Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ JAVA VERZE ZDE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 160, 161, 162  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobo



Založen: 26.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jee, nové funkce jsou dobré, ale odebraná funkce (ne)preferování brány mi chybí.
Mám 2 čísla, ale to od T-Mobilu používám jen na posílání zpráv na 1 T-číslo (na to si t-zones vyberu ručně), na ostatní u T-Mobilu ale posílám přes free bránu, kterou preferuji. Nešla by možnost nastavení preference vrátit?
_________________
Nokia E51
Oskárek Java verze 9.03.00 Beta1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dejv



Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 10:36 pm    Předmět: Re: Výjimka u exportu... Citovat

mac napsal:
Dejv napsal:
Ahoj MACu, díky za novou (lepší Smile) verzi... Akorát mám problém s exportem... Když se pokusím o export, tak to zhavaruje na výjimce: "java.io.UTFDataFormatException: String is too long". Máš nějaký návrh na řešení?


Jaký máš telefon a kolik zpráv v archívu? Export zatím není moc optimalozovaný. Podívám se na to a případně bych tě poprosil o spolupráci s testováním.


Mám Nokii N78, no a ty zprávy, to bude docela problém Very Happy, aktuálně 3071. Jj, chápu je to novinka a je to třeba vychytat. Wink Spolupráce se nebráním, naopak. Můžu ti poslat ICQ, nebo tak něco. Dejv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pekres



Založen: 24.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

Dobrý den přeji. Prográmek se mi líbí a tak jsem se rozhodnul přispět autorovi a objednal jsem si přes sms novou verzi. Napsal jsem tu sms podle vzoru a odeslal na uvedené číslo. Zpráva byla doručena ale sms kde bych měl odkaz na stáhnutí nové verze nepřišla. Kde to mám reklamovat, na koho se obrátit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

pekres napsal:
Dobrý den přeji. Prográmek se mi líbí a tak jsem se rozhodnul přispět autorovi a objednal jsem si přes sms novou verzi. Napsal jsem tu sms podle vzoru a odeslal na uvedené číslo. Zpráva byla doručena ale sms kde bych měl odkaz na stáhnutí nové verze nepřišla. Kde to mám reklamovat, na koho se obrátit?


Ten problém sem nikdy neměl co jsem stahoval pomoci sms. Ale podle návodu bych zkusil reklamovat emailem. Asi budou chtít datum a čas zadání.
Službu technicky zajišťuje Axima spol.s r.o., cena SMS je 30 Kč vč. DPH, infolinka prsms@axima-brno.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pekres



Založen: 24.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st listopad 24, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

pekres napsal:
Dobrý den přeji. Prográmek se mi líbí a tak jsem se rozhodnul přispět autorovi a objednal jsem si přes sms novou verzi. Napsal jsem tu sms podle vzoru a odeslal na uvedené číslo. Zpráva byla doručena ale sms kde bych měl odkaz na stáhnutí nové verze nepřišla. Kde to mám reklamovat, na koho se obrátit?


Tak jsem zavolal na Aximu a pán Stěpánek mi poradil a můj problém rychle vyřešil. Moc mu děkuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:10 am    Předmět: Citovat

pekres - můžeš napsat i sem v čem byl problém? Co já vím, tak obvykle má uživatel zakázaný příjem WAP-PUSH zpráv nebo se přijatá WAP-PUSH zpráva (=odkaz na aplikaci) díky příchozímu potvrzení "schová" a je potřeba ji najít.

Jinak kontaktovat můžete samozřejmě mě i Aximu, všichni rádi pomůžeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:14 am    Předmět: Re: Výjimka u exportu... Citovat

Dejv napsal:
mac napsal:
Dejv napsal:
Ahoj MACu, díky za novou (lepší Smile) verzi... Akorát mám problém s exportem... Když se pokusím o export, tak to zhavaruje na výjimce: "java.io.UTFDataFormatException: String is too long". Máš nějaký návrh na řešení?


Jaký máš telefon a kolik zpráv v archívu? Export zatím není moc optimalozovaný. Podívám se na to a případně bych tě poprosil o spolupráci s testováním.


Mám Nokii N78, no a ty zprávy, to bude docela problém Very Happy, aktuálně 3071. Jj, chápu je to novinka a je to třeba vychytat. Wink Spolupráce se nebráním, naopak. Můžu ti poslat ICQ, nebo tak něco. Dejv.


