Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Návrhy na nové funkce PDA...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 10:33 am    Předmět: Návrhy na nové funkce PDA... Citovat

Sem piště návrhy...

Zatím eviduju:
- zapamatování si posledního kontaktu - vyřešeno Smile
- přesun kopie odeslané zprávy do sms složky odeslané (sent) - zatím nepodporováno Sad
- přiřazení HW tlačítek - vyřešeno Smile
- fce kopírovat/vložit - vyřešeno Smile
- tl. pro vložení podpisu - vyřešeno Smile
- smajlíci - vyřešeno Smile
- archív odeslaných zpráv - vyřešeno Smile
- automatický podpis - vyřešeno Smile
- načtení textu poslední sms - vyřešeno Smile
- více posledních příjemců než 5 Smile
- export/import registračních údajů do souboru Exclamation
- trvalé přejmenování názvů obrazovek Smile
- volba minimalizovat po odesláni a vyčištění polí Smile
- tlačítka na spodní liště Smile
- kontrola existence souboru archivu Exclamation
- registrovaná O2 brána
- velikost captcha písma
- posun obrazovky
- odeslání přes wifi


Naposledy upravil Lipizzaner dne pá červenec 08, 2011 10:07 am, celkově upraveno 11 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

sehny1 napsal:
Zdravim vsechny jsem tu novy tak mne omluvte kdybych napsal neco co uz tu je. stahl jsem si novou verzi oskarka PDA mam mobil HTC-Touch Pro s WM a mel bych nejake navrhy ktere bych rad mel v oskarku 1 navrh - ikona aby se dala dat na plochu at nemusim porad pres pruzkumnika ( jakmile si dam ikonu do slozky kde si to pak muzu vlozit na plochu a dam si to na plochu tak tento program nespustim vyhazuje mi to chybu ale kdyz program spustim primo ze slozky kde byl nainstalovan jede v pohode) 2 navrh chybi mi automaticky ulozeny podpis at se nemusim porad podepisovat 3 navrh chtel bych aby sms co poslu se ukladali do slozky kterou si sam vyberu a aby obsahovala jmeno prijemce tato sluzba s ukladanim zatim neni a myslim ze by o to melo zajem vic lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 2:05 pm    Předmět: Citovat

Nerozumím tomu, jak chceš dat ikonu na plochu. Na to je potřeba nějaký software, např. UltimateLauncher apod. Nebo si rovnou umísti zástupce do složky Windows\Start Menu\Programs. Není důvod, proč by to nemělo fungovat. L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 6:32 am    Předmět: Citovat

uz jsem na to prisel ano mas pravdu ale kdyz jsem prekopiroval ikonku do slozky kterou pises neslo mi to tak jsem zkopiroval celou slozku a uz mi to fachci mam ikonu v spb schell a rozjedu to v pohode jeste bych mel jeden navrh kdyz pisu sms v oskarku a neco zapomenu napsat a chtel bych to vlozit do prostred vety musim vytahnout stylus a tuknout si tam ve starsim oskarku fungovaly sipky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 8:40 am    Předmět: Citovat

V nové verzi 1.02.08WM už šipky vlevo/vpravo zase fungují, šipky nahoru/dolů nee. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

jj tak to je jdou sipky do stran nahoru dolu ne ale mam ted jiny problem co jsem si stahl a nainstaloval nejnovesi verzi rozjedu ji vsechno funguje super dopisu zpravu poslu ji a pak chci zavrit oskarka a vyjede mi chyba nechapu to jestli chces opisu ti co to vyhazuje jinak jede dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 8:12 am    Předmět: Citovat

Nee, vím, co to vyhazuje. V příští verzi to zmizí. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

supr uz se tesim na novou verzi diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 9:52 am    Předmět: Citovat

Zdravim chtel jsem se zeptat jestli by jsi nezprovoznil aji ty sipky nahoru a dolu a jestli se bude moci aji pocitadlo sms vymazat na nulu a jeste abych si ulozil podpis ktery automaticky se odesle at to nemusim furt vypisovat diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

S těma šipkama zatím nevím, musím podumat.
Počítadlo sms se vynuluje, když klikneš na to malé tlačítko "R".
Podpis může být, ale ne každému to musí vyhovovat. Spíš přidám tuto volbu do nastavení, ať si každý vybere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 06, 2010 10:23 pm    Předmět: Citovat

jj je to tak ted jsem to zkousel a "R" nuluje s tim podpisem mas pravdu dej to do nastaveni bude to lepsi a ty sipky nahoru a dolu podumej byl bych velice rad kdyby zase sli jako ve starsi verzi zatim diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 3:22 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k poměrně složitému způsobu přidávání nových prvků při zachování přepínání orientace obrazovek uvažuji o tom, že udělám 2 samostatné verze Oskárka_PDA, a to jednu pouze pro portrait a druhou pouze pro landscape. Uživatel si potom může vybrat, kterou verzi si spustí.
Stávající řešení je příliš komplikované a zbytečně pak neuměrně narůstá i množství kódu, a tím bude docházet ke zpomalování programu. Takže nová verze by byla ve 2 provedeních, resp. ve 4 (pro PDA a HTC HD2).
Rád bych slyšel vaše názory. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

zdravim tak jsem si stahl nejnovejsi verzi oskarka pro HTC Touch pro vyhovuje mi takhle jak je akorat bych byl rad kdyby se dalo 2 veci udelat trochu jinak 1 vec je takova ze archiv sms se mi otvira ve word mobile nedalo by se to udelat tak ze kdybych zmackl archiv tak by se mi to otevrelo v programu sms odeslane polozky a tam by se to taky ukladalo a zustavalo by to tam ? a 2 vec nedalo by se jak jsou podpisy vlozit jeste nabidku automaticky vlozit podpis a kdo si to zaskrtne tak tomu se to automaticky vlozi aniz by to musel mackat na vlozeni podpisu a tak by jsi mohl kazdy bud oznacit pokud dava stejny podpis a kdo ne tak by to delal tak jak do tedka diky za odpoved a jinak supr sis s tim pohral jede to dobre aji sipky dolu nahoru bomba proste
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lipizzaner
Autor WM klienta :-)


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Současné vývojové prostředí neumožňuje přímý přístup do adresáře sms zpráv, takže to udělat nelze. Sad
Jak by sis představoval automaticky vkládat podpis? Jako že by se vložil těsně před odesláním? Pak bys ale neviděl správnou hodnotu počtu znaků a v okamžiku odeslání by to již nešlo ovlivnit.
Nebo by se mohl vložit hned v okamžiku spuštění aplikace, ale pak psaní sms, kdy máš za kurzorem svůj podpis není zrovna ideální. Ale udělat jde obojí. (L)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sehny1



Založen: 28.6.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

no me osobne by to vyhovovalo tak ze pri spusteni oskarka uz by tam byl muj podpis pred kurzorem takze bych vlastne psal a podpis bych mel furt na konci sms kterou chci poslat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com