Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ VERZE PDA ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Asi jsem nrazil na dalsi bug. Flashnul jsem si anglickou ROM, a pri pokusu o vstup do archyvu na me vyskoci chyba.
Nazev okna: Basic4ppc
chyba: An error occured on sub __main_btn1_click.
Win32exception.
Continue ANO/NE

Jeste bych se chtel zeptat kdy bude nova verze? Pripadne jestli bude info o nove verzi zobrazeno v tom reklamnim textovem poli kde se mimo jine ukazuje i info o odeslane zprave.
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

Já mám na svém přístroji pouze anglickou ROM a žádnou takovou hlášku jsem v souvislosti s jinou jazykovou verzí ROM ještě nezaznamenal. Zkusils vytvořit soubor archivu ručně, jak jsem popisoval zde na fóru?

Jinak reakce uživatelů na to, aby mi poslali SZ, popř. email a problém jsme spolu vyřešili, jsou téměř nulové. Já potřebuju kolikrát vědět více informací od uživatele vzhledem k různorodosti přístrojů.
Na příspěvky se taky nikomu reagovat moc nechce, viz
http://mobilecity.cz/forum2/viewtopic.php?t=3629
který si přečetlo k tomuto času už 35 uživatelů, ale ani jeden z nich se neobtěžoval napsat svůj výsledek. Pak se má člověk snažit vyvíjet nové verze. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Hláška o nové verzi v info okně zatím nebude. Hlášky určuje (Mac)ův server, a ne já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

Info o pristroji HTC tilt (brandovany Kaiser pro AT&T) WM 6.5 build 235690.5.3.00
Oskarek nainstalovany ve vnitrni pameti, soubor archyvu vytvoren (pres externi editor je v nem normalne videt, ze se do nej odeslane sms ukldaji)
Nejdrive jem si myslel, ze je problem v tom, ze jsem si pouze zkopiroval po flashi adresar z karty do vnitrni pameti, ale ani preinstalace z CABu nepomohla.
V souvislosti s tvoji stiznosti na zpetnou vazbu od uzivatelu me napdlo, ze by jsi do pristi verze Oskarka mohl zabudovat nekam do About tlacitko pro odeslani mailu na tvou adresu s pipominkami uzivatelu, pripadne, ze by ti tam Oskarek automaticky vlozil informace o telefonu atd, pripadne nejake jine, ktere ty potrebujes vedet pro dalsi vyvoj.
K tem casum odeslani o kterych se pise v tom vlaknu naktery tu je odkaz, taky se mi zda ten cas pro prenos par kB neumerne dlouhy, ale po kliknuti na Odeslat zaklapnu klavesnici, uspim displej a davam telefon do pouzdra, takze to nejak vic nersim.
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:54 am    Předmět: Citovat

Háže to stejnou hlášku i z instalace na kartě?
Uložilo se do archivu aspoň něco?
Začlo to dělat až po upgradu na novou ROM, předtím to chodilo?

Na připomínky máme toto fórum, je lepší, když se informace dozví i ostatní.
Údaje o zařízeních neshromažďuji a ani se mi nezdá vhodné, aby to Oskárek tahal z útrob PDA a někam posílal.
Říkáš, že časy neřešíš, protože zaklapneš jednoduše klávesnici. Ale to se ani nedovíš, jestli sms řádně odešla. U mne je zatím doba než přijde potvrzení od serveru velmi krátká (několik sekund). (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 4:07 pm    Předmět: Citovat

Ano, dela to i pri instalaci na kartu. Zkousel jsem i postup nejdriv rucne odinstalovat a pak nainstalovat znovu, ale nepomohlo. Nekde v registrech budou nejaky zbytky po predchozich instalacich (nechtel registraci)
Dela to az u teto ROM, mel jsem tam predtim asi 4 a u 2 muzu s jistotou rict, ze to nedelali (ty dalsi 2 se moc dlouhbo neohrali)
Do souboru s archyvem se normalne zapisuji odeslane SMS (jak uz jsem psal vcera)
K tem casum, zpocatku jsem mel obavy, jestli se zprava odesle, ale po par pokusech jsem dosel k zaveru, ze se zpravy odesilaji spolehlive. Cas odeslani mam okolo 20s.
Mel bych jeste takovy napad do dalsi verze. Pridat do nastaveni polozku "Minimalizovat po odeslani" a asi i vycistit pole (automaticke "stisknuti" tlacitka Nova zprava. Co ty na to jako svazak? Smile
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ano, do registrů se zapisuje aktivační kód a při spuštění aplikace si tam tato sáhne a ověří kód.
20 sekund není moc, to ujde. Hlavně, jestli se ti ten čas neprodlužuje.
To minimalizování po ukončení není špatný nápad.

Napiš mi do SZ svůj email, pošlu ti 2 testovací soubory na zápis do archívu. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

verze 2.00.04 ke stažení (pouze pro rozlišení 640x480)
(L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:01 pm    Předmět: Citovat

