Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Návrhy na nové funkce PDA...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

a co ostatní zájemci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urbami



Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:09 am    Předmět: Citovat

podpis nemusi byt videt ale muze byt zapocitan pocet znaku pokud bude zaskrtnuto automaticke vkladani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 8:21 am    Předmět: Citovat

tak jsem si stahl noveho oskarka a jsem spokojen podpis se vklada automaticky bomba a chtel jsem se zeptat ty smajliky komu sem poslal zatim nikomu se neobjevily jenom ty znaky se objevily. Chtel bych se zeptat jestli to je tim ze to musi podporovat telefon nebo je nekde jinde je chyba diky za odpoved jinak naprosto spokojen diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Ikony smajlíků jsou v aplikaci pouze grafické obrázky, pokud na ně klikneš, taxe vloží do zprávy ten text, co je pod nima.
Původně byly ve verzi 2.00.00WM některé jiné texty, ale paxem si řekl, že je lepší mít aspoň "nějaký" standard, taxem použil z ICQ5. Hledal jsem, je toho víc, každý messanger je má nějak jinak.
Ano, telefon musí umět přiřadit textu smajlíka jeho ikonu, jinaxe zobrazí ve zprávě jen jako text.
Pokud někdo zná smajlíkové texty pro různé druhy telefonů, tak to sem postněte, nebylo by od věci udělat možnost měnit texty dle druhu telefonů. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

tak zdravim jeste jsem objevil jeden problem co mne dost vadi a to je ze v archivu sms bych byl rad kdyby archiv sms se smsky radily naopak aby nejstarsi odeslana sms byla na konci a posledni odeslana aby byla nahore jestli by to slo byl bych velice rad diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

Ano, o tom vím a vadí mně to taky. Stávající řešení nabízí přímo vývojové prostředí. Pokud by to mělo být v opačném pořadí, muselo by se to udělat programově a do toho se mi teď nechce, obzvlášť pokud není hotová verze pro HTC HD2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 1:08 pm    Předmět: Citovat

oki hlavne ze to pujde tak mysli na to a az budes mit naladu a chut se s tim pobavit prosim zmen to diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 6:52 am    Předmět: Citovat

zdravim tak tu pisu zase jeden nedostatek ktery jsem zjistil dneska rano kdyz jsem chtel poslat sms a neslo mi to. Chtel jsem poslat sms cloveku ktery presel z o2 na T-mobile oskarek to nepozna a chce to poslat pres branu o2 slo by do programku pridat neco kde bych u urcitych cisel ktere byly prevedeny pres jakou branu to maji posilat no doufam ze to pochopis z toho jak jsem to napsal co tim myslim jinak supr a jeste jestli myslis na razeni zprav v archivu co jsem ti psal ale jeste se ti do toho nechtelo pokud nebudes mit dokonceneho oskarka pro HD 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

A jaxe ta chyba projevila konkrétně, co ti to napsalo?
Přenositelnost čísla je řešena na straně serveru a zde na fóru je to popsáno, jak si s tím poradit (#V, #O, #T).
Na řazení sms jsem se ještě nedíval. Čekám na odpověď od beta-testera, abych mohl vydat oficiální verzi pro HD2. Paxe uvidí....
(L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

tak to se omlouvam necetl jsem to na foru kdyby byla chyba napisu tu znovu ted jsem to zkousel se znaky co jsi napsal a uvidim poprve mi to napsalo jak se pise ze byla odeslana zprava serverem tim a tim tak mi to psalo ze cislo nepatri pod o2 ted jsem to zkusil tak uvidime diky za odpoved a jeste jsem se chtel zeptat chtel bych chodit na forum pre PC ale nenajede mi stranka jde tato stranka jenom pres mobil nebo delam neco spatne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 5:16 pm    Předmět: Citovat

o5: když se ti na PC nenačte stránka fóra, co ti to napíše? Jiné webové stránky ti fungují? Jaký používaš prohlížeč? Atd....
Chceš poradit, ale nepodáš dostatek informací. Nikdo z nás tu nemá křišťálovou kouli. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 4:07 pm    Předmět: Citovat

ahoj omlouvam se za nedostatek informaci tak pouzivam prohlizec mozila firefox a zadavam adresu www.mobilecity.cz a napise mi to ze vyprsel casovy limi jinak vsechny stranky co navstevuji se mi zobrazi v pohode a jeste ohledne preneseneho cisla i kdyz davam #T prenesene cislo z o2 na t-mobile napise mi to akorat ze sms byla prevedena k t-mobile ale sms neprijde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 7:32 am    Předmět: Citovat

A provedl jsi to tak, žes nejprve převedl číslo pomocí #T a teprve pak poslal sms?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

jj dam #T a zacal jsem psat sms
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 6:08 pm    Předmět: Citovat

taxi přečti napřed návod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com