Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Android free verze - Příšerné GUI!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 11:08 pm    Předmět: Android free verze - Příšerné GUI! Citovat

Tento názor se objevil v hodnocení na marketu, bohužel bez dalších podrobností. Rád bych se tedy zeptal na vaše návrhy na vylepšení Smile

Vzhled je dost subjektivní záležitost, proto vím, že se nikdy nezavděčím všem. Mojí snahou je co nejjednodušší ovládání. Proto jsou všechny ovládací prvky vidět. Nic se nemění, nic není skryté. Editační pole je dole, aby softwarová klávesnice nepřekryla zbylé prvky.

Pokud bude zájem, mohu vyhlásit soutěž o nejlepší GUI Smile 3 nejzajímavější návrhy by mohly dostat cenu ve formě aprílovách SMS zdarma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
filip.kosut



Založen: 3.12.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 12:32 am    Předmět: Citovat

gui-je tim mysleno vzhled konverzace atd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

Přesně tak, každý má jiný vkus a všem se n ezavdecis. Já bych třebas přidal možnost změny barev a spíš bych ocenil soustředit snahu na opravy chyb tak jak tomu bylo doposud. Todle rozhraní se mi líbí a stejně mám raději program kterej funguje a líbí se mi min než ten co je hezčí a blbne. Předností Oskarka vždy bylo velmi rychlé řešení chyb v programu a v branach. Plus minimální datové nároky. Toho bych se držel.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarek72



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 2:59 pm    Předmět: Citovat

me osobne se nelibi ty bubliny v konverzaci, kdyby sli zmenit na klasicke radky (v tomto se mi nejvic libi jak to ma FSS) a potom se mi nelibi nebo spis zabira zbytecne mista ten radek s ikonama nad edit.polem.
i kdyby sla zmenit velikost pisma v konverzaci nebylo by to spatny.
na barvy jsem si uz zvykl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

tak freevezre je aktualne dost stara ne? v2.x? takze bych to neresil... beta kterou ladime a placena verze sou aktualne perfekt takze asi takovy je muj nazor Smile
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

Free verze už vypadá stejně jako plus nebo beta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marthass



Založen: 24.12.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2011 2:09 pm    Předmět: Hm Citovat

Kámo sorry, ale ta nová verze je fakt vyloženě hnusná a nepoužitelná. Ta stará byla super, easy, přehledný, jasný. Super byly ty quick kontakty.
Teď to nový jsem hned smazal. Jako správce sms a komplexnější program na tohle mi přijde hezčí Free SMS Sender. Ale právě protože to je správce sms a je to složitější, tak jsem ho nechtěl.
Na sms používám výchozí samsung aplikaci a s tím jsem spokojený. Ta nová verze oskarka fakt není hezká.
Vím že jsi na tom udělal neskutečný kus práce, ale myslím si, že člověk nemůže umět vše a nastane situace, kdy je potřeba do projektu zapojit více lidí a sehnat si nějakého designéra.

Nevíte kde stáhnu starou verzi? Ta nová fakt ee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Tak kamaráde asi takto. Já osobně raději používám na správu sms Oskárka, pak aspoň nemusím jak blb přecházet furt z jedné aplikace do druhé když mi přijde sms a chci na ni odepsat. A další věc je, podpořils nějak autora a to jak platbou či pomocí při testování? Tak neví co tu urážíš jeho aplikaci a snahu. Takže jestli ti vadí Oskárek tak si jdi k free SMS senderu, já ho používal a moc dobře vím proč sem přešel k Oskárkovi, bohatě stačí jedinej argument - menší náročnost na data. Zopakuji ti to klidně ještě jednou - menší náročnost na data. (když sem mejval menší fup limit a operátor mi omezil po jeho vyčerpání rychlost byl Free SMS Sender prakticky nepoužitelnej, sms sem klidně odesílal i na 6x, Oskárek to zvládne najednou a bez chyb. A uživatelů co vyčerpají FUP limit je asi dost...)

PS.: Já si za Oskárka zaplatil a nelituji. Osobně bych prozměnu neplatil za Free SMS Sender.
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že marthass sůvj příspěvek nemyslel nijak zle. Kritika (o kterou jsem si řekl), byla míněna na vzhled.

Většina starých verzí (a všechny nové) lze stáhnout z adresy dle tohoto vzoru: http://mobilecity.cz/oskarek/android/Oskarek_X_XX_XX.apk (X jsou čísla verze, pro verzi Plus nebo Beta je jméno OskarekPlus nebo OskarekBeta).

Teď k těm připomínkám. Quick kontakty jsou ve třetí záložce kontaktů. Pokud nechceš správce SMS, tak ho nezapínej (defaultně je vypnutý). Na další připomínky reagovat nemůžu, protože jsou moc obecné - můžeš napsat co konkrétně se ti nelíbí a vadí ti? (rozmístění tlačítek, vzhled ikon, něco ti chybí, přebývá, ...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

V první řadě musím říct, že oskárek ve free verzi se mi líbil dřiv také daleko víc. Teď mi přijde docela přeplácaný zbytečnostmi. Já třeba nevyužiju ani komprimaci textu, ani smajlíky, které mi "s nosem" nevyhovují. Správce SMS mám vypnutého, protože mi nevyhovoval vůbec, proto oceňuji možnost jeho vypnutí. Co se ale změnilo, a chybí mi, je poslední použitý kontakt, do kterého jsem se dostal dřive "přes hvězdičku", ale teď už musím ťuknout 1x víc (je to sice maličkost, ale při x odeslaných smskách denně každé ťukání navíc otravuje. Nadále zůstávám ale poměrně spokojeným uživatelem Laughing
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ťuknutí navíc opravím (ukáže se naposledy použitá záložka).

Smajlíci ale byli žádáni. Ten řádek s tlačítky bych mohl schovat, ale pak zas bude řadě uživatelů chybět. Schování by mohlo být konfigurovatelné. No uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

A nešlo by nahradit komprimování (o kterém celkem pochybuju, že ho používá větší množství lidí) právě přidání posledního kontaktu? S těmi smajlíky bych se už tak nějak smířil (anebo by mohlo jít zvolit, jestli budou s nosem nebo bez, ale to už si asi zase moc vymýšlím)
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 11:07 pm    Předmět: Citovat

A umí nějaké telefony smajlíky "bez nosu" zobrazit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honippik



Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 11:11 pm    Předmět: Citovat

Prý snad rootnuté, co jsem slyšel... Asi by to byla fce opravdu jen pro pár lidí, takže chápu, že by se ti do toho nechtělo... Sad
_________________
Nokia 6110 > Nokia 5100 > Nokia 1100 > SE K750i > Nokia 5500 sport > Nokia E63 > Samsung S5570 Galaxy mini (FW 2.3.6 Gingerbread - root)
Můj web: mencl.bluefile.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mac
Autor aplikace :-)


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 2009

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

No bylo by to pro lidi, co používají Oskárka na Androidu Smile
(uvidíme, třeba to implementuji)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com