Diky za pridani moznosti minimalizovat. Akorat se to trochu hada s vobou Ulozit rozepsanou. Pokud jsou zatrzene obe moznosti, tak minimalizace a vymazani poli ma navrch. (coz me osobne nevadi, ale nekomu by mohlo)
Obarveni tlacitka dobry napad, ale jeste bych obarvil Nova zprava obarvil na cerveno (kdyz maze napsany text i prijemce)
Tlacitko pro archyv mi stale nejde, ale to jsme nevyresili ani po mailech a CF se mi z ROM nepovedlo dostat a nahradit je jinou verzi.
Jeste bych mel dotaz k seznamu prijemcu. Kdyz jsem si posilal zkusebni SMS na sve cislo, ktere jsem si primo napsal, tak se mi pak v historii ukazalo misto cisla jako "Jmeno a prijmeni" a ani kdyz jsem ho pak vybral z kontaktu, tak se to nezmenilo. Druhy dotaz je, jak se maji preskupovat po odeslani v seznamu? Posilam SMS v podstate na jedno cislo, ale neni na prvni pozici, jako naposled pouzite, ale je furt na pozici 2 a ted kdyz jsem poslal na jine, tak kleslo na 3 (tam bych si to predstavoval jako u SE, kdy posledni pouzity kontakt se nabizi jako prvni)
Napadlo me jeste pridat moznost odesilat zpravu vice prijemcum, jen me nejak nenapada jak to technicky vyresit? Dat zaskrtavaci policka za posledni pouzite by slo, a pokud by se taplo kamkoli do radku se jmenem tak by se odeslala jen na jedeo cislo, v pripade kliknuti do zaskrtavaciho pole by zustal seznam otevreny pro dalsi vyber, ale problem by asi byl pokud by se melo vybirat z celeho telefoniho seznamu.
Jinak az ted jsem si vsimnul ze "R" u pocitadla ho resetuje Smile
Kazdopadne dobra prace, jen bych se chtel primluvit za vraceni rezimu na sirku, ktery fungoval v nejake z jednickovych verzi.

Jeste bych se chtel zeptat ostatnich uzivatelu jak dlouho jim Oskarek startuje? Od kliknuti na ikonu po najeti aplikace, kdy se necha psat? Pres 15s mi prijde docela dost. Sice nemam nejnovejsi HW ale 400MHz neni uplne nejmin. (Napaiste cas a HW na jakem jste ho dosahli)
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

ad minimalizace)
ok, stačí přehodit několik řádků a bude se to chovat opačně
Takže ne, záloha rozepsané zprávy se ukládá až při uzavření aplikace, ne při její minimalizaci. Je tedy nutné se rozhodnout, jestli při podmíněné minimalizaci mazat okna nebo ne.

ad příjemci)
viz můj příspěvek z 23.7.2010 v tomto vlákně
Pokud by poslední odeslané číslo mělo být vždy nahoře, tak by se v seznamu toto číslo mohlo vyskytovat i několikrát. To se mi nezdá moc vhodné. Historie kontaktů a odeslání je přece v archívu (který zrovna tobě ovšem nefunguje Sad )

ad hromadné odesílání)
tuto volbu využiješ max. o Vánocích, jinak ne, moc se mi do toho nechce...

ad landscape)
nevím, mám málo času...

ad start-up)
zapnuti 13s, vypnutí 4s ACER DX900
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
losermike



Založen: 30.5.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:15 am    Předmět: mini hd Citovat

mohl bys prosim zmenit rozliseni i na mini hd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 10:22 am    Předmět: Citovat

Lipizzaner napsal:
ad minimalizace)
ok, stačí přehodit několik řádků a bude se to chovat opačně
Takže ne, záloha rozepsané zprávy se ukládá až při uzavření aplikace, ne při její minimalizaci. Je tedy nutné se rozhodnout, jestli při podmíněné minimalizaci mazat okna nebo ne.

ad příjemci)
viz můj příspěvek z 23.7.2010 v tomto vlákně
Pokud by poslední odeslané číslo mělo být vždy nahoře, tak by se v seznamu toto číslo mohlo vyskytovat i několikrát. To se mi nezdá moc vhodné. Historie kontaktů a odeslání je přece v archívu (který zrovna tobě ovšem nefunguje Sad )

ad hromadné odesílání)
tuto volbu využiješ max. o Vánocích, jinak ne, moc se mi do toho nechce...

ad landscape)
nevím, mám málo času...

ad start-up)
zapnuti 13s, vypnutí 4s ACER DX900


ad minimalizace: Myslel jsem to spis tak, aby tam na ty zaskrtavatka byla podminka, ze bud jedno nebo druhe.

ad prijemci: (tvuj prispevek z toho data jsem jeste necetl) ale myslel jsem to tak, ze pokud by se cislo v seznamu vyskytovlo, tak ze by se nezobrazovao jako dalsi (stejne), jen by se posunulo v seznamu prijemcu na prvni pozci.
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

ad minimalizace)
Pak tedy ne 2 zaškrtávátka, ale jedno okno výběru

ad příjemci)
Udělat se to dá, ale je to dost složité a nechce se mi do toho, znamená to navrhnout systém přesunu posledních příjemců zcela jiným způsobem. Spíš bych měl začít dělat na verzi pro vyšší rozlišení, než toto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jEniq



Založen: 21.10.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 1:37 pm    Předmět: Citovat

Taky bych se připojil k prosbě o novou verzi s možností výběru odesílacího serververu přes vodafone park.cz

Když už je ta možnost, a prosil bych o verzi na PDA 480x800 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Jeste takova prkotinka, vim ze jsi rikal, ze zakulatis rohy ikony, a vim ze jsi slib dodrzel, protoze me se zobrazuji ty ruzky bile.
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zelych



Založen: 28.4.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Narazil jsem asi na problem v nove verzi 2.004. ale nemuszu si overit, jestli je problem v ROM, nebo v tom, ze mam zarizeni s HW klavesnici.
Kdyz dopisu zpravu (na klavesnici) a dam odeslat, tak v momente kdy se zprava odesila zavru klavesnici, tak telefon vytuhne (asi nez se zprava odesle) ale pak se nejde dostat na Today a ikdyz mam nastavenou mi.imalizaci po odeslani, tak v taskmanageru Oskarek neni - spadne.
Bohuzel pak pomuze jen restart. Sad
_________________
Nexus 5 & SW2 + Nexus 7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  Další
Strana 11 z 79

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com