Ty jsi sms maniak Smile String může mít max. 64KB, s tím tvým číslem jsi ho několikrát překročil Laughing Něco vymyslím, pak bych se ozval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
v6ak



Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

Rozdělit do více Stringů? Třeba co zpráva to String?

Jinak těch 64KB je nepřesné tvrzení (i když tady to až tak nevadí), spíše 64 Kiznaků, což je u speciálních znaků v UTF-8 více než 64KiB.
_________________
Můj mobil:
Sony Ericsson SK17i Xperia Mini Pro
Sony Ericsson G502 R1FA037 hutchison (A200 v1, db3150, JP-8.2.1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dejv



Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2010 8:19 pm    Předmět: Re: Výjimka u exportu... Citovat

mac napsal:
Dejv napsal:
mac napsal:
Dejv napsal:
Ahoj MACu, díky za novou (lepší Smile) verzi... Akorát mám problém s exportem... Když se pokusím o export, tak to zhavaruje na výjimce: "java.io.UTFDataFormatException: String is too long". Máš nějaký návrh na řešení?


Jaký máš telefon a kolik zpráv v archívu? Export zatím není moc optimalozovaný. Podívám se na to a případně bych tě poprosil o spolupráci s testováním.


Mám Nokii N78, no a ty zprávy, to bude docela problém Very Happy, aktuálně 3071. Jj, chápu je to novinka a je to třeba vychytat. Wink Spolupráce se nebráním, naopak. Můžu ti poslat ICQ, nebo tak něco. Dejv.


Ty jsi sms maniak Smile String může mít max. 64KB, s tím tvým číslem jsi ho několikrát překročil Laughing Něco vymyslím, pak bych se ozval...


No bejvávalo to horší... xD Byly doby s 10 000 (slovy: deset tisíc) sms za měsíc. Very Happy ale, jak říkám, už to není to co to bývalo... Very Happy ty 3000 jsou od začátku dubna. Very Happy Jo něco málo z programování semo tamo pochytím, když do nás cpou c++, javu, python a kdovíco najednou... Very Happy tak to zkus zoptimalizovat a pak dej vědět. Čau Dejv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 10:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj MACu nova verze je ok, libi se, ale odesilani prez Vodafone Free nefunguje korektne. Sad Pokud je vyplnen Vodafone park a zvolis z menu Vodafone Free, tak mi naskoci hlaska o spatne vyplnenem cisle odesilatele na display mobilu. Tuto volbu vyuzivam pri vypadku Parku (treba des rano). Aby se dalo odesilat prez Free musim smazat vsechny udaje v zalozce Vodafone park a pouzit odeslat automaticky, pak funguje vse jak ma. V predesle verzi stacilo zrusit zatrzitko preference, v teto musi byt oba radky v zalozce Vodafone park prazdne.
Prosim Te koukni na to, je to takovy skraloupek na paradni aplikaci, ktera mi natrvalo zakotvila v mobilu a nedokazu si predstavit uz ted posilani sms bez ni. Laughing

Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 1:11 pm    Předmět: Citovat

Nedaří se mi to nasimulovat, resp. vše funguje, jak má. Má někdo stejné problémy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TKlf



Založen: 30.5.2009
Příspěvky: 121
Bydliště: Havlickuv Brod

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

No sefe mas asi pravdu, nainstaloval sem to do emulatoru Javy na HTC a tam to se stejnym nastavenim maka jak ma, nejspis je to nejaky pozustatek predeslych verzi... pri instalaci nove verze prepisuji predesle ... tak toto je mozna dusledek.
Budu muset pohledat, kde si uklada soubory. Nevis jake nazvy budou mit pomocne soubory Oskarka?

Diky

Edit:
Odinstaloval sem aplikaci, nainstaloval znovu, nezustalo nic v pameti, musel sem vse nastavit, ale ta chyba mi tam pretrvava ... Telefon je Nokia 5800.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:06 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Nedaří se mi to nasimulovat, resp. vše funguje, jak má. Má někdo stejné problémy?


Náčelníku taky mi to nejde odesílat přes free. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:16 pm    Předmět: Citovat

Je to formatem cisla prijemce, musi to byt jen 9 cislic, opravim Smile

...opraveno.


Naposledy upravil mac dne so listopad 27, 2010 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenda



Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

mac napsal:
Je to formatem cisla prijemce, musi to byt jen 9 cislic, opravim Smile


Máš pravdu stačí umazat plus čtyřista dvacet a sviští to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 160, 161, 162  Další
Strana 35 z 162

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com