na 0,7 bo ta chybova hlaska je zase docela otravna pro me. Teda snad to nedela jenom me ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 8:17 am    Předmět: Citovat

snad na 1,5 s nebo 2.0 s, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 77, 78, 79  Další
Strana 4 z 79

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com