Obsah fóra mobilecity.cz mobilecity.cz
SMS zdarma, Android aplikace a hry, mobilní telefony.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Smska za 24kč díky T-mobile
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sykorka132



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 3:25 pm    Předmět: Smska za 24kč díky T-mobile Citovat

Zdravím,prosím Vás poraďte..tento týden jsem 2x posílala sms přes oskárka (mimochodem používám ho už 3 roky bez problémů).Hned po odeslání mě přišla sms od T-mobile,že mám na 24 hod zapnutý balíček internet za 24Kc.Nic mě neťuklo,až do té doby,než jsem zjistila,že tyto 2 smsky mě s "úžasným" internetem užraly cca 50Kč kreditu.U operátora jsem tedy balíčky zrušila (=vypnuli GPRS/EDGE/3G).Jenže teď mě Oskárek neodešle zprávu a napíše hlášku "java.io.IOExeption: Error in HTTp operation, pravděpodobně je špatně nastavena datová komunikace telefonu". Tento problém jsem už kdysi řešila.Ale když se řídím starým návodem made in lovo===Menu - Nastavení - Konfigurace - Standardní nastavení konfigurace a tam všechno smazat! Dále z pohotovostního stavu
Menu - Nastavení - Konfigurace - Osobní nastavení konfigurace - Přidat nové - Přístupový bod - Zpět - Volby a Aktivovat. Nakonec z pohotovostního stavu Menu - Nastavení - Konfigurace - Osobní nastavení konfigurace - Volby - Přidat nové - Web - Zpět - Volby a Aktivovat.
oskárek háže stále stejnou hlášku. Mám Nokii X3 a T-mobile. Prosím poraďte, kde dělám chybu. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flegma



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

Odpověděla jsis defakto sama. Musíš si u operátora opět aktivovat GPRS Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sykorka132



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2012 1:44 pm    Předmět: Citovat

S GPRS je to jasné.Šlo o to,že v případě,že si jej zapnu,se OPĚT začne účtovat 24kč za připojení internetu na den.Po podrobném prostudování Mých služeb na stránkách T-mobile jsem zjistila, že mám na svém čísle AKTIVNÍ službu internetové zvýhodnění-internet na den za 24Kč.Zase další volání na operátora...."zvýhodnění" je konečně vypnuto!!Ufff Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lovo



Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 11:53 am    Předmět: Citovat

Jo, zrušit 'zvýhodnění', nechat instantní data, u T-Mobilu tedy účtování pět kilobytů za třicet haléřů. Systém plateb operátorovi po malých či velkých balíčcích dat nesouvisí s nastavením telefonu (v obou případech je Přístupovým bodem internet). V případě zapnutého 'zvýhodnění' a nastavení telefonu Made by Lovo data přece fungují, pouze jsou účtována nežádoucím způsobem. Není možné, aby se změnou účtování dat přenastavil telefon, pokud operátor schválně nepošle nastavovací nesmysl a uživatel ho nepřijme. Wink Větší problém je bohužel se samovolným přenastavováním datových profilů u novějších Nokií, to se holt musí hlídat. Případně donutit výrobce k nápravě, ale to podle mého názoru projde až v době, kdy na to Nokia dojede. Takže pozdě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
sykorka132



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 8:39 am    Předmět: Citovat

Tak si představte-po mé anabázi se zapnutou službou v mobilu výše popsanou, která skončila deaktivací služby, jsem Oskárka použila poprvé včera. Okamžitě po odeslání sms přes Oskárka přišla Tmobile sms, že mě aktivovali-jaké překvapení Laughing -Internet v mobilu na 24h.Zase!Poté, co jsem ho přesně před týdnem zrušila.Samozřejmě ta moje jediná smska přes Oskárka mě tím pádem vyšla opět na 24Kč.Jsem ho deaktivovala.To se snad mám každý den dívat na "Moje zapnuté služby" na stránkách T-mobile?Má taky někdo tento problém?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

Já to dělám tak, že zavolám na operátora a nahlasim reklamaci. Řeknu jim že si preji zvýhodnění vypnout a že jestli mi je sami ještě jednou aktivují, že mi mohou rovnou zaslat papíry na přestup k jinému operatorovi. Případně se dá nechat prepojit na reklamace a domluvit se na vrácení peněz. Ps.: sou to svině, hlavně se nedat!
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alsl



Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 11:28 am    Předmět: data Citovat

jedna z moznosti je pripojovat se zadarmo pres wifi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william_cz



Založen: 3.4.2011
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

To možnost je, ale wifi není všude
_________________
LG GT540 android 2.1
THL W100
Lenovo A7000
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 6:33 am    Předmět: Citovat

to co rikal will bych udelal a jeste pritom bych splacl e-mail, ktery bych poslal na CTU (cesky telekomunikacni urad). Ti se tim taky zabyvat musi Smile
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavloš



Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 154
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

sykorka132: Tak jak se Ti to nakonec podařilo s T-Mobilem vyřešit ohledně balíčku na 24 hod. za 24 Kč?
Podobný problém jsem taktéž několikrát řešil. Po delší potahovačce a vykecávání o tom, jak je balíček skvělý jsem dosáhl svého.
Můžeš také vyzkoušet napsat SMSku v tomto formátu a to:
IDEN D na číslo 4603 a nebo by mělo také fungovat: NESOUHLASIM IDEN opět na 4603 a snad Ti to zruší a současně GPRS/EDGE data nechají zapnuté. Dělají s tím hooodně velké ofrky! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sykorka132



Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:18 am    Předmět: Citovat

Pavloš:vyřešila jsem to jako Ty-vykecáváním s operátorem, a tím že mi prozradil formulaci kouzelné deaktivační sms. Můj problém byl v tom, že jsem to celé absolvovala 2x - po mé první deaktivační smsce mě balíček přesně za týden zapnuli znova (samozřejmě jsem na to přišla, až jsem odeslala zprávu přes Oskárka===24kč pryč). Takže následovala moje druhá deaktivační sms. No a cca před týdnem začal Tmobile asi plošně rozposílávat informační smsky na kreditová čísla o tom, že bude do měsíce zapínat balíček 24h/24kč. A tak tedy do třetice (i když jsem to už 2x měla vypnuté) jsem jim smskou (znění jsi psal) potvrdila, že opravdu OPRAVDU nemám zájem. To je anabáze, co??? Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ropman



Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

mluvil jsem právě s infolinkou (slečna mi bohužel sama po chvíli sdělila že je laik Smile a po konzultaci s kolegy je prý správně:
NESOUHLAS IDEN (na 4603, SMS prý zdarma)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ice22222



Založen: 15.4.2010
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

tak jelikoz se to same jak vam stalo dneska i me, zformuloval sem mail pro CTU a poslal jsem stiznost na nekale praktiky T-mobilu. treba uz s tim daji pokoj Smile
_________________
SGS2, [CyanogenMOD]
SG NOTE I, JonROM
SGS2, [Omega]
SGS1, Davidova ROM
N82, Unsigned patch
N73
k750i
k700
CX65
6210
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to.tak



Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 7:58 am    Předmět: Citovat

Jediný klad týmobajlu je, že se to aspoň dá vypnout. To druhý nenažranec O.2 před lety zrušil možnost jednorázových připojení úplně a žádné stížnosti na tele úřad neměly smysl.
Vodníci už taky na podobný systém najíždějí a u nových zákazníků se hrozně cukají když někdo trvá na tom, že chce připojení "Na skok".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_k1



Založen: 17.6.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 10:35 pm    Předmět: Nevěřím Citovat

Tak vážení jak si tak pročítám tohle fórum, normálně nevěřím vlastním očím.... Jak je možný, že si něco podobnýho necháte líbit? :-O Já jsem u Vodafonu a podobný chování teda neznám.... Vodafone si NIKDY NEDOVOLIL mi něco změnit, abych si o to sám nezažádal !! Tam si sami nastavíte na sámošce požadovanej tarif, buď připojení na den, měsíční balíček, nebo 0,06 Kč za 1 KB. Teď navíc ještě spustili takovou věc, že se na displeji zobrazuje USSD informace po každý vykonaný činnosti, poslaný smsce, provolaný minutě, takže se napíše provolali jste 1 min 23 sec zbyva tolik a tolik volnych minut.... Nebo poslali jste 1 SMS, v balíčku jich zvývá 150... Nechci lobbovat za Vodafone, jen nechápu jak někdo může zůstat u T-zlodějů když se vám tam dějou takovýhle věci....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mobilecity.cz -> Oskárek - SMS zdarma Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Strana 1 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com